Czystość przedmałżeńska

Status
Zamknięty.

Cajun

Stały bywalec
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
453
Punkty reakcji
167
A to w temacie Predictable ? Nie znasz jej, a tak ja oceniles. Co innego, gdybys znal jej osobe i wiedzial o niej cos wiecej. A tak wlasciwie znasz ja tylko z postow. A ona zadala tylko pytanie. To skroo tak traktujesz kobiete, ktorej nie znasz , to ciekawe jak traktujesz te, ktore znasz.

Ja nikogo nie oceniałem :] Napisałem co myślałem, dla jednego będzie to ironia, ktoś inny weźmie to na poważnie i odda kolejnego minusa. Pogratulować. Ale co kto lubi. Poza tym napisałem prawdę. A to, że mało kto tu ma dystans do siebie (łącznie z Tobą) to już nie moja wina.

Wy zawsze tacy poważni :D Poza tym, kto wie co z Predictable się teraz dzieje. Pewnie chodzi po marketach i szuka odpowiedniego wózka dla przyszłego dziecka. I z tego co wiem, to anala nie zaliczyła. Ciągle się boi.

J.B
 
A

Aulelia

Guest
Powiedz mi gdzie ja wyzywam kobiety? No czasem powiem coś ostrzej (vide kvrwa/kurevka - no ale skoro laska zasłużyła :) ). Nie za bardzo wiem, po co sobie wkręcasz, że niby obnoszę się ze swoim doświadczeniem. Mam jakie mam i tyle, Ty masz pewnie inne - co to ma do tematu? Co do "spuszczania głowy" - ok, bywało na forum, że się myliłem, ale to raczej raz na tysiąc - więc nie trafiłaś, jeśli to miałby być zarzut :) Co do szacunku, nic Ciebie nie musi przekonywać, nie zależy mi na tym.

Odpowiedziałeś sobie. Nawet jeśli ktoś zasłużył na obelgi, dorosła osoba dyplomatycznie udowodni jej, że źle robi. A nie tak jak Ty- zrzucasz na kogoś wiadro pomyj i myślisz, że wszyscy to będą tolerować. A może dzisiaj jest dzień, w którym przebrała się miarka.
 

Cajun

Stały bywalec
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
453
Punkty reakcji
167
Odpowiedziałeś sobie. Nawet jeśli ktoś zasłużył na obelgi, dorosła osoba dyplomatycznie udowodni jej, że źle robi. A nie tak jak Ty- zrzucasz na kogoś wiadro pomyj i myślisz, że wszyscy to będą tolerować. A może dzisiaj jest dzień, w którym przebrała się miarka.

Raczej nie. No właśnie. Dlaczego ma być taki grzeczny?

J.B

EDIT:

Poza tym nie rozumiesz jednej rzeczy - nie wszędzie można być ostrym. W pracy nie jadę po swojej szefowej jak po góvnie. Teraz jaśniej?

J.B

EDIT:

A Ty co, PSM masz?

J.B
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Ja nikogo nie oceniałem :] Napisałem co myślałem, dla jednego będzie to ironia, ktoś inny weźmie to na poważnie i odda kolejnego minusa. Pogratulować. Ale co kto lubi. Poza tym napisałem prawdę. A to, że mało kto tu ma dystans do siebie (łącznie z Tobą) to już nie moja wina.

Wy zawsze tacy poważni :D Poza tym, kto wie co z Predictable się teraz dzieje. Pewnie chodzi po marketach i szuka odpowiedniego wózka dla przyszłego dziecka. I z tego co wiem, to anala nie zaliczyła. Ciągle się boi.

J.B

Tak, tylko po co tak ironizowac, skoro mozna odpowiedziec szczerze, bez ironii, a pzy okazji komus doradzic.

nie no, lubie czasem pozartowac, ale jesli np ktos pyta w temacie o rade, to chyba nie jest miejsce na zarty :)
 
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
627
Punkty reakcji
38
Wiek
31
Miasto
There's a hole in the world like a great black pit
powiem tak w bibli jest napisane że niewolno sie bzykać przed ślubem i tak ma być!!!!!!!WTF!
Ja mam nieco inne podejście - seks dla ludzi, między którymi jest prawdziwa miłość.


Otóż nie jest - moja dziewczyna całkowicie mi wystarcza i nigdy nie robię nic sam. :eek:k:
JPG się nie liczy.
Nie wiem jak to wygląda u Ciebie, ale moja dziewczyna jest człowiekiem z krwi i kości, a nie zbiorem pikseli.


