Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
hej

mam do oddania kod z coli (wymieniaj na nagrody coke.pl)

a tak to listonosz mi nic nie zostawił... a być :|
 

Misia89p

Konkursowiczka :)
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 545
Punkty reakcji
181
Wiek
35
Miasto
poznań
Właśnie dzwoniła Pani z radia glob, że wygrałam jakąś książkę, w przyszłym tyg odbiorę :) nawet nie wiedziałam, że to radio j est z Poznania :)
 

Blackbejbe666

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2009
Posty
289
Punkty reakcji
4
Wiek
33
Miasto
Za:cenzura:e
Była listonoszka

Dziś : wyprawka dla psiaczka z Pedigree , katalog bon - prix i same katalogi z Volksvagena i Audi <_< nie opłaca sie juz pisac do takich firm chyba ze ktos zbiera katalogi :D

dam szfagrowi bo mi to nie potrzebne , na hh napisalam 20 opinii , nie za wiele ale zawsze troche pkt wpadnie :D

Na dziś juz koncze, spadam pojezdzic skuterkiem :p , ciao :papa: i do jutra
 

nika_czekolada

Wymiatacz ]:-> xD .! ;D
Dołączył
30 Czerwiec 2007
Posty
2 496
Punkty reakcji
94
Wiek
32
Miasto
Chcesz wiedzieć.. spytaj. to nie takie trudne ! :/
Dziękuję jednej osobie za rejestrację na CK ;** Baardzo serdecznie dziękuję ;** Nie wiem czy to z forum ktoś czy z gości ale dziękuję ;**
na @ tylko właśnie powiadomienie o nowym znajomym na CK xD :yahoo: ;D
Ogółem 3 znajomych mi się zarejestrowało ;D Zawsze coś :sexy:

Idę na obiadek ;**
 

amanda332

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wrocław
A mnie dziś 2 przesyłki :)
- 4 próbki kremów + foldery
- dużo broszur, folder oraz płytka dvd, Muzeum papiernictwa
 

EMOcjonalna o.O

`chicken, chicken !.
Dołączył
12 Listopad 2007
Posty
895
Punkty reakcji
4
Miasto
tam, gdzie reggae gra ;x
witam ;D
w skrzynce nic oprócz kurzu... :D
na @ też mimo wysłanych kilkunastu maili ^^

nika_czekolada - żeby zagłosować nz Cb na h&s wystarczy poczekać, aż załaduje się ten obrazek, czy jeszcze gdzieś kilkać ? ;)
 

nika_czekolada

Wymiatacz ]:-> xD .! ;D
Dołączył
30 Czerwiec 2007
Posty
2 496
Punkty reakcji
94
Wiek
32
Miasto
Chcesz wiedzieć.. spytaj. to nie takie trudne ! :/
witam ;D
w skrzynce nic oprócz kurzu... :D
na @ też mimo wysłanych kilkunastu maili ^^

nika_czekolada - żeby zagłosować nz Cb na h&s wystarczy poczekać, aż załaduje się ten obrazek, czy jeszcze gdzieś kilkać ? ;)

Poczekać aż załaduje się strona do samego końca ;)
Nic klikac jeszcze nie trzeba ;)
Każde 10 unikalnych kliknięć umożliwia odkrycie jednej kafelki ;)
Dzieki ;**
 

kateblue2

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2008
Posty
1 350
Punkty reakcji
21
Wiek
33
Miasto
Warszawa
Ale jestem dałnem :lol: xD wróciłam ok 15 od dentystki i mowie ' popisze opinie na HH' xD bo mi sie ubzdurało , że HH jest od 17-18 xD a bylo od 15-16 :huh:
i takim sposobem napisałam z 40 opinii i musze je przekopiować do Worda xD :D haha inteligencja niesamowita ;-)

A tak poza tym mialam cos napisac i zapomnialam co :bag: ;p ide dobić do 100 opinii na jutrzejsze HH xD może się uda :p będą mieli co robić chociaż ;)

ej na tym cokupic.pl nie oszukuja napewno wysylaja nagrody ??

