Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

Miskos

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2007
Posty
697
Punkty reakcji
0
A te Daxy, to pisaliście normalnie, czy jakas ankieta byla?

3 osoby na GFK doszly :p
 

kami007

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2008
Posty
368
Punkty reakcji
2
ech...a u mnie w dalszym ciągu nie ma świetlówki:/ zaczynam myśleć że zaginęła bo do tylu osób już doszła:(

poklikałam i proszę o rewanż:)

zapraszam gości do rejestracji z sygnaturki:) zwłaszcza na GFK bo od wczoraj tylko 1 osóbka doszła a już tak niewiele brakuje:)
 

Shija

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2008
Posty
553
Punkty reakcji
1
Miasto
Wrocław
wszyscy piszą, że poklikali ale mnie chyba omijają szerokim łukiem, bo na 3d żadnych klików mi nie doliczyło :(
 

nika_czekolada

Wymiatacz ]:-> xD .! ;D
Dołączył
30 Czerwiec 2007
Posty
2 496
Punkty reakcji
94
Wiek
32
Miasto
Chcesz wiedzieć.. spytaj. to nie takie trudne ! :/
U mnie też dzisiaj świetlóweczka! :D :D :D Wcześniej mi się żarówka spaliła w lampce i czekałam na tą! :D

tylko uprzedzam, ze mocna jest ;)
świeci jak 100 W ;D A pobiera tylko 20 W ;D Tak pisze na opakowaniu .. ja dałam sobie do swojego pokoju gdzie miałam możliwość max 60 W a takiej wtedy w domu nie miałam i miałam liche 40 W .. włożyłam tą i prawie oślepłam :lol: .. Fajnie mocno świeci ;) .. teraz mam jasno jak normalnie ... w dzień :)

Na @ nic ;(((

Pzdr :*


Ooo.. zrobili ranking na 3d white o_O .. Ja jestem na 529 miejscu :]
No.. jasne.. już nagrodę mam pon nosem <_< ... ja to zawsze mam pecha jakiegoś chyba :/
 

Miskos

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2007
Posty
697
Punkty reakcji
0
tylko uprzedzam, ze mocna jest ;)
świeci jak 100 W ;D A pobiera tylko 20 W ;D Tak pisze na opakowaniu .. ja dałam sobie do swojego pokoju gdzie miałam możliwość max 60 W a takiej wtedy w domu nie miałam i miałam liche 40 W .. włożyłam tą i prawie oślepłam :lol: .. Fajnie mocno świeci ;) .. teraz mam jasno jak normalnie ... w dzień :)

Na @ nic ;( ((

Pzdr :*


Ooo.. zrobili ranking na 3d white o_O .. Ja jestem na 529 miejscu :]
No.. jasne.. już nagrodę mam pon nosem <_< ... ja to zawsze mam pecha jakiegoś chyba :/


OSRAM :p ta nazwa mnie rozwala :p
O to chodzi w energooszczednych :p

A ile masz teraz punktow na 3D?
 
Status
Zamknięty.
Do góry