Debata 20.10.2015

Rygan

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2012
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Witam serdecznie, wie ktoś gdzie mogę obejrzeć pełną debatę z tego dnia ?
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
w celu zachowania dobrego nastroju i zdrowia psychicznego doradzam nie szukać i nie oglądać
 

Rygan

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2012
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Ja oglądałem dwie i ta druga zdecydowanie lepsza, warto posłuchać Korwina i Kukiza moim zdaniem
 

Leonardo7

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2015
Posty
84
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Płock
Wczorajsza debata była świetna! Dawno nie było aż tak wyrazistej i interesującej debaty między partiami. Niektórzy powinni zyskać, bo kilka osób zaskoczyło pozytywnie
 

Rygan

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2012
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Może Ty oglądałeś inną :)
Sama debata była trochę lepsza niż z poniedziałku, ale najlepiej moim zdaniem wypowiedzieli się Kukiz, Korwin i też dobrze gadał ten z Razem
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
ale to były monologi, jakby czytali swój program wyborczy, niemal na żadne pytanie nie było konkretnej odpowiedzi
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 457
Punkty reakcji
109
Miasto
Dąbrowa Górnicza
PO i PSL zachwyt nad swoimi rządami. Największa satyra Kopacz która stwierdziła że zwiększy zarobki . Jej partia zwiększała podatki i zlikwidowała wszystkie ulgi podatkowe . Zablokowali zwiększenie kwoty wolnej od podatku. Zwiększyli administrację a resztę jak pokazały taśmy Wprost wydawali na pijackie orgię .
Szydło wypadła dobrze ale kwestii przyjmowania emigrantów jest partia jest zbyt umiarkowana.
Kukiz i JKM odważnie sprzeciwiają się sprowadzeniu do Polskich obcych i rozumieją że te osoby chcą trafić do Niemiec lub Szwecji a nie do Polskich.
PO i Partia Razem musimy przyjmować te osoby bo uciekają przed wojną. Dominują tam młodzi mężczyźni a powinny dominować kobiety i dzieci bo mężczyźni powinni bronić swoich rodzin i państwa. Na Węgrzech wyrzucali pomoc którą dostali i prawdopodobnie nie pasował im Krzyż na opakowaniu. Robili awantury w tym państwie. Pozbywają się dokumentów i kupują sobie paszporty Syryjskie i pomimo tych faktów wierzą że uciekają przed wojną.
Zjednoczona Lewica nic szczególnego. Największa satyra że będą dbać o biednych . Za rządów SLD zlikwidowano fundusz alimentacyjny i doprowadzono matki do głodu i wysokiego ryzyka że zabiorą im dzieci powodu biedy. SLD dało zgodę na tajne bazy USA . Sprzedali kraj . Ta partia powinna zostać zakazana a jej majątek przejęty przez państwo. Przez nich płacimy odszkodowania.
Razem - mają poglądy i traktują je poważnie . Dlatego media a szczególnie TVP cenzuruje tą partię . Bo zabierze Zjednoczonej Lewicy trochę głosów.
Kopacz nie wyjaśniła ile mamy przyjąć tych osób .Dostaniemy na to pieniądze z UE i według niej ta organizacja ma własne pieniądze . UE ma pieniądze że składek państw które tam nalezą i zapłacimy za to. Trzeba pilnować by nie uciekli i trzeba stworzyć więzienia dla nich.
 

Jimmy James

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2015
Posty
143
Punkty reakcji
8
PiS - nuda
PO - nuda
Zjednoczone SLD - rany jaka nuda
PSL - nuda
Kukiz - chłopek, który mówił, że wszystko źle, czyli nuda
Razem - kto to? Ale nawet mówił coś konkretnego
Nowoczesna - bez szału, ale było ok
Korwin - ale że nic o Hitlerze nie było? x)
 
K

kate2

Guest
:)


af3c9710168caa9511cdf5ad75f49bb7.jpg
 
W

wiki9969

Guest
Ja połowę wczorajszej debaty przespałam. :D Ogólnie bardzo dobrze wypadł Pan z KW RAZEM, choć wielu zaskoczył, bo nie wiedzieli oni kim on w ogóle jest. :p Żałuję, że nie było reprezentanta mojego ugrupowania, choć podobno współpracują z Kukizem. A sam Kukiz wypadł w miarę dobrze, ale trochę szumu narobił. Fajnie byłoby jakby każdy z uczestników miał prawo do zadawania pytań, a nie tylko do udzielania odpowiedzi. Z pewnością byłoby ciekawiej, ale pewnie nie obyłoby się bez pyskówek.
 

Rygan

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2012
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Powinno być więcej takich debat i dłuższe. Mogli zadawać pytania, nikt im nie bronił, ale po co ?
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
jeszcze tylko do jutra i wreszcie spokój z tym opowiadaniem bajek przez polityków
 
M

MacaN

Guest
wiki9969 napisał:
Żałuję, że nie było reprezentanta mojego ugrupowania, choć podobno współpracują z Kukizem.
To masz złe dane, Wiki ;) Przecież ostatnio Bosak pisał, że Kukiz to pomyłka, a Kowalski wycofał sie z RN i poparł Korwina.



Herbatniczek napisał:
ale to były monologi, jakby czytali swój program wyborczy, niemal na żadne pytanie nie było konkretnej odpowiedzi
Bo i pytania były śmieszne.
 

Rygan

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2012
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Zapraszam do obejrzenia filmów pod tytułem: Dziennikarskie cymbały - Max Kolonko Mówi Jak Jest i Manipulacje w debacie przedwyborczej - Max Kolonko Mówi Jak Jest z kanału na YT MaxTVNews
 
Do góry