Może nie wiesz, ale mężczyzna stoi nieco wyżej od samca, bo żeby być mężczyzną, to właśnie poza byciem samcem, trzeba prezentować jeszcze swojego rodzaju poziom, wyrażający się między innymi poprzez szacunek wobec kobiet, oraz dojrzałość psychiczną (samiec ogranicza się jedynie do fizycznej) dojrzałość w sprawach damsko-męskich. :)
Nastolatek pisze o "prawdziwym mężczyźnie" :hahaha: Fajnie, nie ukrywam, że laski na forum poklepią Ciebie po plecach. Co nie koniecznie oznacza, że masz rację. Jak dorośniesz to pewnie pojmiesz... albo i nie. W kwestii szacunku - trzeba sobie na niego zasłużyć - laska dostanie go tyle ile uznam, że się należy. A ponieważ jestem cynikiem i arogantem. Pragmatykiem i egoistą. Stąd laska dostaje tyle szacunku i w takich ilościach abym mógł osiągnąć dzięki temu swój cel. Natomiast Twoja "dojrzałość w sprawach damsko-męskich" to pusty frazes, którego prawdopodobnie nie będziesz wstanie wytłumaczyć.
A co ma dorosłość do dojrzałości? Znam wielu dorosłych, którzy są psychicznie dojrzali o wiele mniej od dzieci z drugiej gimnazjum (jesteś przykładem).
Jestem w stanie wytłumaczyć - opieram się na tym, co o mnie i moim zachowaniu w sprawach damsko-męskich mówi moja dziewczyna.


Co do prawdziwego mężczyzny - silny psychicznie, zaradny, umiejący osiągać założone cele, bez względu na koszty. Ot, taki trochę makiawelistyczny. Po mojemu :)

J.B
To co opisałeś to bezduszne zwierzę, a nie mężczyzna.
 
C

Crockett

Guest
No czasem powiem coś ostrzej (vide kvrwa/kurevka - no ale skoro laska zasłużyła :)

Gdzie ja gadam tylko o seksie? Zaczynasz co raz bardziej przypominać Krokieta i konfabulować.

Co do konstruktywnej krytyki, jak najbardziej - przyjmuje, gdyby taka w ogóle była. Póki ci nie ma.

Jak dorośniesz to pewnie pojmiesz... albo i nie. W kwestii szacunku - trzeba sobie na niego zasłużyć - laska dostanie go tyle ile uznam, że się należy. A ponieważ jestem cynikiem i arogantem. Pragmatykiem i egoistą. Stąd laska dostaje tyle szacunku i w takich ilościach abym mógł osiągnąć dzięki temu swój cel.

Zanim użyjesz mojego nicku w swoim poście najpierw ustosunkuj się tchórzu do moich wypowiedzi a nie mów innym o konstruktywnej krytyce, która gdy ją tylko dostaniesz powoduje, że słyszymy "wiązankę"...

Krytyki po prostu nie chcesz wiedzieć ponieważ obracasz kota ogonem i unikasz odpowiedzi na pytania o życie, do jakiego jeszcze nie doszedłeś jako drobny uchyb w społeczeństwie.

Gdzie piszesz o seksie? Po prostu jesteś fałszywy i zaprzeczasz. Szkoda czasu bawić się i udowadniać to takiemu idiotowi.

A "kvrwa", "kvrewka" to na tyle obraźliwe słowa, że za nie w normalnym świecie a nie chroniony ekranem komputera miałbyś obitą morde. Wtedy jak ktoś ci tak napisze nazywasz ich prymitywami używającymi siły zaraz zapominając, że obraziłeś kobietę. Sorry ale jest to nieakceptowalne w kulturze, w jakiej żyjesz. Jedź do Islamistów, tam się wyżywają na kobietach.

A przez swój egoizm, cynizm i arogancję to sobie możesz tylko szukać swoich "kvrewek" tam gdzie spędzasz czas. Wieczór też sobie możesz spędzać z kim chcesz. Cynik, egoista i arogant, wykorzystujący kobiety po to by jak nie raz piszesz "poruchać" to zwykły wyrzutek, którego laski w naszym wieku kopią po mordzie i szukają dojrzałych do wspólnego życia. Inni w tym wieku są przed ołtarzem i wyznają sobie miłość a Ty w tym temacie ograniczasz to do intercyzy. Piepszenie z pozycji singla albo kolesia związanego z jakąś blacharą jak się nie wie nic o życiu to żenada. Z pewnością masz zaje*iste towarzystwo a kobiety jakie znasz/znałeś muszą być bardziej zacofane w emocjonalnej dojrzałości niż 14 latki.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Nom, dokladnie , nie wiek swiadczy o dojrzalosci, tylko podejscie do zycia, ludzi, swiata. Dlatego zawsze uwazalam, ze mozna miec 17 lat i miec wiecej oleju w glowie niz jakis niedojrzaly 30 latek, bo i tacy sie zdarzaja. Sa nawet ludzie, ktorzy zachowuja sie jak wieczne dzieci, np plodzac dzieci, ale i tak majac je w powazaniu, bo cos innego ma wieksze dla nich znaczenie, np imprezy, alkohol, przebieranie w panienkach.
Dojrzalosc to nie metryczka.
Chociaz oczywiscie mozna zgrywac bardzo dojrzala i odpowiedzialna osobe na forum , byc powazanym,. a w zyciu byuc glupiutka istota, oczywiscie, ale to juz inna kwestia :)
 

