Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

klamra85

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2008
Posty
529
Punkty reakcji
0
Dzisiaj:
- wkładki x2
- próbki kosmetyków
- ramka do zdjęcia i wizytówka z pewnej firmy
 

Misia89p

Konkursowiczka :)
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 545
Punkty reakcji
181
Wiek
35
Miasto
poznań
u mnie dzisiaj tylko 35 probek nawet fajnych i jakas ksiazeczka i pocztowki z miasteczka. oprocz tego wygralam 4 pudry.wiecej nie chce :)
 

Aneta2008

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2008
Posty
110
Punkty reakcji
0
Poczta jak nie strajkuje to kradnie zawartosci przesyłek tak to już jest. Mam pytanie czy któraś z was została już trendsetterką? Bo mi się pokazuje że muszę zaprosić -11 przyjaciółek-czyli że mam jeszcze tyle zaprosic czy że to jest nadwyżka- o tyle jest ich za duzo od podstawowej ilości. wie ktoś może o co w tym chodzi?
 

Ancia_666

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Śląsk
Cześć. Jestem tu nowa;-) Dziewczyny mam do was pytanie i zarazem prośbę;) Skąd wy bierzecie te adresy z próbkami? :) Jeśli mogłybyście to bardzo prosze , podeślijcie mi pare takich :) Byłabym baaardzo wdzięczna;) Pozdro. ;)
 

NaNa11

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2008
Posty
97
Punkty reakcji
0
Miasto
^^Leżajsk city^^
Siema!
U mnie jak zwyke wielkie nic! Siedze w domu bo jestem chora to troche powysyłam mejli:D Mam nadzieje, że coś mi dzisiaj listonosz przyniesie. U mnie wczoraj tylko mapka z k2...
 

puchiko

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2008
Posty
105
Punkty reakcji
0
u mnie dzisiaj:
-> próbki z kolastyny: 5 x balsam do ciała po 8 ml, 5 x serum do biustu po 8 ml, 7 x krem ' glamour skin' po 1,5 ml i 7 x krem normalizujaco-matujacy po 1,5 ml ;)
 

madzia1206

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
31
Punkty reakcji
0
Hej :)

poda mi któraś stronkę do activi?
bo chciałam wypełnić tą ankietę i dostać te jogurty:))


Hej;)

to ja ci daje mój adres email
:
madzia-sweet1@o2.pl

wyślij mi zaproszenie;)
 

KasiaMacha

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2008
Posty
116
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
Mam pytanie czy któraś z was została już trendsetterką? Bo mi się pokazuje że muszę zaprosić -11 przyjaciółek-czyli że mam jeszcze tyle zaprosic czy że to jest nadwyżka- o tyle jest ich za duzo od podstawowej ilości. wie ktoś może o co w tym chodzi?

Ja zostałam :D Mam 16 Przyjaciółek z czego trzy bez potwierdzenia kodu SMS i jestem na -6, co w tym wypadku zdecydowanie oznacza nadwyżkę. List z gratulacjami dostałam we wtorek 3.06.
Jeżeli mimo tak sporej nadwyżki Przyjaciółek nie dostałaś listu witającego w gronie Trend... oznaczać może, że 5000 juz jest lub weryfikacja Twoich Przyjaciółek trwa i wymaganych 10 jeszcze w pełni nie osiągnęłaś.
:papa:

Misia89, a powiesz skąd te mini kosmetyki masz? :klaniasie:
 

Aneta2008

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2008
Posty
110
Punkty reakcji
0
Ja zostałam :D Mam 16 Przyjaciółek z czego trzy bez potwierdzenia kodu SMS i jestem na -6, co w tym wypadku zdecydowanie oznacza nadwyżkę. List z gratulacjami dostałam we wtorek 3.06.
Jeżeli mimo tak sporej nadwyżki Przyjaciółek nie dostałaś listu witającego w gronie Trend... oznaczać może, że 5000 juz jest lub weryfikacja Twoich Przyjaciółek trwa i wymaganych 10 jeszcze w pełni nie osiągnęłaś.
:papa:

Acha dzięki za odp. Dopiero dzis uzbierałam do końca osoby więc mam nadzieję ze jeszcze dostane meila z Maybelline. A poza tym u mnie dziś:
-4 wkładki
-2 latające motylki-jak otwierałam kopertę aż się przestraszyłam, bo motyl z niej wyleciał ;)
 

Ancia_666

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Śląsk
Acha dzięki za odp. Dopiero dzis uzbierałam do końca osoby więc mam nadzieję ze jeszcze dostane meila z Maybelline. A poza tym u mnie dziś:
-4 wkładki
-2 latające motylki-jak otwierałam kopertę aż się przestraszyłam, bo motyl z niej wyleciał ;)
[/quote]


Anetko a skad te motylki ,,przylecialy" ?;]
 
Status
Zamknięty.
Do góry