Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

Marta_Lobos

Martita
Dołączył
17 Sierpień 2007
Posty
2 076
Punkty reakcji
242
Wiek
38
Miasto
Daleko...
Wysyłałem to jakiś czasem temu i narazie nic do mnie nie przyszło. Nie wiecie może kiedy rozpoczynaja wysyłke? Bo nikt nigdzie nie pisze o tym, że dostał :)

Konkurs trwa do 17 września:

# W ramach Konkursu wyróżnia się 2 (dwie) kategorie uczestników:

* Uczestnicy biorący udział w grze o nagrody główne
* Uczestnicy biorący udział w grze o nagrody gwarantowane

Po zakończeniu Konkursu wyłonionych zostanie 500 (słownie: pięciuset) laureatów nagrody głównej oraz 5000 ( słownie: pięć tysięcy) laureatów nagrody gwarantowanej. Wyłonienie laureatów będzie miało miejsce w siedzibie Organizatora Konkursu nie później niż w ciągu 30 dni od zakończenia Konkursu.
 

Pempek

Kapitan BOMBA ;D
Dołączył
3 Czerwiec 2008
Posty
2 462
Punkty reakcji
92
Wiek
32
Miasto
Warszawa / Radom
Pempek, fajnie, że pamiętasz ;)
Mam do Was pytanie: czy ktoś z Was dostał e-maila z Discovery Panel? Ja 3 razy brałam udział w ich ankietach i zgodnie z regulaminem po uzbieraniu 3 pkt (po jednym za każdą ankietę) otrzymuje się prezent. Ja dostałam 5 sierpnia taki oto mail:
Witamy serdecznie,

Dziękujemy za Twój udział w trzech projektach badawczych. Zgodnie z
regulaminem panelu w podziękowaniu prześlemy Ci upominek. Od razu informujemy,
że upominek otrzymasz listem poleconym. W tym celu niezbędne nam są dane
adresowe, na które ma on zostać wysłany. Prosimy o ich podanie w formularzu
dostępnym po linkiem:

Czy ktoś już dostał upominek od nich? A może w poprzednich edycjach panelu coś otrzymaliście? Jeśli tak, to piszcie, co.
Pozdrawiam ;)

P.s czytałam gdzieś, że niektórzy dostali pendrive. ;d

Już odpowiadam :)
Ja wypełniłem 2 ankiety. 3 z rzędu niestety nie udało mi się wypełnić, bo zawsze wyskakiwał inny błąd, albo maks osób... :/
A upominek dostała chyba mag349, jak dobrze pamiętam ;) Ale nie wiem co to było, chyba lampka pod usb?
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
ja w tym tyg. dostałem 2 paczki:
- naklejki, 5 przypinek i płyta z filmem
- 2 długopisy i 2 smycze, z tym że nie wiem co te fujary z poczty robiły z paczką, bo z 2 długopisów ledwo złożyłem jeden działający, a szkoda bo były bardzo fajne...
 

mariposa_16

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2009
Posty
107
Punkty reakcji
4
Wiek
30
Miasto
Olsztyn
Witam. :)

U mnie dzisiaj
1.śliczna książka o szczeniakach + kupon n karmę...:)
2.paczka dla dziecka - próbki i ulotki...:)
 

mag349

Scrapoholiczka :D
Dołączył
20 Sierpień 2008
Posty
663
Punkty reakcji
2
Miasto
dolnośląskie
Ok dzieki. Ale wiem że są osoby które wysyłały do natury i rejestrowały się na Beckersie.


No własnie z tego co tu piszecie to wynika że dostają.

Próbka farby była z katalogiem Beckersa. Tyle, że dostawali ją ludzie, którzy już dawno byli tam zarejestrowani i te katalogi przychodziły od kiedys tam. Jak ktoś się dopiero teraz rejestrował to nie wiem, czy się załapie jeszcze na ten akurat katalog.

Pempek, fajnie, że pamiętasz ;)
Mam do Was pytanie: czy ktoś z Was dostał e-maila z Discovery Panel? Ja 3 razy brałam udział w ich ankietach i zgodnie z regulaminem po uzbieraniu 3 pkt (po jednym za każdą ankietę) otrzymuje się prezent. Ja dostałam 5 sierpnia taki oto mail:
Witamy serdecznie,

Dziękujemy za Twój udział w trzech projektach badawczych. Zgodnie z
regulaminem panelu w podziękowaniu prześlemy Ci upominek. Od razu informujemy,
że upominek otrzymasz listem poleconym. W tym celu niezbędne nam są dane
adresowe, na które ma on zostać wysłany. Prosimy o ich podanie w formularzu
dostępnym po linkiem:

Czy ktoś już dostał upominek od nich? A może w poprzednich edycjach panelu coś otrzymaliście? Jeśli tak, to piszcie, co.
Pozdrawiam ;)

P.s czytałam gdzieś, że niektórzy dostali pendrive. ;d


Już odpowiadam :)
Ja wypełniłem 2 ankiety. 3 z rzędu niestety nie udało mi się wypełnić, bo zawsze wyskakiwał inny błąd, albo maks osób... :/
A upominek dostała chyba mag349, jak dobrze pamiętam ;) Ale nie wiem co to było, chyba lampka pod usb?

