Czytanie z twarzy

lilith6

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
116
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
a tam nie pamietam
Czy da się wyczytać informację o cechach charakteru człowieka patrząc na jego twarz, kształt nosa, oczu? Bo słyszałam rożne wersje a nie wiem która jest prawdziwa. Czy duży podbródek świadczy o zdecydowaniu a szerokie, pełne usta cechują osoby zmysłowe? Czy to nie ma nic do rzeczy? Wiecie coś na ten temat?
 

kundzia_14

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
2 418
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
nibylandia
Myślę, że coś w tym jest, ale nie należy z tym przesadzać. Ja osobiście nie przywiązuję do tego żadnej uwagi
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Nie ukrywam, że nie słyszałam o tym jeszcze. I szczerze mówiąc to nie mam pojęcia. Z jednej strony, to wszystko jest możliwe.. A z drugiej, to też nie przesadzajmy. Poza tym moim zdaniem lepiej przekonać się o charakterze osoby poprzez rozmowę. No, osobiście. : )
 

Lillian

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
458
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Moim zdaniem kształt nosa, podbródka czy czegos tam innego nie ma nic wspólnego z charakterem .
 

Psza

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2008
Posty
199
Punkty reakcji
1
Miasto
daleko.
Ale zdarzaja sie jednak wyjatki, gdzie od razu po osobie widac, ze jest wredna ;x np spojrzenie itp.
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Okej, spojrzenie, to spojrzenie, ale nie kształt oczu, czy nosa.
 

Psza

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2008
Posty
199
Punkty reakcji
1
Miasto
daleko.
oczy tez zaliczaja sie do wizerunku twarzy :p
Kształt oczu moze bardziej niz kształt nosa :lol: :lol:
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Oczy to oczy, a spojrzenie, to dla mnie zupełnie coś innego ; )
To raczej rodzaj mimiki. ;} I po tym, owszem, można jako tako zorientować się co nieco o cechach osoby.
 

kasterka*

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2007
Posty
258
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.oOOo.
nos.. podbródek .. usta ..jak dla mnie to bez różnicy ale fakt spojrzenie czasami duzo mówi ;)
 

sosad1

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2007
Posty
995
Punkty reakcji
2
Wiek
39
Bradzo z możliwe, ja z twarzy człowieka potrafie wyczytać czy jest alkoholikiem <daje na to 90% pewności>. A z twarzy bliskich potrafie wyczyrtać wszystko, dosłownie... co kogo boli, jak sie czuje, czy cos sie stało:)
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Bradzo z możliwe, ja z twarzy człowieka potrafie wyczytać czy jest alkoholikiem <daje na to 90% pewności>. A z twarzy bliskich potrafie wyczyrtać wszystko, dosłownie... co kogo boli, jak sie czuje, czy cos sie stało:)
Hehe alkoholika to i ja rozpoznam :D
 

paczek1262

w ryj?
Dołączył
3 Wrzesień 2007
Posty
912
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Łódź
Moze po samej twarzy nie, ale po jej wyrazie, po oczach na pewno mozna sie domyslac. Szczegolnie u osob blisk łatwo rozpoznac czy cos kogos dreczy, czy klamie itp. Szczegolnie oczy zdradzaja nastroj czlowieka czy emocje jakie w nim panuja. ALe zeby spotkac kogos obcego spojrzec na jego twarz i wyczytac cala osobosc? nie sadze
 

Zippo89

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Piła
Po całości twarzy da się w jakiś sposób wyczytać czy osoba ta jest pozytywna czy raczej negatywna. Kiedyś o tym myślałem i porównałem znajomych ;)
 

Kari334

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
154
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
woj. Łódzkie
z twarzy i z gestów można bardzo wiele wyczytać... studiowałam trochę ten temat bo mnie zainteresował przeczytałam parę ciekawych lektur i oczywiście wypraktykowałam i powiem wam że to sie sprawdza!!
ale prawidłowo odczytać intencje człowieka i cechy charakteru to nie łatwa sztuka siedzę w tym już parę lat i nie uważam się za eksperta ale posiadanie takiej umiejętności i wiedzy bardzo ułatwia życie:)
 
Do góry