Darmowe Próbki Kosmetyków oraz Gadżety, część 2

Van_pl

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2011
Posty
33
Punkty reakcji
0
i próbka z burberry body:) jestem z niej zadowolona bo jest super i wogóle duzo jej nawet:)

Mozesz napisac, czy placilas cos za przesylke? Chcialam wypelnic formularz dotyczacy tej probki, ale byl po angielsku i troche sie obawialam, ze przyjdzie mi oplacic koszty wysylki.
 

Daguszka

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2011
Posty
34
Punkty reakcji
0
U mnie pustki :) ale ktoś dostał już tic tac więc liczę, że do mnie jutro przyjdą :)

Nie płaciło się nic za przesyłkę próbki burberry :)
 

Van_pl

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2011
Posty
33
Punkty reakcji
0
A za inne np. Boss, Lasoste?

Ja wlasnie dostalam paczuszke :) Z firmy Mustela. Sliczna niebieska kosmetyczka ( dobrze, ze nie rozowa ), a w niej Zel do mycia ciala i glowy miemowlat 50ml oraz krem nawilzajacy do twarzy 5ml. I jeszcze poradnik dla pacjentow z hemoroidami :]
 

kasiatala

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2011
Posty
14
Punkty reakcji
0
cześć :)

Jestem tutaj nowa, aczkolwiek próbkami zajmuję się od kilku miesięcy :)
Mam już sporą ilość próbke, m.in Yves Rocher, Pirolam (szampon) Biały Jeleń. Duża ilość próbek perfum, burberry czy jakoś tak, puma, boss itd. Z nagród - biżuterię na nowenowe.pl, płyn do soczewek, paczkę z bobovity, mleko z hipp itd, jak będziecie chcieli to mogę napisać co jeszcze dostałam :)

Dziś dowiedziałam się że zostałam testerką na ofemin.pl czy wiecie może gdzie potem napisać recenzję z testowanego produktu? Z góry dzięki za odpowiedź ;*

Wypchanych ! :)
 

elusive91

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2011
Posty
48
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Ja dzisiaj dostałam 5 paczek ;)
Biżuterie z nowenowe.pl
Płyn do soczewek Bio True
Tusz z Astor
Paletę korektorów z Avonu
i próbki zapachu :)
 

kasia408

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2011
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
tam, gdzie spadają anioły :)
do mnie dziś przyszły próbki z ziaji :)
-krem łagodzący na dzień redukujący podrażnienia 2x
-krem redukujący podrażnienia na dzień
-lano-krem na dzień/na noc
- kremowy płyn do higieny intymnej
 

monisiawow

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2011
Posty
48
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Dziś dowiedziałam się że zostałam testerką na ofemin.pl czy wiecie może gdzie potem napisać recenzję z testowanego produktu? Z góry dzięki za odpowiedź ;*Wypchanych ! :)

Wysyłają do Ciebie ankietę mailem. Musisz ją wypełnić, a oni na stronię umieszczają tylko Twoją ocenę i odpowiedź na pytanie otwarte (pewnie trzeba opisać jak działa produkt)
Mi niestety nie udało się jeszcze na nic załapać, ale będę się starać co tydzień ;) kto wie.. może coś wpadnie :D

ja dzisiaj dostałam:
- próbkę karmy dla psa
- peeling z nowenowe

i udało mi się załapać na mascarę z nowenowe :p
 

k0cic4

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2011
Posty
47
Punkty reakcji
0
Bllooooooondi, zazdroszczę, że się załapałaś :)
Ja poczekam na cosik innego :) może się uda :lol: :sexy:

Na marginesie - dostałam 2 żele i balsam z nowenowe :)
 

Van_pl

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2011
Posty
33
Punkty reakcji
0
Ja tez zazdroszcze. Jeszcze po 9 sprawdzalam i nie bylo zadnych prezentow :( Trudno, trzeba czaic sie dalej

A tak na marginesie w gazecie "show" sa probki:
1. Loreal True match
2. Nivea "zel-pilling-maska" i krem przeciw niedoskonalosciom na dzien.
 

patrusia99

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2011
Posty
11
Punkty reakcji
0
Mozesz napisac, czy placilas cos za przesylke? Chcialam wypelnic formularz dotyczacy tej probki, ale byl po angielsku i troche sie obawialam, ze przyjdzie mi oplacic koszty wysylki.

