Deathrocker

nekro

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
87
Punkty reakcji
0
banda dzieciaków haha...

Może pokaże przykładowego Deathrockera:

6gSWh72Vo4.jpg
 

fehcram

j-lover
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
1 220
Punkty reakcji
0
Miasto
Wonderland
Ale ta subkultura powstała w latach 80, więc to nie żadna nowość.
Deathrock moim skromnym zdaniem to taki zaczątek muzyki gotyckiej, która potem zmieniła się w bardziej elektroniczną, na początku jednak było jej bliżej do psychobilly niż do electro ;P
Christian Death było świetne, ale bez Williamsa to już nie to samo (stara śpiewka)
Historyjka strasznie śmieszna i żałosna, zgodze się.
Jakby kogoś bardziej zainteresowało, to jest jeszcze Sex Gang Children, Alien sex fiend, Skeletal Family, Specimen...etc.
Deathrock nie dotarł do nas, mało o nim wiadomo.
Ale jakoś nie wyobrażam sobie mody na to ;O... ludzie w podartych rajstopach na nogach i rękach, upiorne makijaże - taki strój to owszem, ale na Castle Party
 

nekro

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
87
Punkty reakcji
0
Żałosna ? To trzeba umieć czytać między wierszami... swój swego pozna.. a reszta nie zrozumie.
Moda ? To nigdy nie było i nie będzie modne - nie ma szans... to martwa subkultura.
A gotyk i deathrock to już zupełnie inne bajki... choć jedno i drugie miało być tym samym, no ale ludzie zaczęli rozwijać coś..
A jeśli uważasz że deathrocker "biega tak" tylko na imprezy to widać jak mało wiesz.... to strój codzienny.. na imprezy może jeszcze bardziej zaszaleć... ale Halloween dla nas jest całe [nie]życie
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Żałosna ? To trzeba umieć czytać między wierszami... swój swego pozna.. a reszta nie zrozumie.
Moda ? To nigdy nie było i nie będzie modne - nie ma szans... to martwa subkultura.
A gotyk i deathrock to już zupełnie inne bajki... choć jedno i drugie miało być tym samym, no ale ludzie zaczęli rozwijać coś..
A jeśli uważasz że deathrocker "biega tak" tylko na imprezy to widać jak mało wiesz.... to strój codzienny.. na imprezy może jeszcze bardziej zaszaleć... ale Halloween dla nas jest całe [nie]życie

Nie będzie modne? :D Mam taką nadzieję. Ale historia pokazuje że inaczej się dzieje. Subkultura Emo powstała chyba w latach 90 i raczej była mało znana. Aż tu po ponad 15 latach pokemony tak siebie nazwały i w minimalnym zakresie do niej nawiązują.
 

nekro

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
87
Punkty reakcji
0
m0st mam ciało, mam nogi mam serce - także pomyśl ;)

Wloocibor - nie ma szans... bo ja sobie nie wybrałem tej subkultury... tylko stałem się jej częścią.. a na siłę czy dla zabawy nie stanie się prawdziwym.. sam krążyłem przy tym... ale wtedy nie wiedziałem o co chodzi a teraz wiem że nim jestem ;)

i jak sama nazwa wskazuje:
martwa skała - także nie na darmo jest słowo MARTWA.
 

nekro

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
87
Punkty reakcji
0
Powiem tak... tutaj są tylko [nie]umarli.... i jedni wolą dobro drudzy wolą zło.. także nie radzę zbyt wchodzić w tą subkulturę.. chyba, że ktoś jest gotowy oddać życie za ciekawość ? Za dowód że są nieumarli ?
Ja sam mógłbym dać dowód... ale po co... nie chce nikogo skrzywdzić.... także nie dam.. wolę być brudem... chaosem społęczeństwa... cmentarna hieną... kto widzi zrozumie, kto nie... i dobrze.. niech nie rozumie... już nie tłumacze więcej proszę zamknąć temat...
 

pinkiboy

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
208
Punkty reakcji
3
Wiek
45
Miasto
Jelenia Góra
m0st mam ciało, mam nogi mam serce - także pomyśl ;)

Wloocibor - nie ma szans... bo ja sobie nie wybrałem tej subkultury... tylko stałem się jej częścią.. a na siłę czy dla zabawy nie stanie się prawdziwym.. sam krążyłem przy tym... ale wtedy nie wiedziałem o co chodzi a teraz wiem że nim jestem ;)

i jak sama nazwa wskazuje:
martwa skała - także nie na darmo jest słowo MARTWA.

