Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

mazena

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2007
Posty
42
Punkty reakcji
0
Miasto
pomorze
wlasnie weszlam na @ i prosze -> ->


Wyślemy do Pani próbkę peelingu ziołowego oraz poradnik nowoczesnej kosmetyki naturalnej. Będziemy wdzięczni za opinie na temat wysłanych próbek i poradnika.



Pozdrawiam Katarzyna S
:p :D :p :D
 

Vitanji

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2007
Posty
920
Punkty reakcji
0
Wiek
31
wlasnie weszlam na @ i prosze -> ->
Wyślemy do Pani próbkę peelingu ziołowego oraz poradnik nowoczesnej kosmetyki naturalnej. Będziemy wdzięczni za opinie na temat wysłanych próbek i poradnika.



Pozdrawiam Katarzyna S
:p :D :p :D
U mnie 2 takie pozytywy:fluid miętowy,galertki pod prysznic :mruga:mydełko,błyszczyk "Candyfloss" i perfumy...wymianka?

Ponawiam pytanie o mail do Meluy!
 

mazena

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2007
Posty
42
Punkty reakcji
0
Miasto
pomorze
sluchajcie ile 2wysylacie do jednej firmy? ja pisze tak dlugo az dostane odpowiedz.....
acha, ten rudy jacek od naczep mi nie odpisal. speszyl sie chopak :bag:
 

Bimbola94

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2007
Posty
770
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Miasto
Będzin Ksawera ;*
Mój tata widział się dzisiaj z listonoszem a ten dał mu kilka katalogów i awizo.. Za niedługo tata wróci to napisze co było w awizo i co to za katalogi :p A i mam do Was prosbę...http://www.wrzuta.pl/audio/taJoLEiNMy/ <- tu jest piosenka...mógłby mi ktoś napisać kto to śpiewa i jaki to tytuł? Bardzo prosze....i z góry dziękuje :)
sluchajcie ile 2wysylacie do jednej firmy? ja pisze tak dlugo az dostane odpowiedz.....acha, ten rudy jacek od naczep mi nie odpisal. speszyl sie chopak :bag:
mnie też nieodpisał...:/
a u mnie na Prizee 9,05 Bubz , 53 dzień, i czekam w kolejce na brelok
 

anullka

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
U mnie dziś:1.Tabletki wspomagające odchudzanie i jakieś witaminy, posrebrzana branzoletka, długopis, breloki.2.Torba laniana i 3 ogromne notesy3.Jakiś ufoludek z drewna.4.Gra z takimi kulkami, dużo breloków.5.Naklejki, długopisy i kubek.W weekend wysłanych 3 tys. maili, dziś 10 negatywow i 4 pozytywy.Aha co do treści maila która ktoś tu wcześniej podał, to jak dla mnie beznadziejna, wątpie by komuś coś wysłali po przeczytaniu takiej prośby.
Może sie powymieniamy?? Interesuja mnie te tabletki to polska firma?? prosze na PW
50 adresow za glosy na mnie, juz od teraz zapraszam na priv!!
Gdzie trzeba zagłosować, chetnie to zrobie ale prosze o adresy , sprawdzona oczywiśćie. Licze na to , że nie zostane zrobiona w konia ( jak niejednokrotnie)
 

Iwonciaaa

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2007
Posty
932
Punkty reakcji
0
Miasto
Tarnowskie Góry
Wygrana w konkursie :D
Gratulujemy wygranej w konkursie Vespa "Potwór" - płyta CD. Prosimy o
podanie danych teleadresowych umożliwiających przesłanie nagrody.


Awizo i za:cenzura:iste zaproszenia ślubne - z ameryki i polski:)
 

mazena

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2007
Posty
42
Punkty reakcji
0
Miasto
pomorze
wlasnie dostalam
-> broszurki + kalendarzyki z dgyni,
->broszurki ze stanow a dokladniej z levisville w texasie,
-> broszurki i teczke z ogrodzienca . :D :D :D
 

Kala&Majka

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2007
Posty
58
Punkty reakcji
0
Wymienie się za kosmetyki kolorowe i coś dla zwierząt (psów lub kotów). Mam do wymiany adres na 15 ml buteleczkę perfum (PEWNIAK) i parę dodatkowych adresików ;).
 
Status
Zamknięty.
Do góry