Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

Onnn21

Obserwuję Cię ...
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
3 099
Punkty reakcji
214
ja się nie użalam :)
tylko mówię ;d
Broń boże nie chodziło mi o Ciebie ;)
Wiem poprostu to z doświadczenia :)
Ja nie gram, bo nie mam na to ochoty, a jak bede mial to zagran. Przecież mnie to nic nie kosztuje, a tez wygralem kilka nagród :)


zdecydowanie się z tym zgadzam
i najważniejsze to się nie poddawać i nie przejmować przegraną :)
i mimo wszystko trzeba też na to poświęcić trochę czasu, ale to ma być zabawa, a nie recepta na życie :)
Bo to prawda ;)
 

Misia89p

Konkursowiczka :)
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 545
Punkty reakcji
181
Wiek
35
Miasto
poznań
a ja gram z nudów, mam najdłuższe wakacje i czasami jak naprawdę nie ma co robić to sobie biorę udział w konkach, czasami się coś wygra, często nie, wiadomo nie siedzę cały dzień na konkursach, bo to nie ma sensu, życie jest ciekawsze :)
 

Onnn21

Obserwuję Cię ...
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
3 099
Punkty reakcji
214
Oczywiscie pisze o konkach typu: na odpowiadania na pytania, lub jakies opisowe, albo wypelnianie ankiety, wymyslanie haseł czy cos podobnego. Bo jesli chodzi o konki gdzie sie glosuje to juz jest całkiem inna bajka i nie jest to na pewno przyjemność :) Przyjemność bedzie jak się wygra w takim konku gdzie sie zbiera głosy ;)
 

Misia89p

Konkursowiczka :)
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 545
Punkty reakcji
181
Wiek
35
Miasto
poznań
Nie bądź aż tak skromna :p

Ja ostatnio wziąłem udział w aż 5 konkursach :p

Zaraz spadam na projekt plaża nocą :)
nie jestem skromna, ale jak czytam co inni wygrali to moje wygrane to ejst jedno wielkie nic, np ktoś się chwalił, że wygrał 6 laptopów, 10 komórek, 3 zmywarki, 4 pralki itp, i to dopiero są wygrane.
to znaczy mi nie zależy,żeby wygrać po kilka, ale chociaż jedną taką lepszą :) aż tak zachłanna nie jestem :)
 

paula296

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2006
Posty
1 651
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Szczecin
skrzynka pusta, ale ja się nie przejmuję :p za to dziwię się, ze wy macie szerokie sygnaturki, a mnie moderator zwrócił uwagę i musiałam zlikwidować bannery
 

KasiaKatarzyna

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2008
Posty
1 225
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Ja używam Evidence -baardzo mi się podoba , a mąż Hogara i właśnie chciałam mu zamówić teraz inny bo mu się kończy , w męskich nie ma specjalnie w czym wybierać 4 zapachy tylko mają , to co widzę w katalogu ...
no to lipka, bo ja na męskich się nie znam :(

a tak w ogóle to byłam dzisiaj na moim wygranym zabiegu SPA... który okazał się być masażem twarzy plus nałożenie na nią maseczki xD stwierdziłam, że mój makijaż, który ta Pani mi zmyła był więcej wart... masakra xD heh xD i jeszcze dostałam próbkę perfum...
 

Nefra

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2008
Posty
600
Punkty reakcji
1
Wiek
34
witam przy kawusi :)
jak juz wspominałam..jade do opola na półtora tygodnia,więc nie bedzie mnie na forum..
no chyba,że siostra weźmie internet :)
Życzę Wam Wypchanych codziennie skrzyneczek i wygranych w konkursach (szczególnie jednej Pani M..) ;)
Trzymajcie się ciepluchno :*
 

Marta_Lobos

Martita
Dołączył
17 Sierpień 2007
Posty
2 076
Punkty reakcji
242
Wiek
38
Miasto
Daleko...
Witam,
Mam pytanie: Gdzie na kolekcjonerkach widać ile osob mi sie zarejestrowalo? Bo szukam i znalezc nie mogę :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry