Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

lacunamoon

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2007
Posty
944
Punkty reakcji
0
właśnie dostałam maila o takiej treści:
"Dziękujemy za wypełnienie ankiety na stronie www.eksperciniveastyling.pl. Uprzejmie informujemy, że nie zostałeś/ nie zostałaś zakwalifikowany/a do grona Ekpertów NIVEA Styling. Zapraszamy do następnych akcji Streetcom, o których na pewno poinformujemy."
ja to mam pecha <_<
 

gwiazdeczka87.01

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
246
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Dziewczynki u mnie w szkole odbyły sie dzis targi pracy, nam jako maturzystom oferowali prace i byly rozne firmy, była miedzy innymi firma Lasoń Bud jest to firma budowlano remontowa,
http://www.lason-bud.pl/ przywiezli ze soba dlugopisy, smycze, i otwieracze do piwa, sprobujcie a moze cos Wam wyśla
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
u mnie dzis :
- probki Bielenda - z 12 ale wszystkie przeciwzmarszczkowe :p
- darmowy egzemplarz 'the guardian'

i tyyle :x
 

0truskawka

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2007
Posty
136
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Śląsk, Gliwice
A u mnie dzis.... tak, tak AŻ jedna kopertka z 3 próbkami z infoplus w tym jedna przeciwzmarszczkowa... ehh... ale i tak się bardzo ciesze, bo mam nadzieję, że to taki dobry znak, że zła passa pustej skrzynki przez 3 tygodnie właśnie dzisiaj się skończyła :) Pozdrawiam :D
 

0truskawka

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2007
Posty
136
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Śląsk, Gliwice
Zapomniałam jeszcze dodać, że dostałam negatywa od Drogerii Natura, napisałam długiego, fajnego, wychwalającego (choć nie za bardzo, żeby nie pomyśleli, że się podlizuje) maila, a oni do mnie, że maja tylko na otwarcie nowych drogerii i jakieś tam promocje, a tak to nie mają w magazynie nic żeby mi wysłać i normalnie chyba przestanę u nich kupować. Ale jak któraś chce spróbować szczęścia to podam maila : dwierzchowski@polbita.com.pl . Powodzenia.
 

Milena24nt

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2007
Posty
226
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Nowy Tomyśl
A ja jak chce zamówić ten pierścionek na 2 SMRT 4u- wyskakuje mi komunikat
Sorry, we are unable to process your order.
czy ktoś też tak miał, o co chodzi??? HELP !!!!!
 

looosia

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2007
Posty
131
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
zachodniopomorskie
Hej !
Napisałam wczoraj do biuro@lason-bud.pl i dziś patrze odpowiedź, a juz się cieszyłam , że coś mi wyślą...

Dzień dobry !
Bardzo chętnie przekażę gadzety , będą do odbioru w biurze Powiatowego
Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców w Wieliczce na ul Limanowskiego 11
na haslo "Lasoń-Bud" w godzinach 8,00-16,00
Z poważaniem M Lasoń

Wprawdzie nakłamałam im, że byłam na tym spotkaniu dla maturzystów, ale żeby przesylkę wysłali na moj adres do rodzinnego domu.
Ech, :cenzura:.

Poza tym, mam nadzieje ze dzis cos będzie.
 

Sylwiaa

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2007
Posty
6
Punkty reakcji
0
:D <jupi> U mnie była wczoraj i 2 dni tmu listonosz :D Hehe dostałam paczuszkę a w niej: Płyta Lipton zagrzewa do Jazdy, Gazeta cos o domu i buteleczka zelu pod prysznic Dove :D:D A wczoraj dostalam z Saponaria 4 próbki kremiku :D:D Pozdrawiam!! :*
 

netik

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2007
Posty
436
Punkty reakcji
0
juuuuupi , wygralam !! :)

gram sobie na prizee w te gierki i uzbieralam troszke bubzow (pieniazkow). ZGlosilam sie do losowania i wylosowali MNIE !!
DOstalam juz potwierdzenie!! :) pozostaje czekac :)) a wygralam taka oslone przed sloncem do samochodu, co sie kladzie pod przednia szyba, zeby sie samochod nie nagrzewal :)) super, bo w tamtym roku narzekalam, ze nie mam czegos takiego :) a teraz bede miala takie cudo z postaciami z tych gier, HIP HIP HURRA !! :)
 

darmoszka

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2007
Posty
262
Punkty reakcji
0
Miasto
śląsk

Aparatka1994

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2007
Posty
325
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
koło Łodzi
O! Listonosz podjechał :lol: , właśnie dostałam przesyłkę z Katowic:
2 gazetki, przewodnik, informator o zabytkach,pocztówkę i naklejkę :) A ja siedzę w domciu, mam grypę jelitową. Bleee Pozdrowionka :D
 

Justyna.24:)

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
319
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
.:~zaczarowany pierniczek~:.
:papa: Witam. Troszkę mi sie nudziło więc zaczęłam szukać jakichś ciekawych linków. :sexy:
Oto co znalazłam:
*http://www.tymbark.com.pl/kontakt.html - niesprawdzone ale można napisać z prośbą o jakieś gzdżety
*webmaster@um.katowice.pl - pewniak
:D :D :D
 

KaRoLkAaA

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2007
Posty
187
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
~~~~~~~~
a u mnie dzis listonosza jeszcze nie bylo i juz raczej nie bedzie ale za to w @ dostalam meila z nivea styling ze jestem expertka i przesla mi probke:))A ja tam w sumie nic nie robilam tylko zwe 2 tyg temu ankiete wypelnilam:))
 

netik

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2007
Posty
436
Punkty reakcji
0
a mnie przyslali wiadomosc, ze ekspertka nie bede. szkoda :(
wczoraj mi przyszlo:
- kalendarz na 2007 i mazak z jakiejsc zagranicznej firmy radiochemicznej :)
- przewodnik po las vegas (malo ciekawy)
- folder reklamowy Renault o renault megane coupe - to cos zgodnie z moimi zainteresowaniami :)
 

mch80

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
61
Punkty reakcji
0
Wiek
43
A wczoraj dostałam cały dużą kopertę z folderami i mapkami z CIT Kalisz - przyda się na wakacyjny wyjazd. Koperta była rozerwana (to mało powiedziane :grymasi: ). Nasz kochana poczta.
 
Status
Zamknięty.
Do góry