D.R.I.

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
Mazury
Dirty Rotten Imbeciles ! Crossover Thrash Metal z lat 80-tych, crossover thrash czyli Thrash z większymi wpływami hardcore punka (hardcore punk jest w każdym thrash metalu, ale tu jest go trochę więcej). Pełen oldschool.
Na pewno każdy kojarzy logo kapeli z biegnącym ludzikiem, tzw. "śmieciarzem".
Zespół kiedyś był bardzo popularny wśród thrashowców. Ja mam kasetę "Thrash Zone" z 1989 roku i od razu mówię, że to ostra jazda, spodoba się każdemu fanowi prostego, chamskiego thrash metalu zalatującego hardcore punkiem.
Dobry jest też "4 Of A Kind" z 1988 i "Crossover" z 1987, a także "Dealing With It" z 1985.
"Dirty Rotten LP" z 1984, było jeszcze bardziej hardcore'owate.
Kapela czerpała na pewno wpływy z crossoverowego "Suicidal Tendenties", inne kapele crossover thrash metalowe to np. Cryptic Slaughter, crossover thrash grał też zespół Nuclear Assault i Wehrmacht (też super kapele).
Czekam na wypowiedzi na temat tego zespołu.
 

iron_man

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Chyba nie musisz nikomu tłumaczyć co to crossover thrash. :D A co do nuclear assault, to nie prawda. NA gra thrash z małymi wpływami hardcore, No w końcu pochodzą ze wschodniego wybrzeża. ;p
Ja na razie poluje na jakąś płytkę D.R.I., ale wciąż prak funduszy. :D Posłuchaj sobie wczesnych nagrań Corrosion of Conformity. Z resztą większość powstających "thrash metalowych" kapel to crossover.
 
Do góry