Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
nawet nie mogę sprawdzić czy aby nie mam ankiety z gfk, bo nie pamiętam jak tam zapisana jestem...
znaczy z którego maila xD
 

olusssiAA

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2009
Posty
216
Punkty reakcji
0
Mam pecha ostatnio...
paczek z pozytywów nie ma, ze słodyczy mi już nie odpisują, nawet miałam ankietę z GFK i odpadłam...
W konkursach też nic nie wygrywam... ;( ;( ;(

Ja ostatnio też miałam zastój (jakieś 3 miesiące nic)
Misia byłam u ciotki pytałam, czy ma coś z Bakusi (wieczka, kody), bo kuzynka tony tego zjadała, ale powiedziała mi, że 'przerzucili się na Danonki, bo Monisia (znaczy moja kuzynka) miała z tego uczulenie...
 

tinsel

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2009
Posty
60
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Gorzów Wlkp.
Witam wszystkich!

Dzisiaj 3 pozytywy na @ :D

Oprócz tego jakaś głupia ankieta z Test&vote. Robiłam ją 25 minut, a i tak to nic nie da bo za dwa miesiące mi punkty zaczną przepadać :(
W ogóle to odradzam wszystkim tą firmę.

Na gfk jak zwykle pusto. Ostatnią ankietę miałam w marcu :(
 

talka141

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2009
Posty
277
Punkty reakcji
5
wczoraj wyslalam ok 170 @ i z tego zadnych powtarzam ZADNYCH pozytywow nie wiem czemu noo ;((
 

kaikae

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
185
Punkty reakcji
21
Miasto
Słupsk
xxx4ania4xxx mam pytanko. Jak długo czekałaś na potwierdzenie wygranej na kolekcjonerki? bo mam już z 13 osób dodanych i nadal żadnych odpowiedzi od serwisu:) pozdrawiam
 

Misia89p

Konkursowiczka :)
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 545
Punkty reakcji
181
Wiek
35
Miasto
poznań
wczoraj wyslalam ok 170 @ i z tego zadnych powtarzam ZADNYCH pozytywow nie wiem czemu noo ;((
no nie dziwie się, że nie masz pozytywów, skoro większość wiadomości piszesz do naszych forumowiczów :D a poza tym nad emailem trzeba trochę popracować...
 

mag349

Scrapoholiczka :D
Dołączył
20 Sierpień 2008
Posty
663
Punkty reakcji
2
Miasto
dolnośląskie
dostaliscie z firmy Epri wiadomosc o kodzie rpzydzialu na darmowy nocleg w wybranym hotelu??? cos troche to podejrzane

Ja dostałam wiadomość ostatnio z Eprti. 3 noclegi chyba w wybranym penskonacie lub hotelu, który bierze udział w programie.
Przyznam, że wyglądało to porządnie, całkiem co innego niż te wszystkie zawiadomienia o noclegach, których nawet nie czytam.
Trzeba było tylko potwierdzić w ciągu tygodnia wypełniając ankietę. To sobie wypałniłam, bo co mi szkodzi.
A na końcu ankiety "wyślij sms, żebysmy mogli przygotować pakiet informacyjny. Koszt sms 15 zł + vat. Więc dałam spokój. :D

Dziś tylko toster z gfk :)

Ps. Na tych kolekcjomaerkach to ile osób trzeba zaprosić, bo zastanawiam się czy warto zaczać się bawic w to?!
 

Pempek

Kapitan BOMBA ;D
Dołączył
3 Czerwiec 2008
Posty
2 462
Punkty reakcji
92
Wiek
32
Miasto
Warszawa / Radom
no nie dziwie się, że nie masz pozytywów, skoro większość wiadomości piszesz do naszych forumowiczów :D a poza tym nad emailem trzeba trochę popracować...
Z ust mi to wyjęłaś :D
W porównaniu do Twojego talka141, mój e-mail ma 2014 znaków =289 wyrazów = 38 wierszy (na pełnoekranowym odczycie) i cały czas staram się go skracać :p
 

talka141

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2009
Posty
277
Punkty reakcji
5
no nie dziwie się, że nie masz pozytywów, skoro większość wiadomości piszesz do naszych forumowiczów :D a poza tym nad emailem trzeba trochę popracować...
zawsze sie musisz czepiac :mruga:
po prostu mialam te 2 adresy zapisane i sie wyslalo ... do sadu mnie o to podaj ok ?! :bag:
a @ mam dobre bo mi marta pomogla ulozyc ...
firmy odpisuja ze nie maja albo nie wysylaja takie tam ble ble ble <_<
 

talka141

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2009
Posty
277
Punkty reakcji
5
Z ust mi to wyjęłaś :D
W porównaniu do Twojego talka141, mój e-mail ma 2014 znaków =289 wyrazów = 28 wierszy (na pełnoekranowym odczycie) i cały czas staram się go skracać :p
nie rozumiem o co kaman ale ok :D
aa i thx za te kody dostane lyzeczke :*
 
Status
Zamknięty.
Do góry