Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

kateblue2

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2008
Posty
1 350
Punkty reakcji
21
Wiek
33
Miasto
Warszawa
aaa paulla no bo logujesz się i tam dopiero jest w profilu wez udzial i tam generuje Ci sie link na stronie 3D
 

sylwiab

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2008
Posty
50
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Warszawa
U mnie tylko katalog koralików z adresu podawanego przez RoX :)
Na kuferek chyba się nie załapałam, bo ani widu ani słychu, ale dziś też wysłałam komplecik papierków, więc może tym razem.
Owieczki tez nie ma, poza tym czekam na kawkę lavazza i kubek z Irvinga :)
a przyszlo ci z lavazza jakieś potwierdzenie ze wygralas?
 

sebt

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2009
Posty
16
Punkty reakcji
0
OK, rozumiem :)
dzisiaj przyszedł mi brelok wiewiórka xD

/oh noł, do szkoły na popołudnie :(
 

paula296

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2006
Posty
1 651
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Szczecin
aaa paulla no bo logujesz się i tam dopiero jest w profilu wez udzial i tam generuje Ci sie link na stronie 3D
wiem, brałam w tym udział, gdy ten konkurs pojawił sie po raz pierwszy i nie byl jeszcze popularny, wygralam z 4 razy, a teraz nie moglam wygenerowac linku
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
U mnie tylko katalog koralików z adresu podawanego przez RoX :)
Na kuferek chyba się nie załapałam, bo ani widu ani słychu, ale dziś też wysłałam komplecik papierków, więc może tym razem.
Owieczki tez nie ma, poza tym czekam na kawkę lavazza i kubek z Irvinga :)
o, a jeszcze do mnie nie doszedł :D
ale przy okazji dobrze wiedzieć, ze powinien być niebawem ;D
 

kateblue2

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2008
Posty
1 350
Punkty reakcji
21
Wiek
33
Miasto
Warszawa
110 osób wygrywa ale myslalam ze jakiegos iPoda wygralas czy cos xD

na @ nic doslownie pustka ;x a teraz na Przeczytam wszystkich sie bawie :D dzis za 4 aktywnych poleconych dostalam 80 pkt. z konkursu :D

i obecnie 1600 cos pkt :p


i licze ze niedlugo na CK mi zaakceptuja opinie bo chce klawiature zamówić w końcu ;d

aparat staniał z 19 na 17 tysiecy pkt :p ale i tak nie dam rady uzbierać aż tyle :(
także trzeba sie zadowolic tym co jest


zapraszam oczywiście do rejestracji na Przeczytam Wszystkich :)

zielony banner
:D
 

talka141

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2009
Posty
277
Punkty reakcji
5
u mnie dzisiaj listonoszz nie był sobie przejechał...
na poczcie pół pozytyw ... <_<
jutro do szkoły ehh... dobre sie skończyło.. :( Ale za to zapowiada sie fajowa nowa klasa ... :) Tylko babke mam od matematyki najgorszą w całej szkole .. :/
 

marchwina

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2007
Posty
61
Punkty reakcji
1
A ja mam pytanie do osób, które juz brały udział w kampani stretcom. Gdy przyjeżdza kurier to prosi o dowod osobisty?? Ja sie tak zastanawiam, czy w momencie gdy przywiezie mi te pampersy a ja bede w pracy to czy wyda paczke mojej mamie. Nie pamietam co zaznaczylam w godznach kiedy jestem dostepna w domu. Rejestrowalam sie na stronie gdy bylam jeszcze na urlopie macierzynskim i moze wpisalam ze jestem dostepna caly dzien:(
 

monisia_1

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2007
Posty
454
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Miasto
Kostrzyn n/O
A ja mam pytanie do osób, które juz brały udział w kampani stretcom. Gdy przyjeżdza kurier to prosi o dowod osobisty?? Ja sie tak zastanawiam, czy w momencie gdy przywiezie mi te pampersy a ja bede w pracy to czy wyda paczke mojej mamie. Nie pamietam co zaznaczylam w godznach kiedy jestem dostepna w domu. Rejestrowalam sie na stronie gdy bylam jeszcze na urlopie macierzynskim i moze wpisalam ze jestem dostepna caly dzien:(
ode mnie nie chcieli dowodu, jedynie musialam zlozyc podpis ze odebralam;) nie wiem jak bedzie w twoim przypadku.
 

kamylia

Forumator
Dołączył
25 Październik 2008
Posty
1 537
Punkty reakcji
11
Miasto
Mazowsze..
witam ;D
jeej, to już dzisiaj ... -.-' ;P
no niestety, zaczęło się, więc teraz lepiej mniej czasu będę poświęcać próbkom, to już ostatnia klasa i testy... xD
więc pa :*
bd kiedyś ^_^


o rany tez bym chciala wrocic do gimnazjum xD
na @ wiadomosc zebym napisal pod inny adres to wysla . zobaczymy czy wysla ;p
 

Pempek

Kapitan BOMBA ;D
Dołączył
3 Czerwiec 2008
Posty
2 462
Punkty reakcji
92
Wiek
32
Miasto
Warszawa / Radom
Ostatnio mało piszę, bo i mniej czasu mam, ale forum czytam ;] A będę miał chyba jeszcze mniej...
e-maile po gadżety chyba jedynie raz na jakiś czas w weekend. Ale to wyjdzie w praniu...

/też oglądam Pierwszą Miłość ;d Na praktykach koleżanki mnie zaraziły ;d
 
Status
Zamknięty.
Do góry