Czym Może Pochwalić Się Polska W Świecie?

hihra

// Żyjący paradoks //
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
1 433
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
// Kraków //
Właśnie czym?Dlaczego czujecie się dumni z Polski? Czekam na wasze opinie.
Moim zdaniem Polska może pochwalić się zdrową żywnością, tym ,że tak wielki człowiek jakim był Jan Paweł II był Polakiem więcej nie mogę sobie przypomnieć....
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Jeszcze do niedawna mogła się pochwalić Małyszem. Dzisiaj chwalimy się hydraulikiem i pielęgniarką (chodzi mi rzecz jasna o te reklamy, które umieszczamy na zachodzie).
 

morfeusz

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2005
Posty
441
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Poznań
Czym mozemy sie pochwalic za granica? Juz odpowiadam. NAMI. Młodą, utalentowaną i zdolną Młodzieżą, :D. Oraz nie zapominajmy o najseksowniejszych i namiętnych Kobietach. :D B) ;)
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
"Morfeusz" tu masz racje, trzeba wiedzieć że Polacy maję jak by nie było jeden z najwyższych poziomów szkolnictwa w europie.
A Polskie Dziewcznyny to wiadomo nie od wczoraj że są najpiękniejsze na świecie :)
A nie można zapomnieć o naszej pięknej historii i PRZEDEWSZYSTKIM o Janie Pawle II , i nie rozumiem laczego zaraz koło Papieża kojaży sie większości ludziom Walęsa :/ no ale każdy ma jakiś fetysz.
A co do Malysza, to jest on żywą już legędą polski w skokach, aczkolwiek nie pokazał ostatniego słowa :D ... a tak na marginesie wczoraj Go spotkałem w supermarkecie :D i mam Autograf :jupi:
 

kasia_bronowice

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2006
Posty
1 108
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
kraków
Uwazam ze polska ma wielkie pole do chwalenia sie... mozemy pochwalic sie o wiele mniej zanieczyszczonym od unijnych krakw srodowiskiem, mamy spore sukcesy na polu naukowym, a nasi specjalisci z roznych dziedzin uznawani sa is zanowani przez obcokrajowcow. ponadto mamy wiele tradycji ktore kultywujemy w rpzeciwienstwie do np amerykanow, ktorcy na ten temat maja newielkie pojecie.
 

adamuso

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2006
Posty
52
Punkty reakcji
0
Ja bym dodał jeszcze ładnych chłopaków :D hehehehehehehe
 

BeAtQa

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
177
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
BdG - 4DoN
w ogóle Polacy są ładni :D i kobiety i mężczyźni :D nie żebym pisała o sobie..ale tak ogólnie patrząc... :sexy:
więc chyba jest sie czym chwalić :D
Oczywiście największym powodem do dumy jest JAN PAWEŁ II....
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
w ogóle Polacy są ładni :D i kobiety i mężczyźni :D nie żebym pisała o sobie..ale tak ogólnie patrząc... :sexy:
więc chyba jest sie czym chwalić :D
A z tą ładnością, to mi sie tak wydaje że coś w tym jest, byłem w paru krajach europy i kiedy zauważyłem ładną kobiętę na ulicy, zawsze okazywalo się że to POLKA :D ... a znajomi mi mówil że polska slynie z Pięknych kobiet, a i mężczyźni cyba nie gorsi :p
 

golem

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
981
Punkty reakcji
0
O ile dobrze wiem to kiedyś byliśmy w ścisłej światowej czołówce jeśli chodzi o spożycie alkocholu, ale i w tym zaczynają bić nas inni.Wszystko schodzi na psy:)
 

Rapid

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2005
Posty
1 190
Punkty reakcji
21
Polska to jakby nie patrzeć wieki dziejów państwowości, kultura i historia nie gorsza od innych, tradycja, martyrologia nieporównywalna, to w końcu najnowsze dzieje, gdzie wpisaliśmy się znacząco w obalanie kolejej bzdury politycznej i doktrynalnej. Mamy się czy pochwalić. Wnieśliśmy wielki wklad w dzisiejsze oblicze Europy i Świata. We wszystkich dziedzinach życia Polacy coś dobrego uczynili. Możemy być dumni, że jesteśmy Polakami ale bez przesady:)
 

daniellec

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
167
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
mam to wiedzieć
Oczywiście na pierwszym miejscu jest Jan Paweł II, ale możemy pochwalić się także polskim lotnictwem-polscy piloci są najlepsi :D a w zawodach zajmują czołowe miejsca. Tylko szkoda że tak mało się o tym mówi. W Polsce są jeszcze góralskie oscypki i inne dobre jedzonko :D
 

kasia_bronowice

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2006
Posty
1 108
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
kraków
Ostatnio w telewizji mowili ze polacy jako pierwsi wynalezli jakas maszyne do badania wzroku ktora pzwala na wykrycie nawet najmniejszych zmian w oku. cyz to nie powod do dumuy??
 

elmarek

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
228
Punkty reakcji
1
Wiek
73
Miasto
Z Podlasia!
A nkt nie zauważył że mamy jeszcze Radio Maryja Telewizje Trwam i o.Rydzyka to jest powód do dumy!!!!!!!!
 

Attachments

  • diabełek.jpg
    diabełek.jpg
    2,9 KB · Wyświetleń: 19

kasia_bronowice

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2006
Posty
1 108
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
kraków
Z teog powodu to ja akurat z Poslki dumna nie ejstem :D - i mam andzieje ze napsiales to tlyko dla zatrtu :)
 

kasia_bronowice

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2006
Posty
1 108
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
kraków
To chyba chciale spodlizac sie bardzo niewieliiej rzeszy osobnikow na forum bd zwolennikami ojca rydzyka i jego teorii :)
ja do listy dodalabym jeszcze odwage - malo kto zgodzilby sie a rozbiorke okretu rotterdam :) a azbestu
 
Do góry