Patrzę i oczom nie wierzę, czytam i ze śmiechu osmarkałem ekran. Dla jasności: moja tolernacja jest na bardzo wysokim poziomie. Nie zdawałem sobie sprawy ile wariatów nosi Matka Ziemia...
 
A

Aqualorn

Guest
Powiem tak... tutaj są tylko [nie]umarli.... i jedni wolą dobro drudzy wolą zło.. także nie radzę zbyt wchodzić w tą subkulturę.. chyba, że ktoś jest gotowy oddać życie za ciekawość ? Za dowód że są nieumarli ?

LOL. Ostatnio taką schizę widziałem oglądając Elfen Lied.
Kurde jeśli to prawda to deathrocker to jakaś sekta nekromantów.
Sesje RPG muszą u was fajnie wyglądać.

A i chciałbym się dowiedzieć co rozumiesz przez bycie hieną cmntarną? Intryguje mnie to.


Patrzę i oczom nie wierzę, czytam i ze śmiechu osmarkałem ekran. Dla jasności: moja tolernacja jest na bardzo wysokim poziomie. Nie zdawałem sobie sprawy ile wariatów nosi Matka Ziemia...

Oj wielu wielu. Zgadzam się w 100%.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
banda dzieciaków haha...

Może pokaże przykładowego Deathrockera:

6gSWh72Vo4.jpg
sądząc po avku Ci nie wyszło wg tego wzoru. Patrząc na obrazek... tak, nie banda dzieciaczków. to cyrk obrzydliwości, jeśli jest jakaś subkultura zajmująca niezaszczytne miejsce królowania na liście subkultur, z których dziewczyny nie chciałbym mieć za żadne skarby, deathrock. Ja pier, zapisze sobie ten obrazek, jak ktoś powie jeszcze raz że ja się dizwnie ubieram to pokaże mu to :D
 

nekro

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
87
Punkty reakcji
0
Panowie i Panie to zadaleko zaszło przez moje i Wasz niezrozumienie.... my tylko tak wyglądamy ale normalnie cieszymy się życiem... jesteśmy szcześliwi żyjąć tak... jesteśmy przy Bogu przy miłości...
To tylko szata.. która podkreśla naszą duszę... ozdabiamy sobie ciała... malujemy twarze chodzimy dziwnie ubrani... bo to kochamy to nasza miłość... i nie ma między nami żadnego zła...
Cmentarna Hiena - trupa nie wykopie bo po co.. jak leży tam same ciało ? Tylko lubie ten klimat grobów... to mój dom... zdala od betonowych metropoli.. blisko natury i blisko miłości blisko śmierci...

A to przykłady jak wyglądają nasi przedstawiciele - nie wnikam kto z nich prawdizwy tylko wygląd pokazuję... nie taki diabeł straszny, my naprawdę jesteśmy najbardizej szcześliwymi istotami... choć też płaczemy...

DEATHROCKERS.jpg

Tribe_wideweb__470x298,0.jpg

tragicblack_newspic.jpg

christian_death-band-2007.jpg

800pxwavegotiktreffen2007_1.jpg




Dzieci hm... znalazłem tylko jedną przebraną za Deathrocka na Halloween:
To raczej chyba mało dzieci... swoje też dałem w galeri jak kogoś ciekawi ale nie dziecko ;)) ciało stare jak świat haha a dusza ohohoho....
2007halloween1.jpg
 

segador

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2009
Posty
72
Punkty reakcji
2
a napiszę historię może lepiej zrozumiecie...

