Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

darmoszka

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2007
Posty
262
Punkty reakcji
0
Miasto
śląsk
http://www.totallyfreecrap.com/Archive/May07/sun.htm
Darmowe USB 128 MB!!!!!!

dOWóD NA PRAWDZIWOść LINKU:


Your catalogue request has been received. We are also pleased to inform you that you will also receive a complimentary 128 MB USB drive with your catalogue. Catalogues and USB's will be sent out on a first come first served basis, while supplies last.

ZASTANAWIAM SIę CZY NIE KAżA ZA COS ZAPłACIć!!!!
 

Vitanji

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2007
Posty
920
Punkty reakcji
0
Wiek
31
ZASTANAWIAM SIę CZY NIE KAżA ZA COS ZAPłACIć!!!!
Ja wysłałam,jak trezba będzie zapłacić,to przyjdzie mail-a ja nie odpowiem,oni nic nie przyslą - i tyle! ;)
 

medea18

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2007
Posty
29
Punkty reakcji
0
Kurcze ja też napisałam ale tam nigdzie maila nie podawałam więc jak to jest... Ej ale w razie czego można powiedzieć że się nie zamawiało jak przyjdzie i trzeba będzie zapłacić... prawda??
 

Vitanji

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2007
Posty
920
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Kurcze ja też napisałam ale tam nigdzie maila nie podawałam więc jak to jest... Ej ale w razie czego można powiedzieć że się nie zamawiało jak przyjdzie i trzeba będzie zapłacić... prawda??
Odpowiedź na wszystkie pytania tego typu:
Pomyślcie-jeśli chcą,żeby im zapłacić,to NIE wyślą wam w ciemno,tylko najpierw bĘdą chcieli potwierdzenia zapłaty.Napiszą na maila
albo na domowy i poproszą.Nie zapłacicie-oni nie wyślą tego czegoś i koniec.
Proste,nie?
 

golab05

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2007
Posty
43
Punkty reakcji
0
ja dzisiaj bezplatny pakiet z VIPERPRINT ;) nawet fajne rzeczy tam maja


po pierwsze to DOSTAŁES !! jestem M!! :p

ulotki kalendarzyki teczki ofertowe linijka taka ciekawa z odcieniami koloru czarnego grubosciami lini znakami alfanumerycznymi oraz kalendarzyk na biurko pocztówki wizytówki ;)

pozdro
 

Marie1993

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
76
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
z domq =)
U mnie niespodzianka z Shtilla:

2 długopisy
2 breloczki z ludkiem :D

To chyba przedwczesny prezent na Dzień Dziecka ;) :D
 

Vitanji

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2007
Posty
920
Punkty reakcji
0
Wiek
31
po pierwsze to DOSTAŁES !! jestem M!! jezyk.gif

ulotki kalendarzyki teczki ofertowe linijka taka ciekawa z odcieniami koloru czarnego grubosciami lini znakami alfanumerycznymi oraz kalendarzyk na biurko pocztówki wizytówki mruga.gif

pozdro
Błagam o wybaczenie :p
 

golab05

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2007
Posty
43
Punkty reakcji
0
To place an order, simply contact us with which product you are interested in and we will send you an online order form to complete the purchase. If you wish to order by phone, please request our free product catalogue. to see our full selection and seasonal prices.

co oznacza

By złożyć zamówienie, po prostu skontaktuj sie z nami i powiedz który produkt Cie interesuje a my wyslemy do Ciebie formularz on-line abyś mógł dokończyć zamówienie. Jeżeli jednak wolisz zamówić przez telefon to zamów nasz bezpłatny katalog aby zobaczyć wszystkie nasze produkty oraz ceny.

mam nadzieje ze pomogłem --> jest za darmo!!


pozdro


_____________________________________________________________________-
JESTEM FACETEM!!! RASOWYM TYPOWYM FACETEM!!!
 

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
U mnie dzisiaj
* kosmetyki z nowej serii VICHY SKINSET - krem normalizujący i laktopianka :tanczy: :tanczy:
* katalog obozów młodzieżowych z biura podróży HARCTUR
 

Vitanji

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2007
Posty
920
Punkty reakcji
0
Wiek
31

effciaa16

monotonia życia.
Dołączył
11 Maj 2007
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
somewhere.
hejka! ;) Ja dzisiaj dostałam 14 próbek z AA =) jestem zadowolona :sexy: no i tak dużo broszurek reklamowych =) oki to na tyle!
 

