Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

Miskos

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2007
Posty
697
Punkty reakcji
0
Poczta Polska może się poprawiła troszkę, ale dalej są problemy - oni może nie tyle co kradną z tych paczek, ale bardzo je niszczą - źle transportują.
 

nacik16

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2008
Posty
746
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Poczta Polska może się poprawiła troszkę, ale dalej są problemy - oni może nie tyle co kradną z tych paczek, ale bardzo je niszczą - źle transportują.


Ja np ostatnio otrzymałam zarówkę z całą rozdartą kopertą. Ktoś był bardzo ciekawy co jest w środku, ale niestety była jeszcze warstwa bąbelkowa :)
 

Miskos

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2007
Posty
697
Punkty reakcji
0
Ja np ostatnio otrzymałam zarówkę z całą rozdartą kopertą. Ktoś był bardzo ciekawy co jest w środku, ale niestety była jeszcze warstwa bąbelkowa :)

Ja z własnego doświadczenia wiem, że to nie zawsze jest ciekawość, co jest w środku - te koperty często się same przedzierają, bo oni nimi rzucają itd. Nieraz owszem - jest otwarta, a zawartość wyjęta, ale częściej jesteśmy przewrażliwieni, że coś ubyło.
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
Ja tez czatowałam na tego miksera... Jednej osoby mi brakowało do niego...
Chyba sobie dwa doładowania zamówie skoro tak zrobili..
 

Miskos

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2007
Posty
697
Punkty reakcji
0
No szkoda szkoda tego mikrera. Myslalem jeszcze o gotowce - oplaca sie? Ktos bral? I to idzie na konto, czy przekaz pocztowy?
 

Pempek

Kapitan BOMBA ;D
Dołączył
3 Czerwiec 2008
Posty
2 462
Punkty reakcji
92
Wiek
32
Miasto
Warszawa / Radom
U mnie ankiet nie było ponad 4 tygodnie :(
Chwilowo korzystam z blueconnect'a (odbiera tylko EDGE, więc net jest zbyt wolny), później sprawdzę czy mam jakieś ankiety ...
 

nacik16

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2008
Posty
746
Punkty reakcji
0
Wiek
35
50zł idzie przekazem pocztowym :)

walnij sobie do sygnaturki... kurczaki cos mi nie nalicza ludzi na GFK ?:/ w tym miesiacu tylko 5 osob nowych, chyba zablokowali mozliwosc rejestrowania sie przez wiecej osob?:> tez tak macie?:)

U mnie wszystko ok :)
W tym miesiącu mam troszkę więcej osóbek niż 5 :)

Zapraszam gości :)
 

kolora

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2008
Posty
23
Punkty reakcji
0
a to ja się "pochwalę" że wczoraj były 3 katalogi z domami... jakie tam są piękne te domy... :D
 

Miskos

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2007
Posty
697
Punkty reakcji
0
U mnie ankiet nie było ponad 4 tygodnie :(
Chwilowo korzystam z blueconnect'a (odbiera tylko EDGE, więc net jest zbyt wolny), później sprawdzę czy mam jakieś ankiety ...

U mnie ankiet od czerwca zadnych nie bylo - ogolnie mialem tylko dwie :/
 

karolkak

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2008
Posty
432
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
POLSKA
Ja z własnego doświadczenia wiem, że to nie zawsze jest ciekawość, co jest w środku - te koperty często się same przedzierają, bo oni nimi rzucają itd. Nieraz owszem - jest otwarta, a zawartość wyjęta, ale częściej jesteśmy przewrażliwieni, że coś ubyło.

ostatnio jak wysylalam cos tam z allegro chociaz bylo małe i spokojnie sie miescilo do koperty, babeczka poweidziala zeby wziac ta babelkowa, bo wszystko jest wrzucane do jednego worka i koperty sie po prostu targają

Acha ,ja nie mogę?? ,tylko Wy możecie ??Dzięki !!!!!!!

ale o co kaman?? my mozemy i z tego korzystamy, i proponujemy tobie zebys tez skorzystala z sygnaturki:)

ashley88 czemu masz 3d w linku darmowych kosmetyków?

taki "chłit marketingowy" :)

zapraszam do "tego" poniżej:)
 

kateblue2

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2008
Posty
1 350
Punkty reakcji
21
Wiek
33
Miasto
Warszawa
ale fajne xD hehe:p a co to ISP??? Xd :p hehe
prosze o klik w linkiL:D odwdziecze sie:p
 

Ashley88

speedAshi
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 690
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
:P gdzies na poludniu
na gfk polecam doladowania ;) jesli ma sie komorke na karte :) a tak to nie wiem, bo narazie tylko zamowilam doladowanie :) I mysle czy nie zbierac na toster> Ktos go juz ma? Nie znam tej firmy i obawiam sie ze to jednorazowka?
 

Misia89p

Konkursowiczka :)
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 545
Punkty reakcji
181
Wiek
35
Miasto
poznań
ja w tym tyg przerzucam się na konkursy a najbardziej walentykowe a w ferie dopiero powysylam emaile na gadzety :) prosze o głosiki bardzo mi zalezy
 
Status
Zamknięty.
Do góry