Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

paula296

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2006
Posty
1 651
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Szczecin
Ja ostatnio nic nie dostałam. Za to moja siostra: 5 przypinek, smycz, długopis, pocztówki, odblaskową opaskę na rękę.
No cóż. Ja podobną paczkę dostałam już wcześniej, ale było w niej więcej smyczy, długopisów i przypinek..
Cały czas czekam na nagrody z konkursów :)
 

Agnes1036

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2007
Posty
170
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzies...
Hej !!! dawno juz nie pisałam tu więc tak wczoraj przyszło mi: :niepewny:
-próbki o.b
- i próbki kosmetyków z YR






Troche mało ale zawsze cos pozdrawiam! :D
 

M.A.D.Z.I.A.

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
44
Punkty reakcji
0
HEjka jak myślicie?
Ten katalon YR to tylko tak jednorazowo czy jeszcze go dostaniemy np za miesiąc? Albo 2 pyt.
Dostane go ( nstp. katalog0 jak w tym nic nie zamowię?
Katalog z YR dostaje sie raz na rok. Nie ma w nim cen, tylko same produkty. Cennik przysyłają raz w miesiącu z różnymi promocjami. Niektóre są naprawdę ciekawe. Zresztą kosmetyki z YR bardzo sobie chwalę (te które miałam do tej pory).
 

cintryjka

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
158
Punkty reakcji
0
Miasto
fotel
Dzisiaj tylko zdjęcia z Canona i jakaś "reklamowa książka" o jakiejś firmie. Koperta była rozerwana totalnie więc...

***

A ja mam pytanie. Kiedy piszecie do jakiś firm @ to zwracacie uwagę na branżę czy piszecie do wszystkich, którzy wam się nawiną pod rękę?:)
 

ancik

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2007
Posty
334
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Los Angeles
Dzisiaj tylko zdjęcia z Canona i jakaś "reklamowa książka" o jakiejś firmie. Koperta była rozerwana totalnie więc...

***

A ja mam pytanie. Kiedy piszecie do jakiś firm @ to zwracacie uwagę na branżę czy piszecie do wszystkich, którzy wam się nawiną pod rękę?:)


ja piszę do roznych firm i dostosowuję tresć maila do tego czym zajmuje sie ta firma...:]

U mnie od tygodnia nic, ale sie nie dziwię, bo gdzieć od 2 tygodni nie wysyłałąm maili, jakos mi zapał przeszedł...:(

Teraz bardziej sie zajmuję konkursami. Ostatnio tak jak pisałam wygrałam w twiście 2 pełnowartościowe buteleczki perfu...takich slicznych...:] byłam 1 z 2 to był konkurs Tampax trzeba było wymyślić historyjke o wakacjach :p
 

kika14

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2007
Posty
42
Punkty reakcji
0
Miasto
z Venus ;)
Dzisiaj przyszłam ze szkoły i myślałam że nic nie przyszło, a tu zaskoczenie i paczuszka czekała! :D
A w niej:
Kubek
Podkładka pod myszkę
2 smycze
2 długopisy
Ogólnie to zadowolona jestem z paczki.
Już dawno dostałam od nich pozytywa, bo jakiś miesiąc temu, ale ważne że pszyszło ;)
Jak ktoś chce to mogę się wymienić :]
 

stasiam

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Inowrocław
U mnie dziś to co u kaseny wczoraj tylko że ja mam jeden długopis i nie mam metalowego misia, a ponadto album do zdjęć, 4 smycze, taka przypinka-broszka w kształcie motylka z miejsca z którego kasena kiedyś kolczyki dostała i to wszystko. Kurcze musze sama zacząć szukać bo narazie cały czas pasożytuje na kasenie :/ a sama nic
 

stasiam

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Inowrocław
A i był jeszcze kubek i koszulka ale to już mój adres więc mogę wymienić



Ledwo zaczęłam pisać maile a już pozytywik oczywiście w odpowiednim dziale :D :D ale sie ciesze bo nie od byle jakiej firmy
 

michalws

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2007
Posty
479
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Śląsk
na @ trzy negatywy.

a listonorka przyniosla paczke z daxa: dwa balsamy, 15 probek, 3 zawieszki(sloneczka) do telefonu.

szkoda, ze zadnych innych paczek dzis nie bylo ;p
 

sylwu

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2007
Posty
61
Punkty reakcji
0
Miasto
Internet
Mam zamiar wysylać mejle hurtowo
Mam pytania.
Czy lepiej jest pisać do firm mejle o treści "że kolekcjonuję gadżety i chę zeby mi wysłali..." czy lepiej "chcę kupić towar ale nie jestem pewien czy możecie wyslać probki, gadzety" ??? Który jest bardziej skuteczny??

Niedawno pisalem do rożnych miast. Ale dostałem tylko tony makulatury. Co najlepiej pisać do miast aby wysylali jakieś gadżety?

Pozdro i THX za odp
 

stasiam

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Inowrocław
Mam zamiar wysylać mejle hurtowoMam pytania. Czy lepiej jest pisać do firm mejle o treści "że kolekcjonuję gadżety i chę zeby mi wysłali..." czy lepiej "chcę kupić towar ale nie jestem pewien czy możecie wyslać probki, gadzety" ??? Który jest bardziej skuteczny??Niedawno pisalem do rożnych miast. Ale dostałem tylko tony makulatury. Co najlepiej pisać do miast aby wysylali jakieś gadżety?Pozdro i THX za odp

oba teksty są do D.U.P.Y


Ja też zbieram wszystkie firmy od których coś dostałam do notesu i tak z ciekawości zliczyłam i jest ich 439 :D :D :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry