Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

Klarcia007

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2007
Posty
86
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich:) u mnie dzisiaj super paczka od onn21:
- czapka, podkladki pod myszke, otwieracz do butelek, notatnik, dwa kubki, koszulki, naklejki, bryloczki, smycze itp.:)
dzieki wielkie Onnn21:)

i jeszcze dostałam dwie tupki bardzo dobrego kremu jadalnego:) i mily list napsiany odrecznie:)
 

alveta

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2007
Posty
20
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich:) u mnie dzisiaj super paczka od onn21:
- czapka, podkladki pod myszke, otwieracz do butelek, notatnik, dwa kubki, koszulki, naklejki, bryloczki, smycze itp.:)
dzieki wielkie Onnn21:)

i jeszcze dostałam dwie tupki bardzo dobrego kremu jadalnego:) i mily list napsiany odrecznie:)




i czym się tu chwalić skoro sama nie zdobyłaś tej paczki tylko ktoś przesłał Ci swoje zdobycze
 

Miskos

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2007
Posty
697
Punkty reakcji
0
Jest sie czym chwalic, bo to swiadczy o zaufaniu :p . Moze bardziej przyjazni, a nie samolubstwie (mowie o onn21)
 

Dagus93

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2007
Posty
13
Punkty reakcji
0
Hej!
Po wielu trudach w końcu udało mi się zalogować na tym forum :p
Gadżetomaniactwem zajmuje sie od niedawna więc jeszcze dużo paczek nie dostałam :(
A dzisiaj u mnie Katalog firanek i zasłon , katalog ubrań "Otto" ,Plan lekcji z parku wodnego w krakowie i 11 próbek z Bielady :)
 

kwiatkowaaa

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2007
Posty
26
Punkty reakcji
0
U mnie dziś Plan Lekcji z Parku Wodnego i w kopercie kilka broszur o ich ofercie ;p Wczoraj pozytyw od AA Oceanic ... Z ankietą ... :p Wysyłaliście taaam coś ? Co przysżło ?
:przewraca:
 

Rzadza_zemsty

Mistrz
Dołączył
5 Październik 2007
Posty
660
Punkty reakcji
0
Miasto
Tajne
Ahhh Ci zazdrosnicy !!! Ja mam swoje forum tam daje adresy, sa tam dobre osoby itp itd. Ja nie daje tu adresow bo nikt z tego nie skorzysta . Ja tu tylko paczki wysylam dobrowolnie. Nie jedna paczek wyslalem. Bede jeszcze wysylal paczuszki :)
 

agusia27

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2007
Posty
313
Punkty reakcji
0
Miasto
lubuskie
a u mnie dziś w skrzynce kalendarz taki na ściane nawet się nie spodziewałam ;)
szkoda tylko że nie książkowy może mi ktoś podpowiedzieć gdzie takich szukać :) bardzo prosze

a i jest konkurs:

http://www.joemonster.org/swistak/

tylko tam trzeba się zarejestrować ,ale na stronie tej nie ma żadnego formularza więc nie wiem może jestem ślepa ,jeśli ktoś znaj <_< dzie to niech da znać
 

damian3946

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2007
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
raDoM;]
HEHEHEHHEHE A U MNIE TYLKO PRÓBKA TAPET Z FAKRO JESZCE ZAPROSZENIA I KATALOG BAKISTA ^_^ :)HEHEHEHHEHE A U MNIE TYLKO PRÓBKA TAPET Z FAKRO JESZCE ZAPROSZENIA I KATALOG BAKISTA ^_^
 

Rzadza_zemsty

Mistrz
Dołączył
5 Październik 2007
Posty
660
Punkty reakcji
0
Miasto
Tajne
a u mnie dziś w skrzynce kalendarz taki na ściane nawet się nie spodziewałam ;)
szkoda tylko że nie książkowy może mi ktoś podpowiedzieć gdzie takich szukać :) bardzo prosze

a i jest konkurs:

http://www.joemonster.org/swistak/

tylko tam trzeba się zarejestrować ,ale na stronie tej nie ma żadnego formularza więc nie wiem może jestem ślepa ,jeśli ktoś znaj <_< dzie to niech da znać
Wpisujesz brakujace wyrazy w liscie a potem wpisujesz nick , adres mailowy i wysyasz. To tyle:)
 

agusia27

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2007
Posty
313
Punkty reakcji
0
Miasto
lubuskie
Wpisujesz brakujace wyrazy w liscie a potem wpisujesz nick , adres mailowy i wysyasz. To tyle:)


dzięki za zainteresowanie moim pytaniem ;)

tak niby zrobiłam ale w regulaminie pisze coś takiego:
b. Wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie internetowej www.joemonster.org/swistak i wskazać określone w nim dane osobowe.

a tam nigdzie nie da się wpisać danych osobowych :niepewny: chyba że zechcą je póżniej
 

Rzadza_zemsty

Mistrz
Dołączył
5 Październik 2007
Posty
660
Punkty reakcji
0
Miasto
Tajne
dzięki za zainteresowanie moim pytaniem ;) tak niby zrobiłam ale w regulaminie pisze coś takiego:b. Wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie internetowej www.joemonster.org/swistak i wskazać określone w nim dane osobowe.a tam nigdzie nie da się wpisać danych osobowych :niepewny: chyba że zechcą je póżniej
To nie wiem, ja zrobilem tak jak Ci napisalem i na maila przyszlo mi potwierdzenie i tyle :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry