Darmowe Próbki Kosmetyków oraz Gadżety, część 2

mimi06

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Część : ) Śledzę ten temat od kilku dni, ale zarejestrowałam sie dopiero dzisiaj. Mogłybyście podać strony z których mozna zamówić różne próbki ? Byłabym wdzięczna : )
 

madziafoto

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2007
Posty
80
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
polska
naklejki na autko były od Mleczki
http://www.chcezadarmo.pl/2011/10/20/nalepki-na-samochod-za-darmo/

ja jeszcze nie dostałam :(
 

alessandrita

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Cześć dziewczyny, jestem nowa i "zielona" w temacie próbek dlatego byłabym wdzięczna gdyby któraś napisała mi kilka stron z próbkami :) przeczytałam sporo postów wstecz i wiele stron już znam ale jeśli macie swoje ulubione to proszę o napisanie:)
 

kwiatuszkowo

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2011
Posty
18
Punkty reakcji
0
Cześć dziewczyny, jestem nowa i "zielona" w temacie próbek dlatego byłabym wdzięczna gdyby któraś napisała mi kilka stron z próbkami :) przeczytałam sporo postów wstecz i wiele stron już znam ale jeśli macie swoje ulubione to proszę o napisanie:)
Część : ) Śledzę ten temat od kilku dni, ale zarejestrowałam sie dopiero dzisiaj. Mogłybyście podać strony z których mozna zamówić różne próbki ? Byłabym wdzięczna : )



Dziewczyny kazdy kiedys był nowy !!! i kazdy sam szukał dostepów do darmowych rzeczy .... pomyśleć troche !!! same musicie cos z siebie dać a nie być takim leniem ze chcecie coś od razu dostac na tacy .... dajcie cos wiecej z siebie....








u mnie ostatnio

-ulotki ulotki i jeszce raz ulotki
-cenniki
-makulatura
-kilka długopisów
-bryloczek nie wstydze sie jezusa
-mega paczka zapałek reklamowych od pewnej firmy ( ale napisali ze zrobili wyjatek i zeby nie podawc ich adresu moge jedynie tyle powiedziec ze to dystrybutoe H&M)
-reklamówki
- mleczko do prania i czapeczka oraz rekawiczki dla maluszka :)
- czapka, bryloczek, i długopis
- próbki skóry na fotele
- próbki materiałow na zasłony



wypchanych :) miłego dnia
 

Bierderonka

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Miasto
Ełk
u mnie torba z kasi oraz przesyłka z loveli. A do zakupionych kremów bandi dostałam dwie próbki ich produktów ;)
 

mogru

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2011
Posty
9
Punkty reakcji
0
zamówiłam breloczki i preparat i mapę k2
dziękuję za namiar :) i czekam...

Kupowałam ostatnio krem z Flos-leku w drogerii do cery naczyńkowej i w środku była ankieta którą należało odesłać wraz ze skanem paragonu a prześlą 1 pełnowymiarowy produkt i parę próbek-- ale ja niestety gdzieś zapodziałam ten paragon ;-( jakby ktoś kupował
 

mogru

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2011
Posty
9
Punkty reakcji
0
a dostał już tester twardości wody z Calgon'a ??
ja ciągle czekam tak jak na próbki z Musteli
 

madziafoto

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2007
Posty
80
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
polska
wczoraj dostałam czapeczkę , rękawiczki i płyn do prania
płytę dvd z ćwiczeniami
2 próbki kremów

pozdrawiam
 
Do góry