Na pewno ;p bo ja dostałam juz doladowanie za 25 zl orange ;) suszarkę i koszulke :) także jeśli chcesz zapraszam do sygnaturki :D



Nika
mi się 13 osób zarejestrowalo :p
 

EMOcjonalna o.O

`chicken, chicken !.
Dołączył
12 Listopad 2007
Posty
895
Punkty reakcji
4
Miasto
tam, gdzie reggae gra ;x
Poczekać aż załaduje się strona do samego końca ;)
Nic klikac jeszcze nie trzeba ;)
Każde 10 unikalnych kliknięć umożliwia odkrycie jednej kafelki ;)
Dzieki ;**
nmzc ;)
a jak często można klikać ? ;D

bez sensu te plusy i minusy -.-'
powinny być jawne, żeby było widać kto jak Ci kliknął :D
wtedy może mniej by tych - było :p
 

nika_czekolada

Wymiatacz ]:-> xD .! ;D
Dołączył
30 Czerwiec 2007
Posty
2 496
Punkty reakcji
94
Wiek
32
Miasto
Chcesz wiedzieć.. spytaj. to nie takie trudne ! :/
Ale jestem dałnem :lol: xD wróciłam ok 15 od dentystki i mowie ' popisze opinie na HH' xD bo mi sie ubzdurało , że HH jest od 17-18 xD a bylo od 15-16 :huh:
i takim sposobem napisałam z 40 opinii i musze je przekopiować do Worda xD :D haha inteligencja niesamowita ;-)
A tak poza tym mialam cos napisac i zapomnialam co :bag: ;p ide dobić do 100 opinii na jutrzejsze HH xD może się uda :p będą mieli co robić chociaż ;)
Na pewno ;p bo ja dostałam juz doladowanie za 25 zl orange ;) suszarkę i koszulke :) także jeśli chcesz zapraszam do sygnaturki :D
Nika mi się 13 osób zarejestrowalo :p
Ja też tak kiedyś zrobiłam tyle, że zatwierdziłam już opinie :bag: .. jedynie 9 ich było .. ale to zawsze coś przecież xD
łoo.. tak dużo to bym nie umiała chyba napisać xD
No bo przecie jak to potem dodawać ?
100 kart otworzyć i tylko zatwierdzać czy otwierać wklejać itd. ? Bo tam jeszcze do uzupełnienia są wady zalety i czy się poleca.. ..
A jak doładowania przesyłają ? W mailu kod wysyłają, Poczta Polską w liście czy tak jak na otineo, ze kod się wyświetla ? Bo ja właśnie na doładowanie zbieram sobie xD
:wow: :O Szok .. a tam .. 10 osób .. co to xD .. 300 pkt tylko różnicy xD :p A ja ogólnie mam 745 pkt :lol: .. xD Malutko no xD
EMOcjonalna o_O Nie jestem pewna ale chyba raz dziennie można o_O Nie zastanawiałam się nad tym powiem szczerze xD
 

EMOcjonalna o.O

`chicken, chicken !.
Dołączył
12 Listopad 2007
Posty
895
Punkty reakcji
4
Miasto
tam, gdzie reggae gra ;x
nika_czekolada - ok, dzięki ;D

co do Ck to mam tam konto, napisałam 3 opinie i już mi się nie chce... xD
nagrody drogie, a ja i tak czasu nie mam, codziennie treningi od rana do ... późnego popołudnia ;)
nic mi się nie chce, nawet @ wysyłać ^^ <_<
 

kateblue2

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2008
Posty
1 350
Punkty reakcji
21
Wiek
33
Miasto
Warszawa
Niko ja link kopiuje do produktu do Worda i tekst ;) a potem tylko szybko wklikuje tytuł opinii i te inne opcje :p

Co do CK to nastepnego dnia od zamówienia karty dostałam kod doładowujący na maila ;)

a co do punktów to ja obecnie mam 1489 , 21 do zaakceptowania , 25 odrzuconych :bag: wwrrrrr

a na Otineo jak zawsze szaleją xD u mamy i taty jedna reklama a u mnie aż 2 :p ( 3 otinki) szok :p

AAAA i jak u dentystki byłam to był kurier podobono boski jakis , bez koszulki xDDD z kopertką małą do , której moja siostra i ojciec się dobrali :huh:

a w środku dużo naklejek i 2 długopisy. Jeden z makulatury xD niezły ;) a drugi żołty w kształcie kukurydzy xD
 
Status
Zamknięty.
Do góry