Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.
8

85Marta

Guest
Szkoda, że Ci nie wysłali kubka i pendriva
smile.gif

Dobrze , że ja miałem szczeście i dwa razy od nich dostałem za free. Wprawdzie napisałem reklamacje , że idiota przywiozł mi potłuczony kubek gdzie paczka była ubezpieczona na 5 tys o_O No i w ramach rekompensaty dostalem dwa kubki
biggrin.gif

To nieźle, ale Ci zazdroszczę!!!! Faktycznie miałeś szczęście!!!:) a może oni wysyłają te pendriva osobą, które mają na duże kwoty te paragony
 

Onnn21

Obserwuję Cię ...
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
3 099
Punkty reakcji
214
To nieźle, ale Ci zazdroszczę!!!! Faktycznie miałeś szczęście!!!
smile.gif
a może oni wysyłają te pendriva osobą, które mają na duże kwoty te paragony
Taaa tylko, że ja nic im nie wysyłałem. Pierwsza osoba od nich dostała, potemu komus podała i takim sposobem adres się spalił :)
Wiec jaki jest sens podawania namiarów na forum? Oczywiscie kto chce niech daje, przecież to nie zabronione :) :)
 

kaskapracz

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2008
Posty
881
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
warszawa
Właśnie weszłam na free sweet site i przeżyłam szok! Na koncie mam 1545 punktów!
Jak miesiąc temu patrzyłam to miałam 600!! ;)
 

kathysunny

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2009
Posty
120
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Olsztyn
gratyluję wszystkim super wypchanych skrzyneczek- u mnie od miesiąca listek chyba w ogóle nie zagląda-czekam na karte z gfk, owieczke:/ i kilka innych rzeczy oni chyba o mnie kompletnie zapomnieli JA NADAL ŻYJE;P
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
czegośtam z lambi nie widać... nawet zapomniałam, ze miało być xD

a żeby mieć te szczotkę i pastę to o której trzeba się starać?
 

KittyGirl2

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
569
Punkty reakcji
9
Miasto
zachodniopomorskie
jak by ktos chcial namiary na portale z punktami i nagrodami to zapraszam do sygnaturki lub na PW
Powiem wam ze wole stara wersje forum przynajmneij sie nie mulilo. Znow bede zamaiwac kubek z przeczytamwszytskich.pl spodobal mi sie kubek ktory dostalam wiec chyba znwo go zmaowie hehe:) a z owiec dalej nic nei dostalam juz mam dosc tych owiec
 

Misia89p

Konkursowiczka :)
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 545
Punkty reakcji
181
Wiek
35
Miasto
poznań
owce mają wysyłać pod koniec sierpnia więc jeszcze mają tydzień czasu, trochę cierpliwości... na pewno dojdą na początku września
 

Agness007

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2009
Posty
370
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
Bydgoszcz
z 2 dni mnie nie było.. sporo nadrabiania :p
wczoraj u mnie 2 paczki..

1. długopis, mapa, katalogi, przewodniki
2. katalogi, plan lekcji, smycz, długopis, pocztówka, naklejki, książeczka z kolorowankami i rebusami :p

ee.. bez sensu te + i -.. mogłby ktoś napisac albo screena zrobic tego o czym pisal Onn21 zeby widziec posty wszystkich osob... bo u mnie tego chyba nie ma :p :p

ktos chetny na wymiane? -> PW
 

merynosek

Zapraszam do sygnaturki:)
Dołączył
21 Styczeń 2008
Posty
2 928
Punkty reakcji
63
Wiek
38
Miasto
Podkarpacie
Hello:)
U mnie po staremu, wszędzie cisza...
Zakupy wczoraj bardzo udane, kupiłam kilka firmowych bluzeczek i zaoszczędziłam prawie 150zł :D
Dzisiaj byliśmy na VII zjezdzie militarnym w Stępinie i znalazłam 10zł ;)

Wygrał ktoś z was na tym head&shoulders? Wysłałam sma już prawie godzinę temu i nic jeszcze nie dostała :/
 

merynosek

Zapraszam do sygnaturki:)
Dołączył
21 Styczeń 2008
Posty
2 928
Punkty reakcji
63
Wiek
38
Miasto
Podkarpacie
Dzięki za punkciki w reputacji :*
Szczerze to nie widzę w tym większego sensu ale i tak dziękuję :*

Ja już zmykam;) Zapraszam do sygnaturki :)
Pa:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry