Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

Roxy__

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2007
Posty
117
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Śląsk
dla mnie najwspanialszy rocznik to '93, ale każdy ma inne zdanie ;)

ja teraz zajmuję się wysyłaniem e-maili do ambasad i wszystkiego co z j. niemieckim związane
 

dziefczynka

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2008
Posty
246
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Krosno
ZAMIENIE się próbkami !!!!!

mam kilka próbek przeciwzmarszczkowych dla cery dojrzałej, jeśli ktoś ma ochotę się zamienić to proszę o kontakt na PW :)

i tak: :]

2 razy krem firmy Celia - Kolagen _ witaminy A i E, krem tłusty przeciw zmarszczkom - dla cery suchej - próbki mają po 2 ml
Ziaja - kozie mleko - nawilżanie - krem 1 - cera sucha skłonna do zmarszczek - próbka 2 ml
Nivea Visage Vital - Potrójny efekt - krem na dzień próbka 1,5 ml
Nivea Visage Vital - Potrójny efekt - krem na noc - próbka 1,5 ml
Krem przeciwzmarszczkowy Q10 plus na noc - Nivea Visage - próbka 1,5 ml BB)
 

monikaaa6

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2008
Posty
377
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Śmigiel
U mnie nic... Jedno wielkie zero.
Nie znalazłam dzisiaj żadnych nowych adresów..
Eh :zdegustowany:
Chyba na dzisiaj kończę.
Do jutra, pa :papa:
 

gabarita

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
hej wszystkim ..!
jestem tu nowa i chciała bym sie dowiedzieć jak się zamawia te próbki.. czy są one za darmo??
co napisać w treści e-maila ??
bardzo was prosze o pomoc
! z góry dziękuje

hej wszystkim ..!
jestem tu nowa i chciała bym sie dowiedzieć jak się zamawia te próbki.. czy są one za darmo??
co napisać w treści e-maila ??
bardzo was prosze o pomoc
! z góry dziękuje
 

sweet_morelka

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2008
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
miasto marzeń i snów
wysłałam 30 @ ale leniuch jestem tak mało
a co do merysonek
nie czuj się staro bo jesteś młoda 23 lat to przecież mało staro to czuje się osiemdziesięcioletnia babcia albo dziadek
 

mloda13210

mloda13210
Dołączył
13 Marzec 2008
Posty
559
Punkty reakcji
5
Wiek
30
Miasto
Częstochowa
a znacie moze jakies stronki co wysylaja cos do koni jakies ksiazki albo cos takiego? Bo mam 2 koniki i moze dla nich by sie cos znalazlo:)
 

monissami

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2007
Posty
530
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Biskupiec
Hej.
Faktycznie dawno Cię tu nie widziałam, fajnie, że wróciłaś :)

http://www.floraland.pl/DVDcombo.php


monissami jednak ciągnie na tą stronkę nie ?:)
Pozdrawiam !


HEj.
Faktycznie dawno cię nie było.
POzdrawiam!

NA @ kupa spamu i negatywów.

Jezus... maria jak tu sie wiele działo i działo... hehe a no ciągnie ano :) nie da się ukryć :D i na dodatek znajowe twarze :D( hehe znaczy nicki ) a właśnie bo nie wiem czy wszechwładny Onn21... działa nadal?? czy skończył już? :)
 

czekoladka91

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2008
Posty
618
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
z krainy Ozz
PRZEPRASZAM dziewczyny że się pytam ale jak na początku to zdjęcie się ustawia bo ja w profilu mam ale tak jak pisze to nie

W panelu kontrolnym musisz po lewej stronie znaleźć : zmień zdjęcie osobiste i tam wybrać :)
Mam nadzieję, ze Ci sie uda.

Swoja drogą wysłalam ok. 120 @. mam nadzieję, że ktoś się odezwie.. :niepewny:
 

Callmeprincess

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
176
Punkty reakcji
0
Dzisiaj w skrzynce pocztowej było pusto za to mój sąsiad, który mieszka na parterze i dorabia sobie na poczcie wziął dla mnie przesyłki. 12 listów ale większość to niestety makulaturka. Muszę przystopować bo primo już całe pudełko po butach wypełniłam makulaturą, która przychodziła mi na pocztę secundo niedługo wyjeżdżam za granicę i w razie jakichkolwiek awizo nie będę mogła tego odebrać bo dowód osobisty zabieram ze sobą do Holandii ;) A więc teraz w najbliższym czasie ograniczam się do kilku @ dziennie i będę czekać na niedobitki ;)

Z takich lepszych dzisiaj to:
* 4 próbki z Ziołoleku (krem rokitnikowy odżywczo-regenerujący do skóry suchej i normalnej 2ml x2, krem punktowy do skóry trądzikowej i łojotokowej 1,1 ml, Aquastop pielęgnacja i ochrona dla niemowlat,dzieci i dorosłych 3 ml)
* 2 śliczne przypinki i bryloczek do komórki z miasta Sopot
* smycz i przypinka z miasta Ustka
* bardzo ładna smycz i długopis z miasta Dębno
* porządny długopis z miasta Krosno Odrzańskie
* długopis od Kalwarii Wejherowskiej
* 3 próbki od Teny
* kurs próbny od Essk język czeski dla początkujących :D zesztyt ćwiczeń taki dla 2 pierwszych lekcji i płyta cd do tego :)
3majcie się :)
 

nika_czekolada

Wymiatacz ]:-> xD .! ;D
Dołączył
30 Czerwiec 2007
Posty
2 496
Punkty reakcji
94
Wiek
32
Miasto
Chcesz wiedzieć.. spytaj. to nie takie trudne ! :/
a u mnie dzisiaj mail, że wyślą mi breloczek z prowadzę jestem trzeźwy :mruga: a ja do nich maila wysyłałam wtedy jak był na to 'szał' co wszyscy pisali do nich :/ i teraz raczyli mi odpisać :/ Ale ważne, ze przyślą ;D
A do tego dzisiaj 2 pozytywy i info, że wygrałam czapeczkę na cinama-city ;D Czyli 4 pozytywy ;D Super ;D
Powiem szczerze , ze to motywuje ;D
Zabieram się od rana za wysyłanie maili :D Albo może od południa bo rano pójdę sobie na sklepy :p
A już mam plan do jakich sklepów wyślę maile :p

Pzdr :*
 

olgus94

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2008
Posty
351
Punkty reakcji
0
Poranek mija średnio :/ Na @ 7 negatywów i ani jednego pozytywa... Muszę powysyłać dzisiaj maile z prośbami o smycze... Już wiem gdzie wyśle... Ale nie wiem czy będą mieli :) Buziaczki i pełniutkich skrzyneczek :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry