Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

dysia94

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2009
Posty
613
Punkty reakcji
6
Miasto
Za:cenzura:e ;D
ja tam sobie sama wyczyściłam xD
miałam 58 w porywach do 60 ^ właśnie xD
Otworzyłam i odkurzaczem na najmniejszej mocy wyczyściłam co trzeba xD ;)
Teraz jest 43-45^ ;D

Bez oddawania i tracenia czasu i kasy xD
też się nad tym zastanawiałam, ale na wszelki wypadek wolę się dowiedzieć ile to kosztuje, bo jak będzie mało kosztować to wolę oddać i żeby to dokładnie zrobili
 

Pempek

Kapitan BOMBA ;D
Dołączył
3 Czerwiec 2008
Posty
2 462
Punkty reakcji
92
Wiek
32
Miasto
Warszawa / Radom
witam :)
pobrałem program gdzie szuka adresy e-mail z danej strony i tylko kopiuje i wysłanie 200 e-maili zajmuje mi 2 min
To lepiej uważaj bo to narzędzie spamerskie ;]

I niestety nie wykrywa wszystkich adresów. Większość adresów na stronach jest chronione, czyli zapisane w skrypcie java, a nie html, jak wygrywa ten program (jeśli mnie rozumiesz).
 

Agness007

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2009
Posty
370
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
Bydgoszcz
ale dzis fajne paczki dostalam :)

-> kalendarzyk, katalog, brelok do kluczy (jedno poleconym, druga taka sama paczka listem zwyklym w skrzynce :p )
-> śliczny metalowy kubek, gruby notes z duzymi kartkami, pliczek malych samoprzylepnych karteczek, smycz, 2 długopisy, ołowek automatyczny, katalog z pieknymi zdjeciami
-> 15 probek perfum
-> 4 próbki kremow
-> smycz
-> 2 katalogi o samochodach

:D

p.s jak ktos mi sie rejestruje na cokupic.pl to niech na PW pisze mi jaki ma nick tam zebym pozniej wiedziala komu mam dac namiar na pewniaka :)
 

lili2205

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2009
Posty
161
Punkty reakcji
1
A czy wyniki konkursu na ten kuferek będe gdzieś podane czy od razu wysyłane kuferki?
 

Misia89p

Konkursowiczka :)
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 545
Punkty reakcji
181
Wiek
35
Miasto
poznań
A czy wyniki konkursu na ten kuferek będe gdzieś podane czy od razu wysyłane kuferki?
listy nigdzie nie ma, jedynie można zadzwonić i Pani sprawdzi czy się jest na liście

jeszcze dzisiaj wygrana książka Słowacki. SzatAnioł :) czyli jednak poniedziałek udany :D
 

Blackbejbe666

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2009
Posty
289
Punkty reakcji
4
Wiek
32
Miasto
Za:cenzura:e
Właśnie wróciłam z miasta ,3 Prezenciki z rossmana odebralam .W sumie myslalam ze beda wieksze ale lepsze cos niz nic :p
Odebralam rowniez od pewnej firmy zegar scienny niebieski :D bedzie mi pasowal do pokoju .

A listek przywiozł

-> probki z vichy consult
-> probki wkladek urologicznych seni lady
-> list od pewnej niemieckiej firmy :mruga:
->katalogi z SANPLAST

Na gfk ankieta za 33 pkt ale dostalam tylko 10 :/ ehh
 

cioccolatino

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2008
Posty
107
Punkty reakcji
0
ja czekam na 3 * Vichy (mama, siostra, babcia), Astre, Maybelline, buty z allegro, brelok z owieczek, szalik Vizira, cienie do powiek...niektórych się pewnie już nie doczekam :(
Na gfk u mnie na koncie juz chyba od 4 miesiecy (01.04 ostatnia) nie mialam zadnej , u siostry od 2, a u babci od miesiaca ale i tak nigdy sie nie moge dostac i dosraje tylko 10 pkt :(
 

magdekk

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2007
Posty
165
Punkty reakcji
0
ja się z Wami zegnam na jakiejś parę dni bo zmykam na Mazury. Nie zapominajcie o moim meneliku :D
 

Marta_Lobos

Martita
Dołączył
17 Sierpień 2007
Posty
2 076
Punkty reakcji
242
Wiek
38
Miasto
Daleko...
Na przeczytam wszystkich kolejnych 110 punkcikow :sexy: Juz razem ponad 600 :) Do końca wakacji powinnam nazbierac na ten zegarek :p

Jak ktos chce adres na moj dzisiejszy gadzet (kubek), to prosze na pw, w zamian prosilabym o zalogowanie sie na cokupic.pl, nickiem i haslem z allegro :*
 
Status
Zamknięty.
Do góry