Darmowe Próbki Kosmetyków oraz Gadżety, część 2

kathysunny

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2009
Posty
120
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Olsztyn
u mnie dziś kurierem wygrany glossy box, próbka tamponu probiotycznego
Wracam do gry:)
A dziś wygrałam już voucher na 100 zł do parku linowego:) 15 km od olsztyna
 

Wiolcia02

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
202
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Opolskie
littlebigsmile tak jak mówi MaMa świeczka od Piotra Skargi, pisze tam że trzeba ją odesłać z intencjami, ale kto by tam odsyłał :)

A u mnie dziś ob :D
 

je61

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
@kaska1112

Skad taki fajny zestawik? u mnie jak narazie tylko puma yellow
 

kinia8900

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Hej
jestem tu nowa, trafiłam przypadkiem bo od jakiegoś czasu namiętnie biorę udział w konkursach, i uwielbiam próbki:D


teraz częściej szukam próbek dla dzieci bo mam 4 miesięczną córeczkę

Dostałam 2x - j&j próbki, ziaja, 4 butelki ( z canpolu nie mam pojęcia za co), bobowita, dwa pudełka z hippa z deserkami, łyżeszkami dla maluszka, 2x bebilon

teraz poluję na pudełko z shiny box, ale zobaczymy
 

maburekk

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2008
Posty
1 581
Punkty reakcji
10
Wiek
34
Miasto
to miejsce na mapie, gdzie kończy się papier ;p
Mam pytanie do tych, co załapali się do testowania garniera (dezodorantu i zestawu szampon+odżywka) - czy oni mają przysłać jakąś ankietę na temat tych produktów czy samemu trzeba gdzie napisać opinię? Czy może w ogóle nic nie trzeba robić, tylko cieszyć się produktem? :p Czytałam te regulaminy, ale nie pamiętam. Wie ktoś? :p
 

QueenPro

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2012
Posty
59
Punkty reakcji
0
Hej
jestem tu nowa, trafiłam przypadkiem bo od jakiegoś czasu namiętnie biorę udział w konkursach, i uwielbiam próbki:D


teraz częściej szukam próbek dla dzieci bo mam 4 miesięczną córeczkę

Dostałam 2x - j&j próbki, ziaja, 4 butelki ( z canpolu nie mam pojęcia za co), bobowita, dwa pudełka z hippa z deserkami, łyżeszkami dla maluszka, 2x bebilon

teraz poluję na pudełko z shiny box, ale zobaczymy
Johnson Baby jeszcze wysyłają :D ( nie wiem czy dobrze napisałam ) :)
 

Ada9003

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0
Mam pytanie do tych, co załapali się do testowania garniera (dezodorantu i zestawu szampon+odżywka) - czy oni mają przysłać jakąś ankietę na temat tych produktów czy samemu trzeba gdzie napisać opinię? Czy może w ogóle nic nie trzeba robić, tylko cieszyć się produktem? :p Czytałam te regulaminy, ale nie pamiętam. Wie ktoś? :p

Musisz napisać opinię na ich stronie, ja miałam dezodorant, tam w tej strefie testowania wszyscy piszą na pewno znajdziesz ;)
 

maburekk

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2008
Posty
1 581
Punkty reakcji
10
Wiek
34
Miasto
to miejsce na mapie, gdzie kończy się papier ;p
Musisz napisać opinię na ich stronie, ja miałam dezodorant, tam w tej strefie testowania wszyscy piszą na pewno znajdziesz ;)
Tak, znalazłam i już napisałam, dzięki. :) A jeśli chodzi o shinybox, to też trzeba gdzieś opinię napisać? :p
I mam pytanie do słodyczy, orientujecie się może, na jakich zasadach to teraz działa?
 
Do góry