Darmowe Próbki Kosmetyków oraz Gadżety, część 2

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
Wczoraj:
- 2 grube zeszyty na kółkach,
- 4 długopisy
- ołówek
- pendrive 8GB
- teczka
- pudełko batonów (wygrana)

jak będę mogła to dam zdjęcia
 

Gusia22

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2011
Posty
46
Punkty reakcji
2
A ja dostałam dzisiaj z bebilonu i jakiś tydzień temu z loveli czapeczkę, łapki i płyn ale jak to zamawiałam to moje dziecko było jeszcze w brzuchu a teraz ma 3 miesiace więc wszystko jest już za małe:p
 

Psza

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2008
Posty
199
Punkty reakcji
1
Miasto
daleko.
U mnie ostanio burberry perfum, bardzo fajny.

http://upominekbiznesowy.pl/confirm.html długopis z wygrawerowanym napisem .

Poda mi ktoś jakiegoś linka na bryloczki, notesy itp?
 

Van_pl

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2011
Posty
33
Punkty reakcji
0
Ja wczoraj dostalam list z "nie wstydze sie jezusa"... bez bryloczka :angry: chyba zapomnieli go wlozyc?!
 

miki20

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2011
Posty
74
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Jelenia Góra
Cześć wszystkim !
Od kilku di zapaznaję się z Waszym forum , jest suuuuper, wczoraj cały dzień aż do nocy wysyłałam @ i zamawiałam próbki, Jestem nowa, ale mam nadzieję że coś mi przyślą.

Na stronie tesco są kupony rabatowe na produkty Garnier ( 5 zł na każdy produkt) i na Loreal (10 zł na każdy produkt). do wykorzystania do konca listpada.

aHA, MAM JESZCZE TAKIE PYTANKO, JESTEM ZAREJESTROWANA NA STRONIE NOWENOWE.PL, JAKA NARAZIE ZBIERAM PUNKTY TYLKO DZIEKI QIZOM. MAM NARAZIE 200PKT , KIEDYS WYSTARCZYLOBY NA BIZUTERIE :p. JAK ZBIERACIE JESZCZE PKT? DZIEKI.

//nie pisz post pod postem! Używaj opcji "Edytuj"!
 

madziafoto

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2007
Posty
80
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
polska
wiesz i oto magiczne pytanie bo przekroczyłam 1000 punktów i lipka :)
poza tym pisze ''Pasjonatka otrzyma prezent za zdobycie 1000 punktów.'' a za prezent nie powinno sie oddawac punktów
dziwne i tyle
miki20 punkty zbierasz pisząc opinie o produktach
 

miki20

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2011
Posty
74
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Jelenia Góra
Hej.
Dziewczyny własnie zamówiłam bezpłatną płyte z cwiczeniami na DVD.
http://www.corewellness.pl/flash/
Ma przyjść w ciągu 2 tyg.
 

Psza

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2008
Posty
199
Punkty reakcji
1
Miasto
daleko.
Prosze pisac na PW to wysle stronkę z losowaniem cenny nagrod typu lokówki, depilatory, gofrownice itp

Czy ktos mi poda jakas stronke do ttych bryloczkow o ktory wczesniej prosilam ? :D
 

Shija

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2008
Posty
553
Punkty reakcji
1
Miasto
Wrocław
Jak mnie już tu dawno nie było... ; )
Dostał ktoś z Was kiedyś nagrodę na nowenowe? Bo mam już trochę punktów, ale jakaś dziwna ta strona się wydaje i zastanawiam się czy jest sens tracić czas : )
 

Van_pl

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2011
Posty
33
Punkty reakcji
0
Ja ostatnio dostalam tusz za 800pkt,a teraz czekam na jakies fajne nagrody, bo uzbieralam juz ponad 1000 pkt ;)
 

maburekk

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2008
Posty
1 581
Punkty reakcji
10
Wiek
34
Miasto
to miejsce na mapie, gdzie kończy się papier ;p
Jak mnie już tu dawno nie było... ; ) Dostał ktoś z Was kiedyś nagrodę na nowenowe? Bo mam już trochę punktów, ale jakaś dziwna ta strona się wydaje i zastanawiam się czy jest sens tracić czas : )
No pewnie, wszyscy, którym udało się coś zamówić, dostają nagrody. Ja dostałam biżuterię i pursię i czekam na maseczkę, albo może już dotarła, bo mama ostatnio dzwoniła, że był listonosz i coś dla mnie zostawił, ale nie wiem, co to. Więc jak Ci się nudzi, to możesz zbierać te punkty, tylko będziesz musiała mieć nie byle jakie szczęście, żeby upolować tam jakąś nagrodę...
 
Do góry