Arisa.

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2010
Posty
184
Punkty reakcji
9
Nastolatek pisze o "prawdziwym mężczyźnie" :hahaha: Fajnie, nie ukrywam, że laski na forum poklepią Ciebie po plecach. Co nie koniecznie oznacza, że masz rację. Jak dorośniesz to pewnie pojmiesz... albo i nie.
"Prawdziwy mężczyzna" (oczywiście według własnego mniemania) piszę o nastolatku bijącym go o głowę dojrzałością.... Zabawne :D
Może to pora abyś Ty dorósł?

W kwestii szacunku - trzeba sobie na niego zasłużyć - laska dostanie go tyle ile uznam, że się należy. A ponieważ jestem cynikiem i arogantem. Pragmatykiem i egoistą. Stąd laska dostaje tyle szacunku i w takich ilościach abym mógł osiągnąć dzięki temu swój cel. Natomiast Twoja "dojrzałość w sprawach damsko-męskich" to pusty frazes, którego prawdopodobnie nie będziesz wstanie wytłumaczyć.
A Ty jak zasługujesz na szacunek Swojej dziewczyny? Wszyscy jesteśmy bardzo ciekawi. Tak mówisz o tym jaki z Ciebie "Master" i tak dalej. Pochwal się :)
P.S. Masz rację - na szacunek trzeba sobie zasłużyć... Ty na niego nie zasługujesz. No bo czym? Arogancją, chamstwem, prowokowaniem innych?
 

lunarbird

Chaos Master
Dołączył
27 Październik 2010
Posty
1 284
Punkty reakcji
70
Wiek
45
Miasto
MSW
Co do mężczyzn, Ty nawet nie wiesz kim jest prawdziwy mężczyzna,
Powiedział całkiem niezłą definicję mężczyzny. Mężczyzna, to jest ktoś, kto wie, co to jest zobowiązanie. Ktoś, przy kim kobieta może czuć się szczęśliwa i na kogo może ona liczyć w trudnej chwili. Trwały filar rodziny, który potrafi stać spokojnie i myśleć rozsądnie nawet gdy wszystko wokół się wali. To jest mężczyzna.

A o moie, drogi panie, nie powiesz już, że jestem nastolatkiem i nie wiem, co to jest mężczyzna.
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Wynik tych obserwacji jest taki, że jesteś "inny" od większości
To chyba akurat niezamierzony komplement :) bo już od dawna większość oznacza zwyczajną przeciętność, czy wręcz niewolnictwo (zdecydowana wiekszosc pracuje na zarobki jednego prezesa), biedę (65 % ludzi w Polsce nie zarabia nawet sredniej krajowej). Zresztą, Hitler też doszedł do władzy dzięki większości więc na twoim miejscu nie rozkoszowałbym się nad tą większością bo prawda taka, że ta właśnie większośc ziemskiej cywilizacji jest z roku na rok coraz ... głupsza.
 
C

Crockett

Guest
A Ty jak zasługujesz na szacunek Swojej dziewczyny? Wszyscy jesteśmy bardzo ciekawi. Tak mówisz o tym jaki z Ciebie "Master" i tak dalej. Pochwal się :)
P.S. Masz rację - na szacunek trzeba sobie zasłużyć... Ty na niego nie zasługujesz. No bo czym? Arogancją, chamstwem, prowokowaniem innych?

Jest tu ktoś kto wierzy, że facet o takich cechach zachowujący się świnia ma dziewczynę? Gdzie by się nie dorwał miałby zbity pysk. Kto by go strawił? W naszym wieku (+25) kobiety są 20 lat przed nim jeśli chodzi o emocjonalny rozwój. Gdzie on i małżeństwo, rodzina jak tylko pier*oli o seksie i swoim chamstwie? No może taką ma, jakie usilnie przedstawia na forum - lecące na jego cienki portfel i twarz po operacji plastycznej z gazety dla niewyżytych pań.

