italiano00

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Chciałbym poznać Państwa opinię na temat kupna butów, czym sie sugerujecie przy wyborze?

Jakie marki, jakie rodzaje butów wybieracie..?

Czy są to buty sportowe czy raczej wizytowe..?

Sznurowane czy wsuwane?

Wolicie Państwo buty z naturalnej skóry czy raczej tańsze z tworzyw sztucznych?

Dziękuję za każdą opinię i pozdrawiam
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Wygoda i wygląd (nie lubię udziwnień), ciemne kolory / Generalnie marki typu Puma, Reebok, ale to nie reguła / Sznurowane (mam tylko 1 wsuwane i to raczej do niedalekich wypraw) / Raczej naturalne
 

bodyofblack

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2012
Posty
82
Punkty reakcji
1
Więc ja preferuje sznurowane buty, zazwyczaj kupuje jak najtańsze na wyprzedarzach, fasony, które wybieram to połączenie mody i elegancji.
NIestety nie trzymają się mnie pieniądze więc większość moich butów jest z półki poniżej 100 zł, mimo to są naprawde świetne ;d
Wystarczy poprostu dobrze szukać i czekać na promocje.
 

Male World

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2012
Posty
485
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Ja też nie kupuję drogich butów, stawiam raczej na fason i czy mi się coś podoba niż na to z czego są wykonane i ile wytrzymają, oczywiście ważna jest też wygoda. Pwnie za kilka lat mi się to zmieni i będę stawiać na jakość i wygodę ale teraz wolę kupować taniej i więcej :D
 

yaano86

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2012
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
37
sportowe, wygodne, zazwyczaj szerokie. sznurowane, ale ja zawiążę raz i potem już robię sobie z nich wkładane :D
jakoś tak większość butów jakie miałem z Adidasa albo Reeboka i były brązowe, czarne lub siwe z białymi dodatkami,
nie przepadam za jaskrawymi kolorami na butach
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
Przede wszystkim wygodą. Jak tylko noga gdzieś źle leży, to odpada. Kupuję prawie wyłącznie buty sportowe i najczęściej jest to Adidas. Pomimo takiej sobie trwałości mają bezsprzecznie najwygodniejsze buty. Ewentualnie też New Balance. Właściwie nie ma możliwości, żebym wszedł do sklepu firmowego Adidasa i nie znalazł czegoś na siebie w dobrej cenie.
 

Basti00

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2012
Posty
73
Punkty reakcji
1
Marka nie jest aż taka ważna. To z czego są wykonane też nie gra aż tak wilekiej roli. Ważne, żeby były wyjątkowe i miały to coś. Mają się wyróżniać na tle innych :)
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
107
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Według mnie but ma być przede wszystkim porządny. Co z tego, że kupi sie piękne buciki z różnymi dziwnymi rzeczami jak za 2 dni się rozlecą... Ja osobiście preferuję buty o ciemnym kolorze, nie przepadam za jakimiś wycudowanym obuwiem.
 
L

Lacoste24_pl

Guest
Zgadzam się,but musi być porządny,solidny i dobrze wykonany pod względem jakościowym- to moim zdaniem główne wyznaczniki. Poza tym musi się też prezentować i musimy się wnich dobrze czuć,wygoda przede wszystkim. Polecam buty firmy Lacoste.
 

patrice6

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2011
Posty
12
Punkty reakcji
0
zawsze chodzę na zakupy z moim mężczyzną i pomagam mu wybierać buty, więc myślę, że mogę się wypowiedzieć na ten temat w tym miejscu :)
On zawsze narzeka, kiedy wybiore mu buty tylko atrakcyjne, które mi sie spodobają wizualnie. Bo potem często okazują się albo niewygodne, albo złej jakości...

Dlatego widzę, że woli udać się na zakupy 2 razy w roku, ale kupić buty porządne na lato, a potem na zimę. I woli tez wydać wtedy trochę więcej, ale mieć pewność, że but sie nie rozpadnie po miesiącu...
 
Do góry