Tak, to ja dostałam upominek. Tez miałam więcej ankiet, ale nie wszystkie udało się wypełnić, ale załapałam się akurat na 3.
I faktycznie dostałam lampke pod usb.
Tylko od razu mówię, że długo czekałam na ten upominek, na pewno ponad miesiąc od otrzymania maila.
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
emm.. dawno nie miałam nic od discovery...
któreś ankieta wywaliła błąd, ze z dlugo wypelnialam o.o (szukałam wtedy na którym mam który kanał)
raz mi nawet smsa przysłali o.o

też czekam na paczke ze słodyczy
 

andzia122711

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2009
Posty
137
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Wysyłałem to jakiś czasem temu i narazie nic do mnie nie przyszło. Nie wiecie może kiedy rozpoczynaja wysyłke? Bo nikt nigdzie nie pisze o tym, że dostał :)
Koniec sierpnia a LAMBI do tej pory nie mam.
Po zakończeniu Konkursu wyłonionych zostanie 500 (słownie: pięciuset) laureatów nagrody głównej oraz 5000 ( słownie: pięć tysięcy) laureatów nagrody gwarantowanej. Wyłonienie laureatów będzie miało miejsce w siedzibie Organizatora Konkursu nie później niż w ciągu 30 dni od zakończenia Konkursu.
w regulaminie tak napisali więc te póbki to chyab nie dla wszystkich
 

Onnn21

Obserwuję Cię ...
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
3 099
Punkty reakcji
214
ja czekam
smile.gif

wow, -4, jeśli nie zmienicie sobie wartości progowej to za niedługo nikt nie będzie widział moich postów
splash.gif


Ja mam ustawione żeby widziec wszystkie ;)
Jak to zrobić? Trzeba na samym dole forum na zielonym tle, małymi literkami wybrac opcje :)
U mnie pisze : Aktualnie wyświetlanie wszystkich postów. Zmień wartość progową
 

madziaaaxd

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2008
Posty
1 173
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
:)
właśnie wzięłam sobie na CK nagrode :]
tzn płyte ' Hity na czasie ' ;)
zostało mi 434 pkt, ide pisać opinie ;]
 

Blackbejbe666

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2009
Posty
289
Punkty reakcji
4
Wiek
33
Miasto
Za:cenzura:e
Ja juz spadam , poszukalam troche firm ale za wysylanie @ zabiore sie jutro jesli znajde czas oczywiscie.

Pozytywow zycze a gości zapraszam do rejestracji na przeczytamwszystkich - 100 pkt na start :)

Do jutra :papa:
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Wymienię się kodem za 2pkt, na zapunktowani na pewniaka. To samo z kodem z pepsi. Jeżeli jest ktoś chętny to niech pisze PW.

Za rejestrację na cokupić z linku w mojej sygnaturce daję 3 pewniaki.
 

Marta_Lobos

Martita
Dołączył
17 Sierpień 2007
Posty
2 076
Punkty reakcji
242
Wiek
38
Miasto
Daleko...
Ja dzisiaj popisalam 30 opini na cokupic i ogólnie mam 72 do akceptacji ;) Na przeczytam wszystkich ponad 2500 punktów :) Maili wyslalam dzisiaj może z 20 :p A w konkursy nie gralam. Jutro sobie nadrobie to wszystko :)
Listonosza, ani zadnych paczek dzisiaj nie bylo, w takim razie czekam na poniedzialek. Jutro ide tylko wyslac plytke, ktora sprzedalam na allegro :)

Ps. Zapraszam do stopki
 

HeloPoli

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2009
Posty
15
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Bezpłatna saszetka Persil Cold Active!
http://www.persil.pl/index.php?id=204&tx_npsachet_pi1[sachet]=6&tx_npsachet_pi1[process]=1&PHPSESSID=c3460216bc0f47b5078a5ad1e1cc5513

Próbka frontu z rzeźbieniem i katalogi
http://www.meblik.pl/pl/zamow-probke/ :mruga:
 

merynosek

Zapraszam do sygnaturki:)
Dołączył
21 Styczeń 2008
Posty
2 928
Punkty reakcji
63
Wiek
38
Miasto
Podkarpacie
GFK całkowicie zablokowało mozliwość zapraszania, nawet 1 pkt juz nie ma. U mnie przynajmniej tak jest. Czy ktoś tak ma ?

Dokładnie, nawet 1 pkt już nie dostawałam. Dlatego link usunęłam.
Z tematu to 2 negatywy (@ do tych firm wysłałam 2tyg temu), poczta 10 widokówek i 3 długopisy :)

Śmiszne te "+" i "-"...
 
Status
Zamknięty.
Do góry