czy znacie jakiś super kebab w warszawie?

rosberg

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2009
Posty
50
Punkty reakcji
1
polecam rowniez EFES na rogu niepodleglosci i odynca oraz okolice metra wilanowska chociaz na wilanowskiej nie jest rewelacja ale nie ma tragedii :)
i oczywiscie marszalkowska\krolewska rzadzi
 
M

marcin.ch

Guest
najlepsze kebaby w warszawie wydaja na ulicy mickiewicza
Pozdrawiam Pana turasa
 

kamil11643

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Jesteś głodny? Chcesz zabrać swoją dziewczynę, bądź przyjaciela na dobre jedzenie? Nic trudnego. Już dziś możesz iść na specjalną ucztę do Shaam Kebab w Warszawie.
Shaam Kebab
 

waldzinka

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2011
Posty
67
Punkty reakcji
0
według mnie najlepszy kebab w mieście to Efez na Francuskiej. Prawdziwe baranie mięso plus specyficzne zioła. To nie jest kebab z hurtowni. Prawdziwie tureckie smaki. Najbardziej polecam sułtan kebab na talerzu. Chyba jutro pójdę, taki smaczek złapałem. Niestety nie są tani, choć zawsze stoi kolejka, a zapach czuć z bardzo daleka. Pycha:)
 

zielona-1983

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2011
Posty
64
Punkty reakcji
0
Waldzinka, zgadzam się w 100%, nie przepadam za kebabem, ale ten z Francuskiej jest wyśmienity. Szkoda tylko, że ma tyle kalorii. Taki smaczek czułam tylko w Turcji. Do tego wyrabiany na miejscu Ayran. Pyyyyycha. Aż ślinka cieknie.
 
M

Marjeretka

Guest
Jadłam kiedyś nocnego warszawskiego kebaba, ale za nic nie pamiętam gdzie.. Nie był taki najgorszy, chociaż i tak polskie kebaby nie umywają się do tych berlińskich. Ciekawe więc jak wypadają w porównaniu do tych oryginalnych tureckich :) Chociaż nie wiem, czy kebab to oryginalne tureckie danie, moi znajomi byli jakiś czas temu w Libii i jedli kebaba z... wielbłąda (podobno super) ;) Ale wracają co warszawskich miejsc z orientalną kuchnią, to zawsze można zajrzeć na (usunięto link reklamowy) i spojrzeć na recenzje użytkowników :)
 

don bastardo

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Tylko Efes przy ogródku jordanowskim na Odyńca, róg Niepodległości. Mistrzostwo świata.
 

Kert

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2011
Posty
370
Punkty reakcji
5
Większość kebabów na al. Jana Pawła II między feminą a anielewicza. Polecam kinga.
 

Boonx

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja polecam kebab na rogu puławskiej i olkuskiej (al arabi kebab), dobre kanapki z baraniną za nie dużą kasę. Na plus są dobre sosy i humus, polecam.
 

iza:D

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
warszawa
:tongue: jadłam tu i tam ale najlepiej mi smakował w kebabie CHILI 24 na przeskoku ale trzeba isc w ciągu dnia bo w nocy juz nie mają wszystkich składnikow pozdrawiam
 
Do góry