Dead Island Riptide - Kilka recenzji

Cosmateus

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2012
Posty
88
Punkty reakcji
2
Znalazłem w Necie kilka recenzji DIR. :

www.instalki.pl/recenzje-gier/10910-dead-island-riptide-pc.html
polygamia.pl/Polygamia/1,97394,13786541,Dead_Island__Riptide___recenzja.html?bo=1
punkgamer.pl/artykul/dead-island-riptide-recenzja-1378
gry.wp.pl/recenzja/a-zombie-zombie-zombie-recenzja-dead-island-riptide,5571,1.html
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Oceny średnie, ale z ciekawości zagram. Pierwsza część była fajna, chociaż już w połowie trochę mnie zaczynała nudzić, bo stawała się monotonna. Jedynce wystawiłam 7/10, oby nowa część była przynajmniej na tym samym poziomie ;)
 

Cosmateus

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2012
Posty
88
Punkty reakcji
2
Ilusia napisał:
Oceny średnie, ale z ciekawości zagram. Pierwsza część była fajna, chociaż już w połowie trochę mnie zaczynała nudzić, bo stawała się monotonna. Jedynce wystawiłam 7/10, oby nowa część była przynajmniej na tym samym poziomie ;)
No ja już trochę pograłem. Moim zdaniem kontynuacja jest bardzo podobna do części pierwszej jednakże wzbogacono ją o kilka elementów, które sprawiają, że monotonia nie jest aż tak odczuwalna. To dobra gra ale mogłaby być jeszcze lepsza :)
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Też grałam, znowu monotonia, może właśnie dlatego, że rozgrywka jest podobna. Zrobiłam ledwie parę misji pobocznych, jakoś tak mnie to irytowało :p Dlatego ocena niżej, niż w jedynce - 6/10.
 

Cosmateus

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2012
Posty
88
Punkty reakcji
2
a Którą postacią grałaś ? mnie jarało np. ulepszanie parametrów współtowarzyszy przebywających w obozie, dostarczanie im surowców których potrzebowali i obserwacja jak to wpływa na walkę podczas ataków obozu. Miłym zaskoczeniem były również niespodziewane misje ratunkowe, o których dowiadywałem sięgdy ktoś do mnei krzyczał - HELP! PLEASE!!! itp :)
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Cosmateus napisał:
a Którą postacią grałaś ?
Xian Mei

Są gry, które wciągną mnie tak bardzo, że najchętniej na raz bym je przeszła, bez przerw i robiąc wszystkie poboczne misje. W DIR grałam jednak trochę dłużej, bo po prostu nużyły mnie questy, dlatego praktycznie nie robiłam pobocznych. Idź, weź, przynieś i tak w kółko. Przyzwoita gra, ale jak dla mnie na raz.
 

Cosmateus

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2012
Posty
88
Punkty reakcji
2
Ja natomiast wystawiłbym noty odwrotne do Twoich czyli DI 6/10 DIR 7/10 w porywach do 8/10. Masz rację misje są dość jednorodne, ale moim zdaniem warte zainteresowania. Mamy tu przecież do czynienia z soczystą naparzanką wzbogaconą jedynie elementami gry fabularnej a nie z typowym RPG. W tej kategorii więc nie można się czepiać. ta gra nigdy nie pretendowała do tworu na miarę Skyrim czy The Witcher. To tak jakby zarzucać twórcom serialu "M Jak miłość", że mało w nim wątków dotyczących przybyszów z kosmosu. :)
 
Do góry