Darmowe Próbki Kosmetyków oraz Gadżety, część 2

elusive91

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2011
Posty
48
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Dziewczyny mam dla Was rade jeśli macie wrażenie że dużo przesyłek do Was nie dochodzi to: Zamawiałam mase próbek, gadżetów i widziałam że wszyscy już podostawali z tych firm, dostałam też maile z potwierdzeniami wysłania a u mnie pusto albo kilka pachnących karteczek na krzyż zatem poszłam na pocztę i po ostrej rozmowie z kontrolerką i postraszeniem napisania skargi następnego dnia moja skrzynka pocztowa pękała w szwach. Było ok 15 przesyłek. Jakoś nie wierze w zbieg okolicznosci ze akurat wszystko przyszło jednego dnia !!!


Ja też mam z tym problem... ale jestem pewna, że u mnie listonosze są w porządku... w sumie co by mi szkodziło pójść na pocztę... ale skoro nie jestem pewna czy te próbki są na poczcie to nie wiem czy chciałabym się ośmieszać :/
 

Panickiller

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
12
Punkty reakcji
1
dokładnie tak

dzięki wielkie za odp :) + wiem, że strasznie męczę, wybacz :bag: ale w mailu, który dziś od nich dostałam jest napisane, że karta sim zostaje u mnie, a proces odbioru telefonu jest taki jak zwieranie umowy, czyli że będę musiała później z niej korzystać?jakoś nie uśmiecha mi się korzystać z karty play na abonament :/
 

navana

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2011
Posty
11
Punkty reakcji
1
elusive nie wiem czy walka o swoje to jest ośmieszanie siebie, uważam że żyjemy w karju gdzie wszyscy patrzą jak tylko innych wykiwać i oszukać a ja sobie na to nie pozwolę i na pewno nie bede biernie patrzyła gdy ktoś chce coś mieć moim kosztem. troche czasu poświeca się nawysyłanie maili itp wiec dochodzenie swojego nie jest ośieszaniem się. Jedyne co to trzeba byc kulturalnym i na poziomie a nie wydzierac sie jak baba z bazaru !!!
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
dzięki wielkie za odp :) + wiem, że strasznie męczę, wybacz :bag: ale w mailu, który dziś od nich dostałam jest napisane, że karta sim zostaje u mnie, a proces odbioru telefonu jest taki jak zwieranie umowy, czyli że będę musiała później z niej korzystać?jakoś nie uśmiecha mi się korzystać z karty play na abonament :/
Po prostu podpisywana jest umowa wypożyczenia telefonu na te 2 tygodnie. SIM to Play na kartę (Fresh) więc możesz z nią potem zrobić co chcesz. Chodzi o to, ze nie musisz jej zwracać. Telefon oddajesz najpóźniej 14-tego dnia. Podczas testu dobrze korzystać z tej karty jak zbierasz pnkty, a tak to już nie ma konieczności (nie sprawdzałam czy jest simlock).

Dziewczyny mam dla Was rade jeśli macie wrażenie że dużo przesyłek do Was nie dochodzi to: Zamawiałam mase próbek, gadżetów i widziałam że wszyscy już podostawali z tych firm, dostałam też maile z potwierdzeniami wysłania a u mnie pusto albo kilka pachnących karteczek na krzyż zatem poszłam na pocztę i po ostrej rozmowie z kontrolerką i postraszeniem napisania skargi następnego dnia moja skrzynka pocztowa pękała w szwach. Było ok 15 przesyłek. Jakoś nie wierze w zbieg okolicznosci ze akurat wszystko przyszło jednego dnia !!!

Wielokrotnie miałam i nadal mam takie wrażenia... No nic by nie przychodziło? Tak w ogóle? Ciekawe...Tylko własnie nie wiem do kogo tam na poczcie i jak zagadać... :| podejrzewam, że moje słodycze od kilku tygodni na poczcie leżą (w najlepszym wypadku - oby nie zniknęły)
 

elusive91

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2011
Posty
48
Punkty reakcji
0
Wiek
33
elusive nie wiem czy walka o swoje to jest ośmieszanie siebie, uważam że żyjemy w karju gdzie wszyscy patrzą jak tylko innych wykiwać i oszukać a ja sobie na to nie pozwolę i na pewno nie bede biernie patrzyła gdy ktoś chce coś mieć moim kosztem. troche czasu poświeca się nawysyłanie maili itp wiec dochodzenie swojego nie jest ośieszaniem się. Jedyne co to trzeba byc kulturalnym i na poziomie a nie wydzierac sie jak baba z bazaru !!!


Nie no, masz rację... przejdę się na pocztę i zapytam... :)
 

navana

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2011
Posty
11
Punkty reakcji
1
Rokicza idz na poczte i powiedz ze chcesz rozmawiac z kontrolerem lub osoba odpowiedzialna za przyjmowanie skarg. Oni Ci beda próbowali wcisknąć ze firmy nie wysyłaja ale ja powiedziałam ze kolezanki juz od tej firmy dostały a ja dostałam mailem potwoerdzenie nadania (od kilku firm rzeczywiscie dostałam takie cos) i ze masz pewnosc ze wysłali. Tak miałam w przypadku musteli, wy pisałyscie ze juz macie a u mnie cisza i co i jakos sia znalazła ta kosmetyczka !!! Dziewczyny powaznie walczcie o swoje bo to nasza ciezka praca takie szukanie i czemu inni maja korzystac !!!
 

kamila883

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
175
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
pomorskie
W tym tygodniu :

1 .Wygrany kubek z Urloplany , mam już 8 tych kubków :lol:
2. Herbatka z Herbapolu
3. 2x Katalog BonPrix
4. 2x Katalog Alpe
5. Skarb z Rossmana

Do mustelli pisałam tydzień temu i nic patrze w ta skrzynkę ale do dzisiaj nie mam od nich przesyłki ... wysyłają poleconym czy zwykłym ??

