dąbrowa górnicza i okolice

Madzia310588

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
512
Punkty reakcji
3
Wiek
36
witam jeśli jest tu ktoś z d.g to popiszemy sobie o naszym mieście
 
K

kinga_sc

Guest
Miasto lasów...:D
To tak jednym słowem.
Ja Sosnowiec, więc po sąsiedzku.
 

Madzia310588

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
512
Punkty reakcji
3
Wiek
36
o to widzę ze nie jestem tu sama fakt dużo u nas drzew
 
K

kinga_sc

Guest
Praktycznie same lasy, duże miasto, ale poza centrum to raczej wiejska okolica, głównie domki, jeziorka, laski...
 

Madzia310588

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
512
Punkty reakcji
3
Wiek
36
tak masz racje ale o wiele wole dąbrowe niż sosnowiec nie lubie miasta wole cisze i spokój najlepiej było by mi na wsi
 
K

kinga_sc

Guest
Ja nie lubię dg, a szczególnie niektórych dróg np jak sobie na Ząbkowice jeżdżę do Grzesia, to mijam takie spaślaki... kojarzysz?
Ja kocham góry, miasto mi nie przeszkadza mieszkam w spokojnej okolicy oddalonej od zgiełku.
Nie jest najgorzej.
 

Madzia310588

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
512
Punkty reakcji
3
Wiek
36
to ja mieszkam na redenie wiec przy drodze i mi to nie pasuje chce miec wlasny domek gdzies dalego od miasta tez kocham gory wogole przyrode
 
K

kinga_sc

Guest
Mnie by pasowały góry bądź jakaś kolebka kultury np Kraków, Wrocław...
 

Madzia310588

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
512
Punkty reakcji
3
Wiek
36
oj tak zawsze chciałam mieszkać w krakowie lub wrocławiu ale to nie zmienia fatku ze nad morzem lub w górach też chce mieszkać lub gdzieś w lesie
 
K

kinga_sc

Guest
Szczerze to nie lubię morza.
To nie dla mnie.
Z zamiłowania podróżnik, kochający szum drzew, śpiew ptaków i zapach starych zabytków.
 

katik

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2007
Posty
299
Punkty reakcji
1
Wiek
42
To ja się do was przyłączę :)
Jestem z Bedzina, a jak przejdę przez ulicę to już jestem w DG.
 

Madzia310588

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
512
Punkty reakcji
3
Wiek
36
ja w morzu lubię tylko zachody słońca i wschody nic więcej piękniejsze są góry uwielbiam być na w parku narodowym w samym środku lasu i patrzeć na zwierzęta jak żyją lubie fotografować je...widzę że nie tylko jesteśmy tu tylko my 2 witamy miło że do nas dołączyłaś
 

katik

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2007
Posty
299
Punkty reakcji
1
Wiek
42
Mnie się marzy mieszkać gdzieś z dala od cywilizacji. Nie ma znaczenia czy w górach czy nad morzem. Najważniejsze to cisza i spokój oraz przyroda. Niestety jak się przeprowadzę to będę mieszkać jeszcze bliżej centrum.
 

Madzia310588

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
512
Punkty reakcji
3
Wiek
36
znam to ja bym chciał mieszkac gdzieś w lesie z dala od ulic i tego chałasu w sumie nie ważne gdzie ale ważne żeby było cicho i spokojnie tylko by był problem ze sklepem bo by był dalego...właśnie zaczynamy myślec o zbudowaniu domu i nie wiemy gdzie kupić działkę bo ja mam duża działke w strzemieszycach budowlana ale nie chce sie tam budowac bo to kolo ulicy szukamy czegos cichego spokojnego i blisko przyrody
 

katik

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2007
Posty
299
Punkty reakcji
1
Wiek
42
Ja nie mam wyboru, bo niedługo przeprowadzę się do domu mojego chłopaka, do centrum. On nie chce nawet słyszeć o żadnym "odludziu". :/ on musi mieć wszędzie blisko. Może gdyby nie miał tego domu, to łatwiej byłoby go przekonać.
 

Madzia310588

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
512
Punkty reakcji
3
Wiek
36
znam to ja mam 2 domy i 3 mieszkania w blokach...te 2 mieszkania moja babcia zapisala mojej mami a moja mama mnie wiec mam jedno mieszkanie w domku na innej ulicy i 2 mieszkanie w domku na innej ulicy sasiadani sa moje ciotki wiec to sa domki jedno rodzinne ale nie chce tam mieszkac chce je sprzedac ale jeszcze nie teraz...i mam 2 mieszkania w blokach jedno po mojej babci a 2 tam gdzie mieszkamy ale tez na razie nie mam zamiaru sprzedawac i mamy duza dzialke budowlana gdzie mozemy zaczac sie budowac ale nie chce tam miec domu bo przez 17 lat mieszkalam w tym miescie chce gdzies gdzie jest dalego od ludzi miasta sklepow tylko ja i przyroda pewnie zaczniemy budowac sie za jakis czas ale najpiewr musimy znalesc odpowiednie miejsce a jak je znajdziemy wtedy zaczniemy sprzedawac mieszkania zaby miec pieniadze na o zaby wydudowac domek
 

psyt2

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2010
Posty
33
Punkty reakcji
0
hej chcetnie sie dolacze bo jestem z Dg
smile.gif
widze ze nas przybywa hehe
smile.gif
bardzo dobrze
smile.gif


ja szcerze bardzo lubie nasze miasto..niema co narzekac:p fakt znajdziemy minusy,ale jest gdzie pojsc np Park,basen,zalew itp...
 

Madzia310588

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
512
Punkty reakcji
3
Wiek
36
widzę że jest nas już więcej...wiesz mieszkanie w mieście ma swoje plusy jak i minusy...dla mnie ma więcej minusów...fakt można iść do kina do sklepu czy na basen bo blisko...ale ja chce uciec jak najdalej od miasta chce mieć cisze i spokój gdzieś w jakiejś dzidzy chce mieć domek jeszcze nie wiem gdzie ale znajde takie miejsce
 

psyt2

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2010
Posty
33
Punkty reakcji
0
no tu w takich wypadkach wiadomo domek i cisza rzecz wspaniala...wiec zycze Ci tego bys znalazla sowje wymarzone miesjce:)..wiem co znaczy zyc w ciszy i spokoju jak jade na wies do rodziny :)
 

Madzia310588

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
512
Punkty reakcji
3
Wiek
36
dziekuje ci...zawsze kochałam jechać do rodziny na wieś tam jest inne życie bez pośpiechu samochodów i tego chałasu...dobrze że też masz takie miejsce gdzie możesz pojechać
 
Do góry