Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

mag349

Scrapoholiczka :D
Dołączył
20 Sierpień 2008
Posty
663
Punkty reakcji
2
Miasto
dolnośląskie
Eeee, jakies oszukaństwo z tym Kiwi. Grałam sobie w blox, nabiłam ponad 100000 punktów i wcale mi ich nie doliczyło, tal więc powolutku wypadam z rankingu. I w 10 na pewno nie będę! Oszustwo -już drugi raz mi tak zrobiło, tylko że za pierwszym razem miałam mniej punktów :|
 

kukol1

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2008
Posty
645
Punkty reakcji
4
Heh, ja tam nie zauwazylem czy ze mi nie doliczylo.. ;d;d. Zawsze mam tylko po 1000 punktow. ;d
 

Marta_Lobos

Martita
Dołączył
17 Sierpień 2007
Posty
2 076
Punkty reakcji
242
Wiek
38
Miasto
Daleko...

Arla

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2009
Posty
152
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z daleka :-)
Ale ładne te sygnaturki nowe macie, a ja nie mam czasu na takie sprawy. Troszkę maili powysyłałam, może w poniedziałek jakiś pozytyw upragniony dostanę. BB)
Wiecie że Astra sprzedaje najlepszą herbatę Rooibos ze wszystkich popularnych na rynku? Chodzi mi tu o jakośc, wartości odżywcze i lecznicze. Ostatnio rozmawiałam na temat tej herbaty z "ziołoterapeutą" i dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy na jej temat.
 

Shija

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2008
Posty
553
Punkty reakcji
1
Miasto
Wrocław
Na kiwibloxie jest ranking. Jestem 4...
Pogram jeszcze trochę, bo i tak uwielbiam tą grę :p
w każdej grze jest ranking, a akurat tutaj w tej się on nie liczy jak już pisałam :p z tego co wiem aby w tej grze dostać pkt. trzeba przejść wszystkie (5 albo 10 - nie pamiętam) etapy, więc się nie dziwcie, jeśli byście z tej gry np. nie dostali pkt. ^^ tej jeszcze nie rozgryzłam kiedy się dostaje pkt., ale możecie zobaczyć kilka postów wyżej, opisałam kiedy się dostaje pkt. za poszczególne gry na Kiwi ;)
 

aniaok

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
193
Punkty reakcji
2
Miasto
Skawina / Kraków
Będe Wam podawala co jakis czas linki :) Mi to nie jest potrzebne, a moze akurat ktos z tego cos dostanie ;-)
Tylko żeby pózniej nie bylo, że spamuje linkami :p

http://silesiapolchem.sklepna5.pl/pokaz_pr....php?idprod=128 - zapach do sauny

http://lorealparis.pl/Navigation/contact.asp - tutaj kiedyś dostalam sliczną zółta kosmetyczkę, próbki i branzoletkę zóltą na ręke (kurier przywiózl)
Marta_lobos , fajnie że dajesz linki - bo to na tym forum rzadkie zachowanie :p
 

Shija

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2008
Posty
553
Punkty reakcji
1
Miasto
Wrocław
Shija

Zarejestrowałam ci się na kiwi box ;) ;) ;)
Dziękuję bardzo :*
Jeśli chcesz, abym się jakoś odwdzięczyła o piszna PW ;]


P.S. Przepraszam, że znowu o to pytam, ale naprawdę żadna z Pań nie chciałaby zostać konsultantką Avon? Jeśli są jakieś pytania, proszę pisać na PW ;)
 

Iwonkus

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2009
Posty
116
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
NS ;)
Formata muszę zrobić, bo mi net nie działa ;/ Jak zwykle :p
Nigdy na KL nie uzbieram nawet na długopis :p Tak dłuuugo tu siię zbiera te punkty ,że masakra. :)
Chciałam wziąć udział w konkursie na Rossnecie, ale pokazuje mi ,że biorę w innym i muszę skończyć wypełnianie. Wchodzę na poprzedni konkurs gdzie niby nie dokończylam go a tam taki sam komunikat. Dobija mnie to .
 

