Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

Misia89p

Konkursowiczka :)
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 545
Punkty reakcji
181
Wiek
35
Miasto
poznań
Z ust mi to wyjęłaś :D
W porównaniu do Twojego talka141, mój e-mail ma 2014 znaków =289 wyrazów = 28 wierszy (na pełnoekranowym odczycie) i cały czas staram się go skracać :p
no dokładnie mój jest podobnej "wielkości", ale tu nie chodzi o ilość, ale o jakość,
no sorry, ale gdybym była dyrektorem i dostała emaila Proszę wyślijcie mi Gadżety to wiadomo od razu bym olała, a jełśi dostałabym takiego naprawdę napisanego z pasją i sercem to co innego. I też nie chodzi to, żeby zanudzić czytelnika, ale żeby go zaciekawić i jakoś zachwycić. Takie jets moje zdanie

talka141 ja sie nie czepiam i do sądu Cie nie podam, ale gdybyś zauważyła, to większość tutaj się śmieje z Twojego emaila, więc sorry, ale coś uso w tym być :D
 

Pempek

Kapitan BOMBA ;D
Dołączył
3 Czerwiec 2008
Posty
2 462
Punkty reakcji
92
Wiek
32
Miasto
Warszawa / Radom
no dokładnie mój jest podobnej "wielkości", ale tu nie chodzi o ilość, ale o jakość,
no sorry, ale gdybym była dyrektorem i dostała emaila Proszę wyślijcie mi Gadżety to wiadomo od razu bym olała, a jełśi dostałabym takiego naprawdę napisanego z pasją i sercem to co innego. I też nie chodzi to, żeby zanudzić czytelnika, ale żeby go zaciekawić i jakoś zachwycić. Takie jets moje zdanie

talka141 ja sie nie czepiam i do sądu Cie nie podam, ale gdybyś zauważyła, to większość tutaj się śmieje z Twojego emaila, więc sorry, ale coś uso w tym być :D
Mi nie trzeba tłumaczyć, ale co niektórym to pasowałoby ;D
Swojego @ próbuję skracać, żeby nie zanudzić czytelnika, ale i żeby nie pozbywać się najważniejszych rzeczy jednocześnie nie psując formę e-maila.
 

Misia89p

Konkursowiczka :)
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 545
Punkty reakcji
181
Wiek
35
Miasto
poznań
Mi nie trzeba tłumaczyć, ale co niektórym to pasowałoby ;D
Swojego @ próbuję skracać, żeby nie zanudzić czytelnika, ale i żeby nie pozbywać się najważniejszych rzeczy jednocześnie nie psując formę e-maila.
ja wiem, to nie miało być do Ciebie tylko tak ogólnie napisałam :D
 

Marta_Lobos

Martita
Dołączył
17 Sierpień 2007
Posty
2 076
Punkty reakcji
242
Wiek
38
Miasto
Daleko...
W porównaniu do Twojego talka141, mój e-mail ma 2014 znaków =289 wyrazów = 38 wierszy (na pełnoekranowym odczycie) i cały czas staram się go skracać :p


Mój mail ma 44 wiersze (nie licząc adresu itp) . Przynajmniej sa jakies rezultaty z tego :p Trzeba troche pracy w to włożyć jak sie chce cos na prawde fajnego dostac :) Mi bardzo duzo firm przysyła nie tyle gadzety, co swoje produkty, ostatnio dostalam pozytywa, że wyśla mi jakis fajny markowy ciuch i zebym podala tylko rozmiar :) Trzeba poswiecic jeden dzien i na prawde postarac sie napisac porzadnego maila :)

http://www.kinnarps.com/pl/pl/-page-header...rder-brochures/ - katalog
 

maburekk

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2008
Posty
1 581
Punkty reakcji
10
Wiek
34
Miasto
to miejsce na mapie, gdzie kończy się papier ;p
Witam wszystkich!

Dzisiaj 3 pozytywy na @ :D

Oprócz tego jakaś głupia ankieta z Test&vote. Robiłam ją 25 minut, a i tak to nic nie da bo za dwa miesiące mi punkty zaczną przepadać :(
W ogóle to odradzam wszystkim tą firmę.

Na gfk jak zwykle pusto. Ostatnią ankietę miałam w marcu :(
Jak to zaczną Ci przepadać punkty??! :mruga:
 

Incorrect

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
44
Punkty reakcji
0
Witam ;)
sekretariat@budweiser.com - dostałam 5 smyczy, otwieracze do butelek, czapkę z daszkiem, długopisy, notes
 

welmas

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2009
Posty
235
Punkty reakcji
3
no właśnie... ja też bym chciała coś w końcu wygrać... eeehh gram w te konkursy i wielkie NIC z tego mam............
 

Onnn21

Obserwuję Cię ...
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
3 099
Punkty reakcji
214
Żeby wygrac trzeba grać.
Trzeba byc cierpliwym i miec nadzieje, uzalanie sie nic nikomu nic nie da ;)
A granie w konki to sama przyjemność :)
 

Misia89p

Konkursowiczka :)
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 545
Punkty reakcji
181
Wiek
35
Miasto
poznań
Żeby wygrac trzeba grać.
Trzeba byc cierpliwym i miec nadzieje, uzalanie sie nic nikomu nic nie da ;)
A granie w konki to sama przyjemność :)
zdecydowanie się z tym zgadzam
i najważniejsze to się nie poddawać i nie przejmować przegraną :)
i mimo wszystko trzeba też na to poświęcić trochę czasu, ale to ma być zabawa, a nie recepta na życie :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry