Darmowe próbki - nowy dział?

patryk_g1

:::.Taki tam koles z www.forumowisko.pl® .:::
Dołączył
7 Czerwiec 2007
Posty
666
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Jeżeli moj plan wszedłby w zycie forum to był bym z tego bardzo zadowolony! A co do moderatora to można zrobić tak:
- po prostu zrobić ankietę ( tygodniową) czy mam być modem czy tez nie - sprawiedliwe rozwiązanie.
- zaczerpnać opini mojego moderowania od administratorów Fasolka. lub Grzechu007 ( freebies.com.pl) i tolls.fora.pl ( nika patryk_q1)
- poddać moderatora próbie i tyle:)
onnn21 jest dobrym modem na tolls.fora.pl nie mam nic do niego a gdyby piotrek byl modem w tym dziale to by wiecej wiedzial od was takie jest moje zdanie pozdrawiam
 

Kaszydło

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2007
Posty
71
Punkty reakcji
0
Zatstanawiam się tylko czy to nie jest zbędne. Jeżeli ktoś jest na bieżąco niepotrzebne są mu oddzielne tematy.

Oczywiscie mogłbym być moderatorem tego subforum - jestem idealny na te stanowisko!

Ej! Nie jestem tu długo, ale facet - trochę skromności, co? -_-.
 

zmurka

zmurka na prezydenta xD
Dołączył
7 Marzec 2007
Posty
603
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Z nieba
coś czuje, ze dyskusja na ten temat bedzie się długo ciągnąć :/
 

skakanka25

Neko
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
1 181
Punkty reakcji
0
Miasto
Wojkowice
ja jestem na tak

można zrobić takie działy jak zaproponował onn21, ale może jeszcze
-próbki zza zgranicy
-gadżety zza granicy
-formułki (jak gdzie kto pisze ;) )

ale onn21 na moda się nie nadaje - za bardzo spoczął na laurach, a poza tym... podobno dziś odszedł z forum, a próbki są jego największa zmorą

człowiek z takim podejściem do życia nie uzyska dobrej opinii... ja sama przeczytałam kilka jego postów i właśnie to (/\) stwierdziłam

no i faktycznie - blok dla gości, bo jak tak dalej pójdzie to coraz więcej adresów odpadnie, bo każdy sobie weźmie i da gdzie indziej i tak w kółko aż w końcu Nam firmy zbankurtują i nie będa chciały dawać (bez podtekstów).
 

angel

Wymiatacz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 358
Punkty reakcji
12
Wiek
37
Miasto
Gdzieś na Śląsku
Został utworzony nowy dział: http://www.forumowisko.pl/index.php?showforum=155

W dziale potrzebny jest opiekun - moderator - kto nim zostanie niech wybiorą aktywni userzy oraz moderatorzy - czy są kandydaci którzy dobrze się nim zaopiekują?

Potrzebny jest regulamin oraz podział na odpowiednie tematy - które zostaną przypięte - tzw. stałe tematy.

Przyda się temat z przykładami listów do firm, temat z próbkami, temat z paczkami które dotarły - żeby był ład...
Niech zadba o to moderator działu - kto nim zostanie?
 

asiekwil

złośnica
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
5 437
Punkty reakcji
1
Miasto
z wariatkowa/pokój 8 obok Sary
Jak dla mnie nie ma odpowiedniego kandydata,z userów którzy tam piszą cięzko wyłonić osobę,która by nad tym bałaganem zapanowała.
Od razu mówię,że nie chce być modem w tym subforum.
Angel nie łudźmy się- dwa dni i z tego działu zrobią kocioł. Ale skoro tak zdecydowałeś to ok.
 

angel

Wymiatacz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 358
Punkty reakcji
12
Wiek
37
Miasto
Gdzieś na Śląsku
potrzeba założyć tematy o gadżetach, próbkach, otrzymanych paczkach, listach i przykładach... - to powinien zrobić nowy moderator lub aktywny user...
 