Misia89p

Konkursowiczka :)
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 545
Punkty reakcji
181
Wiek
35
Miasto
poznań
a ja zaczę grac w kiwi jak już wszystko dokłądnie przejrzycie jak to jest z tymi punktami :) bo już tyle razy przejechalam się na stronkach z grami, że nie chcę po raz kolejny zgrać, a potem nic z tego nie mieć :)
teraz wezmę udział w kilku konkursach, a jutro może powysyłam emaile :)
 

kukol1

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2008
Posty
645
Punkty reakcji
4
A ja mam jeszcze pytanie odnosnie kiwi...

Ile czekalas na nagrode? Czym przyszla?
 

Shija

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2008
Posty
553
Punkty reakcji
1
Miasto
Wrocław
a ja zaczę grac w kiwi jak już wszystko dokłądnie przejrzycie jak to jest z tymi punktami :) bo już tyle razy przejechalam się na stronkach z grami, że nie chcę po raz kolejny zgrać, a potem nic z tego nie mieć :)
teraz wezmę udział w kilku konkursach, a jutro może powysyłam emaile :)
nie wiem dlaczego innym nie dodaje pkt. xD
ja gram w kiwihangman, kiwipoker, kiwislots, kiwipuzzle i z tych gier zawsze dostaję pkt.
czasem zagram w kiwisnake, ale żadko wygrywam, bo trzeba być w pierwszej 10.
w inne nie gram, bo na 98% trzeba po prostu przejść wszystkie tapy jak już pisałam w moim poście opisującym poszczególne gry :p

A ja mam jeszcze pytanie odnosnie kiwi...

Ile czekalas na nagrode? Czym przyszla?

to też już 2 razy pisałam .. ;p
różnie przychodziły, czekałam od 2 tygodni do miesiąca, koleżanka czekała prawie 2 miesiące, ale w końcu przyszły i były świetne ^^
a co do tego czym przyszła to też róznie, mi przychodziło wszystko pocztą, jednej koleżance iPod'a kurier przyniósł, a druga też go pocztą dostała, także nie wiem od czego to zależy ;P
ale jak narazie wszystkie paczki do wszystkich znajomych i mnie doszły całe i zdrowe xD
 

Misia89p

Konkursowiczka :)
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 545
Punkty reakcji
181
Wiek
35
Miasto
poznań
nie wiem dlaczego innym nie dodaje pkt. xD
ja gram w kiwihangman, kiwipoker, kiwislots, kiwipuzzle i z tych gier zawsze dostaję pkt.
czasem zagram w kiwisnake, ale żadko wygrywam, bo trzeba być w pierwszej 10.
w inne nie gram, bo na 98% trzeba po prostu przejść wszystkie tapy jak już pisałam w moim poście opisującym poszczególne gry :p
tak wiem, ja czytam wszystkie posty i nawet trochę dzisiaj grałam w te gry, no ale jak jutro reszta napisze, że dostała punkty to pewnie bardziej się za to wezmę :) póki co powodzenia wszystkim życzę :)
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
no oczom nie wierzę...
tylko tyle daliście rade napisać od moje wizyty ostatniej?
tylko te 2,5 strony... od 15 z grozami... o.0
a kiedyś po godinie już było więcej xD

A ja już idę bo mi oczy wysiadają:p
:papa:
to ile siedzisz, ze cię bolą?
ja siedzę od mniej więcej 9 rano i nie narzekam :D
a szybko nie mam zamiaru wyłączać xDDD

a na kiwi nowe notatki dostałam :D
 

kukol1

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2008
Posty
645
Punkty reakcji
4
jakie notatki na kiwi.?

Jestem 3 w rankingu, pewnie sie nie utrzymam do konca dnia...
 
Status
Zamknięty.
Do góry