Pozdrawiam i wypchanych :eek:k:
 

maburekk

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2008
Posty
1 581
Punkty reakcji
10
Wiek
34
Miasto
to miejsce na mapie, gdzie kończy się papier ;p
Wielokrotnie miałam i nadal mam takie wrażenia... No nic by nie przychodziło? Tak w ogóle? Ciekawe...Tylko własnie nie wiem do kogo tam na poczcie i jak zagadać... :| podejrzewam, że moje słodycze od kilku tygodni na poczcie leżą (w najlepszym wypadku - oby nie zniknęły)
Szczerze wątpię... Moje słodycze też jeszcze do mnie nie dotarły. Nigdy jeszcze się nie zdarzyło, żebym tyle czasu na nie czekała, jak teraz. A po drugie na stronie już nawet nie ma żadnych słodyczy. Została jedna rzecz. Wcale się nie zdziwię, jak w końcu zlikwiduję tą stronę i nic już nie dostaniemy. Może już im się nie opłaca wysyłać paczek za darmo, bo na dobrą sprawę żadnej korzyści z tego nie mają. :p
 

patrusia99

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2011
Posty
11
Punkty reakcji
0
http://drogerielaboo.pl/konkurs-dzien-blyszczykow

Dziękuję :)
Już wzięłam udział w tym konkursie :p
A tak poza tym to dopiero co się zarejestrowałam,więc witam wszystkich :zakochany:
A próbki zamawiam już od jakiegoś czasu,więc na powitanie podam wam link:
http://www.always.pl/zamow-probke - podpaska always
 

darus84

dariutka
Dołączył
15 Lipiec 2008
Posty
584
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
Łódź
ja dziś zamówiłam z facebooka zestaw tic taca. Czy komuś z was przyszedł juz ? Zamawialiście w ogóle ?


ja zamówiłam 16 sierpnia i cisza..
ale przeczytałam to w regulaminie

7. Nagrody zostaną wysłane Pocztą Polską w ciągu dwóch tygodni licząc od daty zakończenia
Czasu Trwania Konkursu, tj. od 2 września 2011 lub od dnia wyczerpania nagród,
którekolwiek nastąpi wcześniej. Informacja o zakończeniu Konkursu zostanie umieszczona na
Tablicy fanpage’a „Tic Tac – Świeżość w 2 słowach”.
 

maburekk

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2008
Posty
1 581
Punkty reakcji
10
Wiek
34
Miasto
to miejsce na mapie, gdzie kończy się papier ;p
ScenePyŚŚ - witamy w naszym gronie. :)
Jeśli chodzi o zestaw tic taca z facebooka, to co tam trzeba zrobić, żeby dostać ten zestaw? Kiedyś dawno chyba to widziałam, ale już były chyba wszystkie rozdane czy coś, nie pamiętam. Trzeba to komuś polecać czy jak? Bo ja mam konto na facebooku wyłącznie na potrzeby konkursów, to nawet żadnych znajomych tam nie mam. :p
 

darus84

dariutka
Dołączył
15 Lipiec 2008
Posty
584
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
Łódź
ScenePyŚŚ - witamy w naszym gronie. :)
Jeśli chodzi o zestaw tic taca z facebooka, to co tam trzeba zrobić, żeby dostać ten zestaw? Kiedyś dawno chyba to widziałam, ale już były chyba wszystkie rozdane czy coś, nie pamiętam. Trzeba to komuś polecać czy jak? Bo ja mam konto na facebooku wyłącznie na potrzeby konkursów, to nawet żadnych znajomych tam nie mam. :p

musisz zaprosić trzech znajomych ;)
 

Angelika18091990

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
https://apps.facebook.com/o_kurka/?ref=bookmarks&fb_source=bookmarks_apps&fb_bmpos=9_
A tu rozdają kubki i zupki z knora
 

maburekk

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2008
Posty
1 581
Punkty reakcji
10
Wiek
34
Miasto
to miejsce na mapie, gdzie kończy się papier ;p
musisz zaprosić trzech znajomych ;)
Aaaa, to i tak nic by z tego nie było, bo nie mam żadnych znajomych na facebooku. :p
Co do nowenowe, to są nagrody, ale czy możecie się zalogować? Bo próbowałam parę razy i ciągle mi się wyświetla komunikat, że niepoprawny e-mail lub hasło... :/ Też tak macie?
Kod orange na dziś: MASKOTKA pod 80101. Podobno SMSy, ale jeszcze nie dostałam SMSa zwrotnego, więc nie wiem. :p
Zielono mi, dzięki za link :)
 
E

ewelinka11931

Guest
a komus sie udało ta maskare na nowe nowe zamówic bo umnie nie dało sie zalogować:(
 
Do góry