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
Tiaaa..właśnie sprawdziłam poczte @ i .... dwa negatywy <_<

Witam

W odpowiedzi na nadesłaną korespondencję informuję, że biorąc udział w konkursach i quizach organizowanych przez sieć Era istnieje możliwość wygrania gadżetów firmowych, czasami można je także otrzymać przy podpisaniu Umowy o Świadczenie Usług Telekomunikacyjnych bądź zakupując Zestaw Startowy Era Tak Tak.

W związku z powyższym nie mogę pozytywnie rozpatrzyć Pana prośby.

Nadmieniam, że dla stałych Abonentów sieci Era dostępne są określone gadżety w Programie Era Premia. Abonenci mogą uzyskać gadżety wymieniając zgromadzone w Programie Era Premia punkty.


z pozdrowieniami

Krzysztof Milewski
konsultant ds. korespondencji
Internetowe Biuro Obsługi Abonenta sieci Era

**

Szanowna Pani,

W imieniu Dyrekcji firmy Jeronimo Martins Dystrybucja pragnę podziękować Pani za kontakt z Biurem Obsługi Klienta sieci sklepów Biedronka.

Pragnę jednocześnie poinformować, iż nasza firma dbając o zapewnienie najniższych cen na rynku dla swoich klientów, przy stałej, wysokiej jakości produktów, stara się do minimum ograniczyć niezbędne koszty. W związku z tym nie produkujemy gadżetów reklamowych. I dlatego też nie jesteśmy w stanie spełnić Pani prośby.

Z poważaniem
Anna Piątek
Regionalne Biuro Obsługi Klienta
tel. /29/ 67-99-355


:/ :/
 

KaRoLkAaA

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2007
Posty
187
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
~~~~~~~~
U mnie dzis jakis katalog z dermiki 'dla wymagajacych kobiet' :pi jakies ulotki o szwajcarii
 

Vitanji

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2007
Posty
920
Punkty reakcji
0
Wiek
31
http://www.petrix.com/shirt/ordert093.htm KOSZULKA

Tiaaa..właśnie sprawdziłam poczte @ i .... dwa negatywy dry.gif

Witam

W odpowiedzi na nadesłaną korespondencję informuję, że biorąc udział w konkursach i quizach organizowanych przez sieć Era istnieje możliwość wygrania gadżetów firmowych, czasami można je także otrzymać przy podpisaniu Umowy o Świadczenie Usług Telekomunikacyjnych bądź zakupując Zestaw Startowy Era Tak Tak.

W związku z powyższym nie mogę pozytywnie rozpatrzyć Pana prośby.

Nadmieniam, że dla stałych Abonentów sieci Era dostępne są określone gadżety w Programie Era Premia. Abonenci mogą uzyskać gadżety wymieniając zgromadzone w Programie Era Premia punkty.


z pozdrowieniami

Krzysztof Milewski
konsultant ds. korespondencji
Internetowe Biuro Obsługi Abonenta sieci Era

**

Szanowna Pani,

W imieniu Dyrekcji firmy Jeronimo Martins Dystrybucja pragnę podziękować Pani za kontakt z Biurem Obsługi Klienta sieci sklepów Biedronka.

Pragnę jednocześnie poinformować, iż nasza firma dbając o zapewnienie najniższych cen na rynku dla swoich klientów, przy stałej, wysokiej jakości produktów, stara się do minimum ograniczyć niezbędne koszty. W związku z tym nie produkujemy gadżetów reklamowych. I dlatego też nie jesteśmy w stanie spełnić Pani prośby.

Z poważaniem
Anna Piątek
Regionalne Biuro Obsługi Klienta
tel. /29/ 67-99-355


kwasny.gif kwasny.gif
u MNIE BYłO TO SAMO....
 

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
no ale kurde myślałam, że z Ery coś wyślą..w końcu jestem ich klientką, abonament płace na czas..no świnie no. Zaraz się zapiszę do tego Era Premia i żałuję, że nie zrobiłam tego wcześniej, bo rachunki płacę i tak, a tak to jeszcze punkty lecą. Taak..zaraz tam wpadnę na ich stronkę :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry