Darmowe Próbki Kosmetyków oraz Gadżety, część 2

maburekk

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2008
Posty
1 581
Punkty reakcji
10
Wiek
34
Miasto
to miejsce na mapie, gdzie kończy się papier ;p
Z AXE to pewnie kampania na streetcom :) ja się nie załapałam pewnie dlatego, że akurat wtedy kiedy dostałam maila o tej akcji to byłam na wakacjahc ;) i jak wypełniłam ankiete to pewnie już było za późno :) No ale czekam w takim razie na kolejne akcje :)

Dzisiaj odebrałam wreszcie paste w rossmanie (pani nie bardzo wiedziała o co chodzi, ale zapytała drugiej, która wszytsko dobrze wiedziała i nie było problemu), marynaty (niestety zostały już tylko te do ryby, ale wspaniale pachną:)).
Dodatkowo odebrałam wygrane zaproszenie do McD i od razu je wykorzystałam bo byłam strasznie głodna :) Polecam McWrap z krewetkamia :D jest chyba najlepsza z Wrapów :)

Ciągle nie dostałam domestosa i kremu nivea na Mame, na który bardzo liczyłam.
Czy ktoś w ogóle go dostał? A dostałaś jakieś potwierdzenie, że się załapałaś?
 

Nikaaa

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2007
Posty
300
Punkty reakcji
1
Wiek
16
nie wiem jak Wy, ale ja dziękuję firmom za wysłane mi próbki, gadżety i dziś dostałam takiego meila.

Dzień dobry Dominiko,

Nie za wiele wiemy o Tobie (przepraszamy zatem, że zwracamy się Twoim imieniem myśląc, że jesteś np. uczennicą), ale jest nam niezmiernie miło zobaczyć podziękowania od Ciebie za przesłany drobiazg.

Od pewnego czasu zaczęliśmy prowadzić taką dziwną statystykę. Otóż od lutego br. odpowiedzieliśmy na ponad 200 podobnych, jak Twoja, próśb o gadżety. Z tego grona jak dotychczas podziękowało za otrzymane przesyłki zaledwie kilka osób ! Dokładniej – CZTERY !

Może jest to bez znaczenia, ale tylko dzięki takim osobom, jak Ty, chcemy jeszcze odpowiadać na prośby o prezenty.



Z poważaniem

xxx xxx

Bardzo miło mi się zrobiło, a im widać także, więc warto dziękować :)
 

klaudia151510

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2011
Posty
18
Punkty reakcji
0
Do Nikaa napisałabyś mi na e-mail klaudynkamlodawska@interia.pl do jakiej firmy wysłałaś podziękowanie ???
 

czekoladka91

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2008
Posty
618
Punkty reakcji
6
Wiek
33
Miasto
z krainy Ozz
Witam ponownie ;)
U mnie ostatnio kampania AXE. Wcześniej otrzymałam magazyn Colour. W miarę możliwości czasu będę się pojawiać :) Dawno mnie tu nie było :p i widzę, że sporo akcji ominęłam, ale teraz postaram się działać bardziej na bieżąco ;)
 

czekoladka91

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2008
Posty
618
Punkty reakcji
6
Wiek
33
Miasto
z krainy Ozz
Przypomniało mi się, że była jeszcze Rexona u mnie :D Mam pytanie odnośnie Johnsons Baby, chciałam zamówić próbki ich produktów, według ich instrukcji, czyli wpisuję dane i jest ok. Ale po wpisaniu danych strona "wisi" jest biała i nic się nie dzieje, czy któraś z Was się orientuje, co mogę zrobić? :)
 

Daguszka

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2011
Posty
34
Punkty reakcji
0
Nie pamiętam, czy dostałam jakieś potwierdzenie z domestosa. Ale chyba nie. No zobaczymy co przyniesie nowy tydzień :)
 

czekoladka91

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2008
Posty
618
Punkty reakcji
6
Wiek
33
Miasto
z krainy Ozz
miałam tak samo, to jest jakieś zabezpieczenie. ja nawet próbowałam na innym komputerze w domu i dalej nic. myślę, że to może przez antywirusa? próbowałam jakoś wyłączyć to zabezpieczenie, ale niestety nic to nie dało. może dlatego, że zbytnio nie znam się na komputerach...
poprosiłam inną dziewczynę z forum, aby mi zamówiła na swoim komputerze, ale na razie nic nie przyszło. zobaczymy, co będzie
u mnie wgl ostatnio same pustki ;/

YHm, dobra Dzięki bardzo za odp. Coś pobawię się z antywirusem, może się uda, a jak nie to trudno ;) Też próbowałam na innym komputerze i nic.
A co do domestosa, to nie dostałam żadnego potwierdzenia, także też czekam, zobaczymy :)
 

19klaudia922

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2010
Posty
37
Punkty reakcji
1
dostał ktos ta ankiete z 3 etapu nivei? bo z tego co pamietam maily byc dzis a ja nie dostałam ;/ ??
 

Daguszka

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2011
Posty
34
Punkty reakcji
0
Też nie dostałam, ale na facebooku nivea napisało, że mamy ze spokojem czekać :) więc czekamy :)
 

buum1

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
29
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Ufff, a już się przestraszyłam, że coś u mnie nie tak - też nie dostałam tej ankiety.
 

darus84

dariutka
Dołączył
15 Lipiec 2008
Posty
584
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
Łódź

Daguszka

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2011
Posty
34
Punkty reakcji
0
No właśnie nie wiem gdzie niby ten kod dostałam...?? w mojej wiadomości jakoś go nie widzę :)
 

sol29

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2011
Posty
46
Punkty reakcji
1
Miasto
Szczecin
Jak macie swój link potwierdzający (ten akurat jest mój):
http://www.nivea.pl/pure-natural#/potwierdzenie/bfc57d146b661d6a78b4479286158942 kodem jest ciąg liter i cyfr (na swoim linku kod pogrubiłam):)

Dziś:
-informator,pocztówka
-próbki Bandi
-suplement diety i dziennik treningów
-autograf
-informator,długopis, ołówek od uczelni Łazarskiego

:]
 
Do góry