Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

bejs

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2008
Posty
257
Punkty reakcji
0
dziś paczka z DN: korektor 2w1, puder prasowany rozświtlający, 3 kredki do oczy, 3 błyszczyki.

Proszę o głosy na wasę i czeko

DN? jakas firma, czy to konkurs byl
A ja tam się jeszcze do żadnej akcji na streetcom, nie zakwalifikowałam :(. W sumie jestem tam dpiero ok. 2 - 3 tygodnie, więc trudno się dziwić :D.
ja tam jestem prawie pol roku i sie nie dostalam, a mam cztery konta, ja i moje siostry :/
u mnie dzis skrzydelka always
 

maniurka15

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2008
Posty
227
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś tu daleko
Dobra, klikam wam wszystkim w i głosuje na co tylko sie da :)
Ale pomóżcie mi, bo ja zagubiona jestem, dajcie mi jakieś fajne linki, z fajnymi nagrodami.
I wytłumaczcie mi o co chodzi z tym malibu itd.
Proszę :*
 

KasiaKatarzyna

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2008
Posty
1 225
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Dobra, klikam wam wszystkim w i głosuje na co tylko sie da :)
Ale pomóżcie mi, bo ja zagubiona jestem, dajcie mi jakieś fajne linki, z fajnymi nagrodami.
I wytłumaczcie mi o co chodzi z tym malibu itd.
Proszę :*
linków raczej nikt bez wymiany ci nie da..., jeśli chodzi o malibu, to zostały tylko 3 dni konkursu, więc już nie masz w nim szans na żadną nagrodę, bo na tym się zbiera głosy...

No a tak w ogóle to posty się edytuje a nie pisze jeden pod drugim ;) :D
ale ona cytowała kogoś, a wtedy się nie da edytować ;) i już się nie kłóćmy nooo bo się nieprzyjemnie robi
 

agusia27

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2007
Posty
313
Punkty reakcji
0
Miasto
lubuskie
wczoraj katalog KDC, ulotka rabatowa zYR, e-mail z LRP

prosze was nie bądzcie żli, żę jako kolejna osoba nie słucham to jest ostatni raz
Vercia, Pempek , XxxKasiuniaxxX, KasiaKatarzyna 'Misia89p, kalolcia18', karla_89, merynosek, zgredek007, kateblue2, kathysunny, mag349
dzięki wszystkim którzy głosują i też wam klikam
 

olgus94

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2008
Posty
351
Punkty reakcji
0
Hej :)
A u mnie dziś obiecana od kilku miesięcy paczka :D a w niej:
-> smycz z Orange
-> kalendarz z Ery
-> kredki świecowe
-> podkładka pod myszkę
-> taki fajny zakreślacz trójkolorowy
-> kilka długopisów

Dawno nie dostałam tylu rzeczy naraz ;) Ale niedługo zaczynają się wakacje i znów powysyła się trochę maili. :D Dostałam dziś ankietę z GFK, a wy?
 

Misia89p

Konkursowiczka :)
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 545
Punkty reakcji
181
Wiek
35
Miasto
poznań
widzę, że dzisiaj wszyscy bardzo nerwowa :) ja od paru dni już ni episzę komu kliknęłam, bo wiem, że to zajmowało dużo czasu i tylko jak czytam to klikam komu popadnie :)
ja się nie żale, że nie wygram szkalnki, tylko, że to jest wkurzające, że niektórzy są tacy zachłanni... zamiast dac szansę innym to tylko patrzą na siebie...przepraszam, mam prawo wyrazić swoją opinię :)
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
wreszcie przeszłam przez strony od ostatniej wizyty, ale w sumie mogłam je sobie darować...
albo 3/4 to posty w stylu poklikałam i czy poklikacie :mruga:

u mnie poczta nadal nie jeździ... znaczy inne rejony normalnie, a tylko na VI maja jakies problemy/opory :mruga:

zapraszam na otineo, do słodyczy

wysyłam zaproszenia do Maybelline
piszcie na PW/ gg/ mail/ nk/ grono i co wam jeszcze do głowy przyjdzie :)
 

kara1986

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
99
Punkty reakcji
0
ja się nie żale, że nie szkalnki, tylko, że to jest wkurzające, że niektórzy są tacy zachłanni... zamiast dac szansę innym to tylko patrzą na siebie...przepraszam, mam prawo wyrazić swoją opinię :)

sorki nie mialam na mysli tego ze zalisz sie ze nie wygralas szklanki tylko nie umialam znalezc slowa ktore by to opisalo,ale popieram Cie :)
 

kamylia

Forumator
Dołączył
25 Październik 2008
Posty
1 537
Punkty reakcji
11
Miasto
Mazowsze..
mam prośbę... piszmy sobie "kliknięte" na pw, bo później jak 2-3 strony są całe zapisane "kliknięte" to trudno cokolwiek załapać z tego co piszemy... jednak czasami moderatorka się przydaje...



w 100% popieram

przebrnęłam przez kilkanaście stron i tylko:

- proszę o klik
- zagłosujecie mi ?
- kliknięte

to już sie robi nudne !
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
dzisiaj się załapałam na darmową Colę w puszkach :D
przy metrze rozdawali Colę zero w puszkach o pojemności...
uwaga... 150ml :D

takie puszki bardzo zabawnie wyglądają...
taka puszkowa parodia xD
 

kathysunny

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2009
Posty
120
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Olsztyn
to ja dziś powiem tak NARESZCIE DOCZEKAŁAM SIĘ NA "PACZKĘ" Z O.B śmiesznie wyglądało bo opakowanie wielkie!!a zawartość wiadomo jaka-4X1 .. no i paczka z termometrem:Da i z ziaja dostałam próbki xD aż się zdziwiłam ze listek się nade mną zmiłował i to przyniósł.

A co do POKLIKAJ MI, CZY OD KLIKAŁAM..NO CÓŻ powiem tak ja się nie próbuje "reklamować" ja jestem skromna dziewczyna i to ze czasem o coś poproszę to tylko dlatego że mi mega zależy na czymś :) i obiecuje klikać wszystkim Misiakom ;p z forum
 
Status
Zamknięty.
Do góry