Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

kalolcia18

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2008
Posty
487
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Ktoś pisał dziś o meilu z bazarii. Jakiej on był treści,bo ja nic nie dostałam? Czy to chodzi o aktualne losowania?
 

marta_ma

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2009
Posty
798
Punkty reakcji
3
Miasto
z piekła ;)
przyszedł mi @ właśnie o wygranej na efekcie, żeby odesłać dane... tylko, że ja byłam 62 i nie wygrałam :D :D :D
no cóż dane odeślę :p
 

KasiaKatarzyna

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2008
Posty
1 225
Punkty reakcji
7
Wiek
35
No właśnie tak robię. I wyskakuje mi "Nie istnieje banda o nazwie Puszkobranie na czekanie."
Teraz to już nawet nie wyszukuje mi tej bandy :(
a dodałaś na końcu " ! " ??:D

przyszedł mi @ właśnie o wygranej na efekcie, żeby odesłać dane... tylko, że ja byłam 62 i nie wygrałam :D :D :D
no cóż dane odeślę :p
zweryfikowali dane poprzednich osób, pewnie brali udział 2-gi raz i odpadli ;) i gites ;)
 

kalolcia18

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2008
Posty
487
Punkty reakcji
0
Wiek
36
przyszedł mi @ właśnie o wygranej na efekcie, żeby odesłać dane... tylko, że ja byłam 62 i nie wygrałam :D :D :D
no cóż dane odeślę :p

Możliwe,że w rankingu były nicki osób,które wygrały w poprzednich edycjach i odpadły :) Więc się załapałaś :D

Już jest lista osób, które wygrały w maratonie! Ja załapałam się na pendiva :D
 

kathysunny

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2009
Posty
120
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Olsztyn
do mnie doszło o wygranej:) i że mam im wysłać dane kontaktowe:) hihih aż się cieszę:D na samą myśl że tatusiowi zrobię SZURPRAJSA NA :p DZIEŃ OJCA TERAZ SIĘ JESZCZE BĘDĘ MARTWIĆ O URODZINY RODZICÓW:/ TATY 7 LIPCA I MAMY 11 LIPCA:/ ehh zobaczymy może jakiś kolejny konkursik i jakaś sensowna wygrana to się sprezentuje:)
 

KasiaKatarzyna

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2008
Posty
1 225
Punkty reakcji
7
Wiek
35
a mnie jednak nie usunęli punktów z maratonu i jestem na liście... nooo mają szczęście bo bym im chyba wojnę zrobiła ehehehe xD i jeszcze raz wam dziękuję za głosiki :):*
 

Zuzkaa

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2009
Posty
164
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Witam! Dawno mnie tutaj nie było ciągle nauka kończy się sesja i studia też. Wiec trzeba było się wziąć do pracy. Jeszcze ostatni rozdział magisterki.
Jeśli chodzi o jakieś nagrody to brak. Cisza spokój mam nadzieje, ze jednak los się uśmiechnie i uda mi się w czymś wygrać. A Wam gratuluje tych szklaneczek nie ma co się kłocić kochani.

Pozdrawiam i mam nadzieje, ze teraz będzie troszkę więcej czasu, żeby zawsze tutaj zajrzeć.


Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia dziecka dla Wszystkich :*
 

KasiaKatarzyna

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2008
Posty
1 225
Punkty reakcji
7
Wiek
35
ale szwagier mnie rozbawił xD heh xD właśnie dał mi dużą chałwę na dzień dziecka xD lol xD gdzie tam ze mnie dziecko... już jestem "2-dzieścia" ;(
 

monludki

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
1 026
Punkty reakcji
4
Wiek
39
Miasto
między Kościanem a GRodziskiem;)
Macie ochotę na darmowe prawko? Weźcie udział w teście:) http://wygrajprawko.pl/index.php?p=bW9ubHVka2k=

wypełniać można wielokrotnie..


Konkurs polega na wykonaniu egzaminu na prawo jazdy(testu) w jak najkrótszym czasie, podając jak najwięcej poprawnych odpowiedzi.

Wyłanianie zwyciężców odbywa się co tydzień, użytkownik po rejestracji bierze udział w wyłanianiu aż w 4 razy (4 tyg) dodatkowo cały czas może zwiększać swoją punktacje.

Pytania występujące w konkursie są czasami takie same jak na prawdziwym egzaminie co dodatkowo pozwala na sprawdzian Twoich umiejętności!

7,14,21,28 dzień każdego miesiąca to dni w których wyłaniani są zwyciężcy konkursu, co za tym idzie - czym wcześniej zaczniesz, tym większa szansa na lepszą nagrodę!

Spróbujcie:):):) http://wygrajprawko.pl/index.php?p=bW9ubHVka2k=
 
Status
Zamknięty.
Do góry