Onnn21

Obserwuję Cię ...
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
3 099
Punkty reakcji
214
potrzeba założyć tematy o gadżetach, próbkach, otrzymanych paczkach, listach i przykładach... - to powinien zrobić nowy moderator lub aktywny user...
Zrobione wedle twojego pw :] A co do moderatorów to minimum 3 -ch tam powinno byc, bo jedeni nie da rady :)
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
A co do moderatorów to minimum 3 -ch tam powinno byc, bo jedeni nie da rady
Co poniektórzy mają po 13 działów i jakoś dają radę, ba! bardzo dobrze sobie radzą, a Ty chiałbys aż trzech do jednego działu ? Bez przesady.
 

skakanka25

Neko
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
1 181
Punkty reakcji
0
Miasto
Wojkowice
wiecie co... może w tym dziale wyłączyć nabijanie postów i zrobić 3 tematy... adresy do próbek, adresy do gadżetów, ogólna rozmowa

łatwe?
 

Onnn21

Obserwuję Cię ...
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
3 099
Punkty reakcji
214
Co poniektórzy mają po 13 działów i jakoś dają radę, ba! bardzo dobrze sobie radzą, a Ty chiałbys aż trzech do jednego działu ? Bez przesady.
Ty chyba nie wiesz co piszesz :) Byłes tak kiedys? Widziałeś co tam się dzieje? Wydaje mi się, że nie :) Skoro vito ... i asiekwill nie dali rady to jeden da? buahahahaha Warte smiechu :)

Kurde, ja go serio nie lubię! Facet myśli, ze nie ma lepszego od niego i na dodatek ma wymagania.
Ja ciebie nie cierpie. Prawda koi w oczy że pisze prawde co sie dzieje w temacie o próbkach ? Jakie tam panują zasad? Akurat w temacie o próbkach nie ma nikogo tak doswiadczonego w tych sprawach jak JAAAA. Nie są to wymagania i nie daje zadnych wmagań!! To sa sugesje i propozycję. Przestań krytykować! W jednym jesteś dobra - w spamowaniu. Gdzie Cię widze to tam spam po sobie zostawiasz. m.in. tutaj.Przestań piepszyć głupoty, bo sama nic nie robisz i reprezentujesz idee spamowania!
Poza tym gratuluje dośc dziwnego i dośc dzieciecego toku rozumowania.

Jak tak bardzo chcesz mnie oceniac to zapoznaj się z tymi lekturkami:
http://www.forumowisko.pl/index.php?showto...39203&st=60
http://www.forumowisko.pl/index.php?showtopic=36965
http://www.forumowisko.pl/index.php?showtopic=2607
Życze miłej lekturki :) A rada na przyszłośc: Nie oceniaj ludzi zbyt pochopnie :):)

Edit:
Ciesz się, że nie jestem modkiem bo bym pozabijał za ten globalny spam :)
Żegnaj

wiecie co... może w tym dziale wyłączyć nabijanie postów i zrobić 3 tematy... adresy do próbek, adresy do gadżetów, ogólna rozmowa

łatwe?
Angla nie ma.
Dowiedziałem się ze niczego nie będzie i zostanie tak jak jest teraz.

Ogolniak :)
Mam pytanko do wyższych!
Co z was za moderatorzy skoro nie potraficie utrzymac przyswoitego porzadku w jednym głupi temacie???

coś czuje, ze dyskusja na ten temat bedzie się długo ciągnąć :/
Ciagnie sie dośc długo = zla organizacja forum
A rowiazania i tak dalej nie ma, bo jest gorzej niz było :)
 

skakanka25

Neko
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
1 181
Punkty reakcji
0
Miasto
Wojkowice
onn krytyk jest z Ciebie owszem i całkiem niezły...

teraz mamy swój jeden temat i swój jeden syf :)

moda też już mamy

i kilka innych tematów, w których też ktoś coś kiedyś napiszę.

takie rozwiązanie mi się podoba

ale...

ja bym była, aby w tym temacie zrobić blog dla gości i użytkowników poniżej 10 postów, bo 10 postów to wcale nie jest tak dużo, a przynajmniej zniknie część postów typu:

"dostałam:
-kota
-psa
-krowę

jak ktoś chce to dam na PW, bo nie chcę karmić pasożytów"

a później odpowiedzi typu "ja chcę!" "to już do ciebie piszę"
 
Do góry