Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

Misia89p

Konkursowiczka :)
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 545
Punkty reakcji
181
Wiek
35
Miasto
poznań
właśnie był paczkowóz z dwoma przesyłeczkami
* od firmy katalogi, dwie takie mniejsze szklanki śliczne, długopis, smycze, notes duży
* nagroda z przyjaciółki 3x szampon do włosów 3x odżywka do włosów 3x żel pod prysznic 3x krem do rąk i pięknych zapachach kokos, czekolada, wanilia :)
 

Blackbejbe666

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2009
Posty
289
Punkty reakcji
4
Wiek
32
Miasto
Za:cenzura:e
Misia89p - gratuluje , ty to masz szczescie w tych konkursach :)

Ja jedynie wygralam ten zestaw blend-a-med , ale w sumie zawsze to cos :D

Spadam na tv , na @ pustki . Czekam na listonoszke

Bede pozniej , ciao :papa:
 

Misia89p

Konkursowiczka :)
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 545
Punkty reakcji
181
Wiek
35
Miasto
poznań
Misia89p - gratuluje , ty to masz szczescie w tych konkursach :)

Ja jedynie wygralam ten zestaw blend-a-med , ale w sumie zawsze to cos :D

Spadam na tv , na @ pustki . Czekam na listonoszke

Bede pozniej , ciao :papa:
dziękuję, no właśnie ostatnio nie mam szczęścia, ale może to dlatego, że trochę zaniedbałam konkursiki i teraz znowu biorę się za nie i za emaile :) właśnie wysyłam kilka :) a te kosmetyki to się zdziwiłam, że aż 12,myślałam ,że będzie tylko jeden zestaw, no a tak to bardzo się cieszę :D
 

SylwiaL-W

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2007
Posty
19
Punkty reakcji
0
Miasto
okolice Wyszkowa
U mnie dziś vichy
na ck zaakceptowali mi opinie z 16.08 a z 15.08 jeszcze nie :/
Na prywatnym zdrowiu mam 3 zarejestrowane osoby i w związku z tym pytanie: jak oni przesyłają te nagrody skoro nie podawałam adresu?? wysyłają maila z pytaniem o adres czy jak?
 

Misia89p

Konkursowiczka :)
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 545
Punkty reakcji
181
Wiek
35
Miasto
poznań
U mnie dziś vichy
na ck zaakceptowali mi opinie z 16.08 a z 15.08 jeszcze nie :/
Na prywatnym zdrowiu mam 3 zarejestrowane osoby i w związku z tym pytanie: jak oni przesyłają te nagrody skoro nie podawałam adresu?? wysyłają maila z pytaniem o adres czy jak?
tak wyślą emaila, jeśli jeszcze się załapałas, albo możesz tam w profilu uzupełnić dane

dzisiaj pakują kuferki za sierpień i jutro wysyłają :eek:k:
 

Misiosoft

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2009
Posty
82
Punkty reakcji
5
Wiek
37
Miasto
Poznań
tak wyślą emaila, jeśli jeszcze się załapałas, albo możesz tam w profilu uzupełnić dane

dzisiaj pakują kuferki za sierpień i jutro wysyłają :eek:k:


ooo, a można zadzownić się spytać? bo jeszcze ktoś ostatnio pisał, że nie mają pełnej listy? a dziewczyny, które wcześniej dostały, jak te kuferki przychodzą pocztą? kurierem?

na ck cisza...
listonosza nie było :(
 

Misia89p

Konkursowiczka :)
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 545
Punkty reakcji
181
Wiek
35
Miasto
poznań
ooo, a można zadzownić się spytać? bo jeszcze ktoś ostatnio pisał, że nie mają pełnej listy? a dziewczyny, które wcześniej dostały, jak te kuferki przychodzą pocztą? kurierem?

na ck cisza...
listonosza nie było :(
przuchodzą pocztą poleconym listem
można już dzwonić, żeby nie było zbędnych pytać podaję nr 0122527101 :)

teraz zadzwonilam to powiedzieli, że pod koniec przyszłego tyg, a innym powiedzieli ze jutro wysyłają :/
 

zmurka

zmurka na prezydenta xD
Dołączył
7 Marzec 2007
Posty
603
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Z nieba
u mnie pustka i w skrzynce i na mailu a słodycze które dostałam już dawno zjadłam :p
wczoaj nowe buciki kupiłam sobie...z przeceny :D
 

Misiosoft

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2009
Posty
82
Punkty reakcji
5
Wiek
37
Miasto
Poznań
przuchodzą pocztą poleconym listem
można już dzwonić, żeby nie było zbędnych pytać podaję nr 0122527101 :)

teraz zadzwonilam to powiedzieli, że pod koniec przyszłego tyg, a innym powiedzieli ze jutro wysyłają :/

właśnie zadzwoniłam i powiedzieli mi, że lista będzie pod koniec następnego tygodnia... chyba jakieś nieścisłości mają....albo nie chce im się już odpowiadać, i wszystkim mówią, że lista będzie w przyszłym tygodniu a do tego czasu kuferki dojdą i będą mieć święty spokój :)

u mnie był listek, cieni Clinique ze strawberrynet przyszły :) jakby ktoś się kiedyś zastanawiał czy zamówić, to potwierdzam, że przychodzą :]
 

banfaith

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2008
Posty
108
Punkty reakcji
1
Hej, u mnie ostatnio tylko 3 kartki z lacoste i wygrane książki z kolekcjonerek.
Muszę się wybrać do sephory po tą mascarę :)

Zapraszam do sygnaturki :)
 

kateblue2

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2008
Posty
1 350
Punkty reakcji
21
Wiek
33
Miasto
Warszawa
hahaha sie usmiałam xD odpowiedź niezła dostałam ;p

pisałam z maila kateblue1 i tak mi facet odpisal :

Witam Niebieską Kasię.Hobby bardzo fajne ale dość często spotykane (dostaję kilka takichlistów w ciągu miesiąca)Niestety wszystkich musiałem zawieść swoją odpowiedzią ponieważfirma nasza nie posiada żadnych gadżetów :( Pozdrawiam i życzę sukcesów. Zbigniew xxx
'


:lol:

negatyw niestety , ale śmiechowy ;)
 

kateblue2

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2008
Posty
1 350
Punkty reakcji
21
Wiek
33
Miasto
Warszawa
Słuchajcie mam pytanie. jak mogę wstawić w sygnaturę obrazek i żeby mozna było w niego kliknąć i przeniesie sie ktos na pożadaną strone?? pomocy :p

olbrzym zagłosowałam , a musisz wejsc na gorze przy zdjeciu w ustawienia i ustawienia forum i potem w sygnaturę :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry