Das Moon

Toola

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
216
Punkty reakcji
2
znacie taki zespół? myślę, że to dość świeża propozycja na polskim rynku muzycznym, ale warta uwagi, w sumie pierwszy raz dzięki nim zainteresował mnie electro pop. Zapraszam do dyskusji na ich temat :)
 

NiebieskieOko

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
Słyszałam jeden z ich utworków. Lubię muzyką elektroniczną, ma to coś w sobie. Ten rodzaj muzyki jest szczególny i uważam, że warty tego, żeby ją bliżej poznać.
 

silencio

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2011
Posty
74
Punkty reakcji
0
Zdaje się, że na bieżąco śledzę nowinki muzyczne i w ogóle kulturalne, ale o tym zespole jeszcze nie słyszałam :/ Electro pop, mówisz? To może byc ciekawa propozycja. A to jakis polski zespół jest?
 

magisko

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2011
Posty
46
Punkty reakcji
0
<p>a ja pierwszy raz o nich słyszę. wydali już jakąś płytę? są jakieś ich nagrania w necie?
 

grigorisakaszwili

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ja tam lubie sobie disco polo posluchac hehehe takiej muzyki nie slucham bo drazni moje uszka. Wczesniej juz slyszalem o tej kapeli ale nie przekonuje mnie ten rodzaj muzyki :)
 

hanik

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
No a ja właśnie ostatnio otwieram się na różne gatunki muzyki i powiem wam że electro pop mnie wciąga oby jeszcze więcej było takich zespołów może wybiorę się na koncert może będzie jakiś niedługo
 

oli21

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2009
Posty
48
Punkty reakcji
0
Miasto
Opalenica
Electro pop-ta nazwa brzmi dobrze.Ale brzmień takowej muzyki jeszcze nie odkryłam.Lecz bywam na koncertach różnistych,ale na takim jeszcze nie byłam.Kto wie,może się wybiorę.Może ktoś mi opowiedzieć jakie są takie koncerty:)?
 

silencio

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2011
Posty
74
Punkty reakcji
0
Dobra, juz sobie znalazłam, to polska kapela z damskim wokalem. Nawet fajne te ich kawalki, przyjemnie sie słucha a myślałam, ze to takie typowe electro, ale slychać tu też inne style, co daje fajne brzmienie. Tu jest ich trasa http://dasmoon.pl/koncerty.html gdyby ktoś był zainteresowany.
 
A

alicja32

Guest
Szkoda,że wcześniej o nich nie słyszałam, bo w piątek byli w Lublinie. Odsłuchałam parę kawałków i szczerze powiem to wpada w ucho. Nie każdy lubi taki typ muzyki bo jest dość specyficzna, ale mi się podoba. Jestem na TAK ! ;)
 

wampirzyca11

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
słyszłam o tym zespole, napwet interesowałam się czy gdzieś w najbliższym czasie grają na śląsku, ale niestety klapa. bardzo mi się podoba, to brzmienie jest ekstra, ciekawa nuta, można się przy niej nieźle zrelaksować. Jakaś odmiana przy wszechobecnym popie.
 

Yuuna

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
Bardzo ciekawa muzyka, brakowało mi takiego świeżego powiewu na polskim rynku muzycznym. Faktycznie bardzo relaksujące brzmienie. Ostatnio rzadko słucham polskiej muzyki, ale oni bardzo przypadli mi do gustu.
 
Do góry