Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

Blackbejbe666

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2009
Posty
289
Punkty reakcji
4
Wiek
33
Miasto
Za:cenzura:e
Była listonoszka z innej wsi , zastępuje naszego bo on jak zawsze na urlopie :D

- katalog vacansoleil
- próbka perfum Hugo Bossa orange - juz 2 raz a zamawialam tylko raz <_<
- smycz z pozytywa

na @ jeden negatyw a tak to pustki, kurcze tez sie zaniedbalam z tym ck, trza sie wziasc za te opinie
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
Dokładnie ;)
Ja nie wysylam do urzedów, do szkol, ani do ambasad :) zazwyczaj przysylają same foldery i może trafi sie brelok czy długopis :) Lepiej poszukać w internecie firmy i do nich wysylac, o ale powiem szczerze, że juz sie takie fajne gadzety jak kiedys nie trafiają...
nie mam pomysłów już co pisać do urzędów, bo i tak zwykle negatywy lecą :|
nie chcą wysyłać dobrych rzeczy, bo bardzo dużo osób wszędzie pisze i trudno znaleźć chętną firmę...
 

kateblue2

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2008
Posty
1 350
Punkty reakcji
21
Wiek
33
Miasto
Warszawa
co do urzędów ja raczej nie narzekam . do tej pory mi sie wszystko przydało z z wielu juz paczki dostałam. ze szkół wyższych też.
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
chyba wiem co zrobić żeby przysyłali...
muszę koniecznie odnaleźć stary tekst :sexy: , bo było na niego dużo pozytywów,
a ten co mam teraz to jakis się dużo słabszy okazał
 

Iwonkus

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2009
Posty
116
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
NS ;)
Sie masz ;P
Nic nie ma przez dłuższy czas ,musze się wziaść za pisanie a coś nie mam kiedy. A niby tyle wolnego ;P
Nie doszedł mi jeszcze zegarek z prywatnego zdrowia,a e-mail juz dawno przyszedł . Do was doszedł ?;P
 

Misia89p

Konkursowiczka :)
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 545
Punkty reakcji
181
Wiek
35
Miasto
poznań
co do tych kremów roc to bardzo szczypią oczy i moja mama nie chce ich używać :)
wysłałam kilka emailu, póki co zero negatywów, na emailu jedna wiadomość od redaktorki rozmów w toku :D
 

monludki

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
1 026
Punkty reakcji
4
Wiek
39
Miasto
między Kościanem a GRodziskiem;)
co do tych kremów roc to bardzo szczypią oczy i moja mama nie chce ich używać :)
wysłałam kilka emailu, póki co zero negatywów, na emailu jedna wiadomość od redaktorki rozmów w toku :D
też miałam tą wiadomość.. myślę, że to może być jakaś ściema bo zbyt wiele osób ją dostało..
 
8

85Marta

Guest
Mam pytanie do tych osób, które podpisały i wysłały do streetcom-u to oświadczenie. Czy dostaliście się już do jakiejś kampanii alkoholi i papierosów?
 

Misia89p

Konkursowiczka :)
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 545
Punkty reakcji
181
Wiek
35
Miasto
poznań
Mam pytanie do tych osób, które podpisały i wysłały do streetcom-u to oświadczenie. Czy dostaliście się już do jakiejś kampanii alkoholi i papierosów?
w sumie nie, była tylko kampania z danzką ale tam każdy mógł wziąć udział i z heinekenem tak samo, wiec raczej wysłanie oświadczenia nic nie dało :)
 

Misia89p

Konkursowiczka :)
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 545
Punkty reakcji
181
Wiek
35
Miasto
poznań
Czyli szkoda było wysyłać to oświadczenie. A czy dostałaś coś z tej kampanii?
była też jakaś ankieta o alkoholu, ale na razie cisza :) oświadczenie w sumie można wysłać może kiedyś będą jakieś kampanie :) dostałam tą wódkę danzke, bo to 500osób z różnych miast dostawało :) a heinekena sobie odpuściłam
 

darus84

dariutka
Dołączył
15 Lipiec 2008
Posty
584
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
Łódź
Mam pytanie do tych osób, które podpisały i wysłały do streetcom-u to oświadczenie. Czy dostaliście się już do jakiejś kampanii alkoholi i papierosów?


na razie nic takiego nie dostałam.

dzis katalogi i siostra kupiła krem do rak garnier za 4,99zl okazje z rossnetu
 

Onnn21

Obserwuję Cię ...
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
3 099
Punkty reakcji
214

KittyGirl2

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
569
Punkty reakcji
9
Miasto
zachodniopomorskie
u mnei dzis pusto, jej niech wroci stara wersja frum po co to zyciue utrudniac, w owce jzu nei gram mam dosc tych owiec konkurs sie skonczyl a babszyl mi odpisuej jak skonczy sie konkurs to bda wysylac breloki
 
Status
Zamknięty.
Do góry