To chyba akurat niezamierzony komplement :) bo już od dawna większość oznacza zwyczajną przeciętność, czy wręcz niewolnictwo (zdecydowana wiekszosc pracuje na zarobki jednego prezesa), biedę (65 % ludzi w Polsce nie zarabia nawet sredniej krajowej). Zresztą, Hitler też doszedł do władzy dzięki większości więc na twoim miejscu nie rozkoszowałbym się nad tą większością bo prawda taka, że ta właśnie większośc ziemskiej cywilizacji jest z roku na rok coraz ... głupsza.

Dobrze wiesz, że chodzi o zasady życiowe i postawy a nie powyższe.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
To chyba akurat niezamierzony komplement :) bo już od dawna większość oznacza zwyczajną przeciętność, czy wręcz niewolnictwo (zdecydowana wiekszosc pracuje na zarobki jednego prezesa), biedę (65 % ludzi w Polsce nie zarabia nawet sredniej krajowej). Zresztą, Hitler też doszedł do władzy dzięki większości więc na twoim miejscu nie rozkoszowałbym się nad tą większością bo prawda taka, że ta właśnie większośc ziemskiej cywilizacji jest z roku na rok coraz ... głupsza.

No racja, ze czaem lepiej byc w tej mniejszosci, ale chyba nie w tej co Cajun :) Obrazanie ludzi to chyba nie jest powod do chluby .

Crockett zawszze moze trafic sie nawet glupiutka dziewczyna w wieku 25 lat lub wiecej. Ja tu na forum nawet widze kobiety, ktore niby z 25 lat a to co pisza to godne nastolatki. Naprawde takie sa , moze nieduzo, ale sa :eek:k: ale i tak proponuje juz nie mowic o Cajunie, co Ty na to Crockett ? Olejemy to ?:}
 

Arisa.

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2010
Posty
184
Punkty reakcji
9
No to faktycznie świetne źródło :] W takim razie czekam, napisz, wytłumacz.

J.B
Tak teraz zaczniesz, jak to masz w zwyczaju 'pojazd' po dziewczynie Snowdoga.
Bardzo konstruktywne Cajun, bardzo... Pogratulować. :bag:

Jest tu ktoś kto wierzy, że facet o takich cechach zachowujący się świnia ma dziewczynę? Gdzie by się nie dorwał miałby zbity pysk. Kto by go strawił? W naszym wieku (+25) kobiety są 20 lat przed nim jeśli chodzi o emocjonalny rozwój. Gdzie on i małżeństwo, rodzina jak tylko pier*oli o seksie i swoim chamstwie? No może taką ma, jakie usilnie przedstawia na forum - lecące na jego cienki portfel i twarz po operacji plastycznej z gazety dla niewyżytych pań.
Najpierw mówisz, że taki ktoś jak Cajun nie może mieć dziewczyny, potem jednak stwierdzasz, iż może się taka znajdzie. Zdecyduj się Crockett.
Tego nie wiemy czy ma czy nie. Ja jednak jestem bardzo ciekawa więc chcę posłuchać o jego połówce... :) :)

P.S. Mam nadzieję, że termin ironia nie jest Ci obcy...
 
C

Crockett

Guest
Najpierw mówisz, że taki ktoś jak Cajun nie może mieć dziewczyny, potem jednak stwierdzasz, iż może się taka znajdzie.

A po co wspominać o wyjątkach aż tak dobitnie?

Te "jego" laski to z góry wiadomo, że takie, których nikt by nie chciał placem tknąć. Po jego opisach widać, że lubi i ma do czynienia tylko z czystym k*restwem.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Ariso, pewnie to Ty jestes ta dziewczyna Snowgoda, ale nie daj sie Cajunowi :)
 

Arisa.

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2010
Posty
184
Punkty reakcji
9
A po co wspominać o wyjątkach aż tak dobitnie?

Te "jego" laski to z góry wiadomo, że takie, których nikt by nie chciał placem tknąć. Po jego opisach widać, że lubi i ma do czynienia tylko z czystym k*restwem.
Po to aby nie generalizować Crockett. :)

Ariso, pewnie to Ty jestes ta dziewczyna Snowgoda, ale nie daj sie Cajunowi :)
Heh. Skąd Ci to przyszło do głowy? To, że go bronię i się znamy nie oznacza, że jesteśmy parą :) On ma Swoją dziewczynę, ja Swojego chłopaka :]
Nie martw się Moniko - Ty i SzatanSerduszko byliście jedyną parą forum i nie zamierzamy Wam ze Snowdogiem odbierać tego zaszczytnego tytułu. :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry