Czy wiesz, że...

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
pebil - napewno nie spróbuję :p
ale dlaczego?
porazi Cię prąd i nie będziesz mógł się ruszyć, czy jak ? ;)

Prąd? Raczej nie;) Nie musisz wkładać do ust zapalonej żarówki, bo prędzej się poparzysz. Budowa szczęki i uzębienia, oraz kształt żarówki uniemożliwią to.
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
No ja słyszałam że z tą żarówką chodzi o to że jakieś tam mięśnie czy ścięgna mogą się rozciągnąć tak żeby wziąć tą żarówkę do ust ale potem niestety nie są w stanie tego powtórzyć (nie mogą się rozluźnić czy coś) i dlatego później żarówki nie można wyjąć
 

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
a mnie zaintrygował ten orgazm świni.. :D
no ciekawe, ciekawe.. ^^
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
Ja też w następnym życiu chce być swinią :D
 

Whitecoats

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
co do zarowki- slyszalam kiedys, ze chlopaki w akademiku bawili sie w taka zabawe- wkladali zarowke do ust, a pozniej nie mogli wyjac... pojechali do szpitala... lekarz wyciagnal zarowke ( zrobil im Jokera pod narkoza) i zdrowo opiep*rzyl. wrocili do akademika i tak sie narabali, ze nastepny postanowil to powtorzyc. wsadzil zarowke do geby i nie mogl wyjac... madrzy koledzy wpadli na pomysl, ze zbija zarowke... na szczescie wrzask chlopaka slyszano na drugim pietrze i ktos wezwal karetke... lekarz kiedy zobaczyl ich wchodzacych na izbe przyjec usiadl na kozetce i ze smiechu nie wyrobil przez pare minut...

-________________________________-
opowiedziane w takiej wersji dla WhiteCoat... jezeli wersja jest przeklamana, nie jest to wina WhCo... tylko opowiadacza :p
 

Asiulka136

Słowiańskie dziewczę :P
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
1 580
Punkty reakcji
6
Wiek
15
Miasto
Nigdziebądź.
Taa słyszałam to już w kawale :p
A wiecie, że... Blondynki mają więcej włosów? Okazuje się, że ich kolor określa też ich gęstość. (? tzn. jak mam ciemne to znaczy, że gęste? :D) Jedna torebka włosowa u przeciętnego człowieka jest w stanie "wyprodukować" około dwudziestu włosów w ciągu całego życia. Blondynki mają około 146 tys. takich torebek. Brunetki - 100 tys. Kobiety rudowłose - 86 tys.
Reszta na onecie :p
A jeszcze z takich zaczytanych gdzieś na necie: oko człowieka rośnie do 7 wieku życia ;)
 

ola88

Master of disaster
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
604
Punkty reakcji
2
A ja całkiem niedawno dowiedziałam się, dlaczego piraci nosili przepaskę na oko ;) Jak wchodzili pod pokład, to przekładali opaskę na drugie oko, które było przyzwyczajone już do ciemności i dlatego od razu wyraźnie widzieli :)
 

kawusia

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2010
Posty
33
Punkty reakcji
0
jak silna jest skorupka jajka... a cytryny są dobrym zasilaczem :)

http://www.youtube.com/watch?v=b2rCxIK5874
http://www.youtube.com/watch?v=tfWTt2I_YkQ
 

kawusia

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2010
Posty
33
Punkty reakcji
0
zasilające cytryny hahahaha

http://www.youtube.com/watch?v=tfWTt2I_YkQ
:)
 

kawusia

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2010
Posty
33
Punkty reakcji
0
hahaha...
http://www.youtube.com/watch?v=Z5ZS4-OLCq8
kubeczek jako głośnik, dobre :)
 

kawusia

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2010
Posty
33
Punkty reakcji
0
elektryzujący temat:
http://www.youtube.com/watch?v=WnIYM8p8tpY
http://www.youtube.com/watch?v=941MaFZbaBI
co jeszcze można naelektryzować?
 

koles git

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2010
Posty
312
Punkty reakcji
9
Miasto
Świat
coś ode mnie

1.Gdy jabłko spada na Ziemię łatwo przeoczyć fakt, że jabłko przyciąga też Ziemię; sprawia to, że i Ty masz wpływ na pływy oceaniczne
2.Jako, że światło ma ograniczoną prędkość i załamuje się przelatując w pobliżu dużych ciał niebieskich, może się okazać, że gwiazda na którą patrzysz nie tylko już nie istnieje, ale też nigdy jej tam nie bylo
3.Przyciąganie Ziemi nie jest wszędzie takie samo co sprawia, że różnice w poziomie oceanów mogą wynosić nawet 70m
4.Powierzchnia lądów na naszej planecie to prawie 150mln km kwadratowych. Zakładając, że człowiek całkowicie opanował glob w 200tys lat zastanówmy się jak długo trwałby ten okres na planecie wielkości Jowisza(120,5*CAŁKOWITA POWIERZCHNIA ZIEMI=510MLN KM KW)nawet przy uwzględnieniu postępu technologicznego
 

alcor

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2011
Posty
325
Punkty reakcji
17
Wiek
13
Miasto
Forumowisko.pl
Ad.6 Nigdy nie otrzymałem żadnego telefonu,ale go wykonałem z węża ogrodniczego 12 lat temu.Nawet działał,tylko na troche za krótką odległosć jak na dzisiejsze normy;).
Szczęściarze.
 

geuainfflaw

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
79
Punkty reakcji
3
1. Niemożliwe jest polizanie własnego łokcia?

Nawet ja znam dziewczynę, która może. Sama widziałam. Może większość ludzi nie może, ale nie jest o niemożliwe dla wszystkich.




23. Kocie siki fosforyzują w ciemności.

Niestety nie jest to prawda. A bardzo bym chciała żeby była. A tak, mój szczający na podłogę kot skutecznie oduczył mnie chodzenia boso po domu. Szczególnie w nocy.
 

martakrak

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2011
Posty
40
Punkty reakcji
0
A ja całkiem niedawno dowiedziałam się, dlaczego piraci nosili przepaskę na oko ;) Jak wchodzili pod pokład, to przekładali opaskę na drugie oko, które było przyzwyczajone już do ciemności i dlatego od razu wyraźnie widzieli :)
He he może to i prawda:)
 

koles git

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2010
Posty
312
Punkty reakcji
9
Miasto
Świat
Kolejna ciekawostka:
1.Krowy nie są 100% wegetariankami. W ich przewodzie pokarmowym(zdaje się żwaczu)znajdują się bakterie trawiące celulozę. Część pokarmu zjadają do tworzenia własnego organizmu. Gdy umierają przechodzą do dalszych części układu pokarmowego, gdzie gotowe białko z ich ciał jest trawione.
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
A gdzie te zwierzęta, które krowy zjadają?
 
Do góry