Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

dorcia90

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2008
Posty
368
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Szczecin :)
Witam, witam. Dość długo się nie odzywałam z tej racji, iż nie chciałam spamować a w temacie nie za wiele miałam do powiedzenia.

Dzisiaj mały powrót :) Pani listonoszka jakąś godzinkę temu przyniosła kuferek z wawel za lipiec. Albo ja mam słabe kolory na monitorze, albo w rzeczywistości ten kuferek ma bardzo jaskrawe kolory :D Gdzieś w poniedziałek powinien dojść drugi (ten co dzisiaj doszedł wysłany był we wtorek, a drugi wg pani był wysłany dzisiaj). ;)

Jak dobrze, że na forum pojawił się jakiś moderator. Może uda się tutaj jakiegoś załatwić, bo jest istny "bajzel" (że tak brzydko to nazwę...).
 

paula296

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2006
Posty
1 651
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Szczecin
zostało mi 6 owieczek, jeśli ktoś chce jedną przyjąć, to prosze podać nazwę stadka
 

kukol1

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2008
Posty
645
Punkty reakcji
4
A jakby tak wyslac powiedzmy jutro priorytetem.? A tak wogle to co trzeba wyslac bo ja nie w temacie ;p
 

Misia89p

Konkursowiczka :)
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 545
Punkty reakcji
181
Wiek
35
Miasto
poznań
ja wysłałam 1 lipca priorytetem na dwa kuferki i dostanę tylko jeden, drugi miał być dla kuzynki..no szkoda..teraz jeszcze gorzej będzie, bo 1 jest w sobote :/
 

EMOcjonalna o.O

`chicken, chicken !.
Dołączył
12 Listopad 2007
Posty
895
Punkty reakcji
4
Miasto
tam, gdzie reggae gra ;x
witam ;)
pusto na @, listki jeszcze nie było xD
czekam jeszcze na tą kaszkę, cienie i owieczki.
owieczek nie rozsyłają jeszcze, to wiem, ale cienie i kaszka to by już mogły dojść :D
jak wysyłacie 2 zgłoszenia na kuferki w danym miesiącu to dostajecie 2, czy tylko 1 kuferek? ;}
 

mloda13210

mloda13210
Dołączył
13 Marzec 2008
Posty
559
Punkty reakcji
5
Wiek
30
Miasto
Częstochowa
no to ja sprobuje teraz piostytetem tylko własnie sobota i poczty w okolicy zamkniete;/ trzeba jechac do miasta (30 autobusem);/ listek przyniósł tylko katalog bon prix;/ eh... jakos nie mam do niczego szczescia;/
na cokupic zaakceptowali mi 6 opinii mam 460 punktow czy cos takiego
 

Misia89p

Konkursowiczka :)
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 545
Punkty reakcji
181
Wiek
35
Miasto
poznań
kukol1 no właśnie w tym problem, że stempelek musi być 1 dnia miesiąca, ktoś wysłał 31 i mu nie zaliczyli :/ dlatego trzeba 1 sierpnia wysłac
 

merynosek

Zapraszam do sygnaturki:)
Dołączył
21 Styczeń 2008
Posty
2 928
Punkty reakcji
63
Wiek
38
Miasto
Podkarpacie
Hello:)
Na @ 2 negatywy z wczorajszych @ :(
Poczty jeszcze nie było, muszę zadzwonić i zapytać o kuferki, wysłałam 3 zgłoszenia...

Taa... tylko u mnie w soboty poczta nie pracuje :/
kukol1 no właśnie w tym problem, że stempelek musi być 1 dnia miesiąca, ktoś wysłał 31 i mu nie zaliczyli :/ dlatego trzeba 1 sierpnia wysłac
 

kukol1

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2008
Posty
645
Punkty reakcji
4
Sorki ze tak post pod postem, ale bedzie ktos moze z orange doladowywal konto? Ja co prawda jestem zagranica ale musze doladowac konto, a teraz jest promocja 2x2.... Jak cos to pisac na PW
 
Status
Zamknięty.
Do góry