Punk1: słuchaj stary my jesteśmy śmiecie a zobacz co robią ci młodzi
Punk2: wiem wiem... nie wiedzą kim jest śmieć... gnoją nas....
Punk1: masz racje... ja mam dosyć tego... pie... to.. odchodzę od tego.. nie chce być człowiekiem
Punk2: święte słowa bracie... lejemy na to..

I tak nastąpiła zmiana... odeszli od punków...

1: stary słuchaj... musimy nazwy określić... by do nas mogli inni dołączyć...
2: to ja proponuję... horror punk, deathrockers, goth.
1: cudo bracie cudo....
2: no to wszystko jasne...
1: wiesz brat, chodż na cmentarz... tam będziemy w spokoju sobie siedzieć...
2: ok lecimy bo patrzą na nas jak na potwory... a przecież oni nas nimi uczynili...
1: bracie masz racje... ale chodź rozerwijmy sobie ubranie, ozdabiajmy ciała... horror serce... horror dusza...
2: wiem wiem co jest bigos...

I zaczęli wyglądać jak osoby z horrorów... każdy dążył do innej wizji..

Teraz...

1: o ku... stary zobacz... znisczyli gotyk... a chodziło o to samo... rozwijali coś co nie chciało rozwoju...
2: to olać gotyk... jesteśmy deathrockowcy... i nie damy zniszczyć tego...
1: brat święte słowa... ja oddam życie w obronie czystości naszego stylu życia.. wiem, zrobisz to samo....

Ale wyszło inaczej.... źle się potoczyło to...

2: ej... po:cenzura:... cie ? oddać życie za to ? To nie religi to tylko muzyka to tylko ubiór... co ty gadasz ?
1: wiesz co... jesteś taki jak reszta.. brudzisz to więc odwal się... nie jesteś moim bratem...

Zaczęły się wojny....

1: ja pi.... zniszczyli i to... teraz ludzie nie będą wiedzieli o co w tym chodzi... on pokazuje im pieniądze.. pokazuje że to tylko taki wygląd... bez ideologi... bez konkretnego celu... ja nie moge..... muszę odejśc... zniszczyli to co stworzyłem...

No i tym sposobem założyciel się zabił.. i pokazał co to naprawdę Deathrock....


Taka historia mam nadzieje że coś łatwiej to przybliży wam...

To się nadaje do nonsensopedii :lol: :lol: :lol: :lol:

Ps:Żywi deathrokerzy są dla mnie mało wiarygodni... :D :D :D To jakiś oksymoron...Jak będziesz martwy to uznam,że jesteś,byłeś tró :D
 

wyznaczona

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2009
Posty
180
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Gdzieś daaleko
A to przykłady jak wyglądają nasi przedstawiciele - nie wnikam kto z nich prawdizwy tylko wygląd pokazuję... nie taki diabeł straszny, my naprawdę jesteśmy najbardizej szcześliwymi istotami... choć też płaczemy...

no dobrze. każdy przeciez płacze.
a takie pytanie, dlaczego nie wrzucisz jakichś zdjęc Twoich znajomych tutaj? tylko jakieś znalezione w googlach?
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
ok lecimy bo patrzą na nas jak na potwory... a przecież oni nas nimi uczynili... - kazali się Wam tak ubierać? xD
za dużo brata brzmi cholernie hippisowsko xD
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
m0st mam ciało, mam nogi mam serce - także pomyśl ;)

Wloocibor - nie ma szans... bo ja sobie nie wybrałem tej subkultury... tylko stałem się jej częścią.. a na siłę czy dla zabawy nie stanie się prawdziwym.. sam krążyłem przy tym... ale wtedy nie wiedziałem o co chodzi a teraz wiem że nim jestem ;)

i jak sama nazwa wskazuje:
martwa skała - także nie na darmo jest słowo MARTWA.


ale uwierz im bardziej dana grupa jest zamknięta tym więcej pojawia się pozerów :p
 

Xerox

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Im bardziej ludzie swoim wyglądem chcą podkreślić własną niezwykłość i odciąć się od przeciętności, tym wyraźniej widać jak zwykli i przeciętni są......
 
Do góry