Wszystko za darmo:)

U mnie pustki :) ale ktoś dostał już tic tac więc liczę, że do mnie jutro przyjdą :)

Ja dzisiaj dostalam tic tac ,a w niej : Dwie bransoletki (żółta i czerwona,opakowanie tic tac'ów i pocztówka:)

Wysyłają do Ciebie ankietę mailem. Musisz ją wypełnić, a oni na stronię umieszczają tylko Twoją ocenę i odpowiedź na pytanie otwarte (pewnie trzeba opisać jak działa produkt)
Mi niestety nie udało się jeszcze na nic załapać, ale będę się starać co tydzień ;) kto wie.. może coś wpadnie :D

ja dzisiaj dostałam:
- próbkę karmy dla psa
- peeling z nowenowe

i udało mi się załapać na mascarę z nowenowe :p

Z jakiej strony dostałaś próbki karmy ?


A u mnie dzisiaj płyn do soczewek i paczkuczka Tic tak :)
 

monisiawow

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2011
Posty
48
Punkty reakcji
1
Wiek
30
oooj już nie pamiętam skąd ta karma :p ale malutko tam było także mój psiak wciągnął to nosem...
chyba na tego maila pisałam prośbę info@modernpet.pl

cieszę się z tuszu, bo to już będzie mój drugi z nowenowe :D akurat ten pierwszy już pomału się kończy :p

właśnie wyjęłam ze skrzynki katalog bon prixu :p
 

patrusia99

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2011
Posty
11
Punkty reakcji
0
oooj już nie pamiętam skąd ta karma :p ale malutko tam było także mój psiak wciągnął to nosem...
chyba na tego maila pisałam prośbę info@modernpet.pl

cieszę się z tuszu, bo to już będzie mój drugi z nowenowe :D akurat ten pierwszy już pomału się kończy :p

właśnie wyjęłam ze skrzynki katalog bon prixu :p

A ja zamówić nagrodę z nowenowe?Bo weszłam w nagrody i nie mam tam żadnych( mam prawie 400 pkt.)
 

Van_pl

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2011
Posty
33
Punkty reakcji
0
Trzeba czekac az cos sie pojawi :niepewny: ja dosyc czesto wypatruje, ale na razie na nic nie udalo mi sie trafic. Tylko raz widzialam, ze byla bizuteria i kosmetyczka, ale niestety mialam wtedy tylko 350 pkt, wiec ani na jedno, ani na drugie nie bylo mnie stac :phi:
 

k0cic4

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2011
Posty
47
Punkty reakcji
0
do mnie dziś przyszły próbki z ziaji
-krem łagodzący na dzień redukujący podrażnienia 2x
-krem redukujący podrażnienia na dzień
-lano-krem na dzień/na noc
- kremowy płyn do higieny intymnej
Z jakiej stronki? ;)
 

patrusia99

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2011
Posty
11
Punkty reakcji
0
http://www.ziaja.com/page/kontakt/napisz_do_nas.html

pisałam do nich... najpierw dostałam negatywa ( to chyba przychodzi jeśli użyje się słowa 'próbki' w formularzu) a następnego dnia dostałam wiadomość że wyślą to co mają dostępne :)

Dziękuję:)
Ja wysłałam formularz,ale zaznaczyłam "Inny" ,ujdzie? xD
No dobra,na dziś ja lecę ,na TV :)
Pa,pa! :papa:
Wypchanych :eek:k:
 
Do góry