Czy Was też to wkurza?!

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Hmm, chciałabym żeby ta geneza uległa zmianie :|

to bylo trafne wyjasnienie z biologicznego, zwierzecego punktu widzenia.. ale ludzie.. w kazdym razie niektorzy.. ostanio mam wrazenie ze niestety mniejszosc ale zdarzaja sie ludzie ktorzy maja umysl i cos wiecej niz zwierzeta bo ponoc je przewyzszamy.. takze sa ludzie ktorzy nie mysla tylko biologicznymi prymitywnymi popedami ale jest cos wiecej, umysl, uczucia itd. takze sa tacy ktorzy reprezentuja inne postawy, malo ale sie zdarza :)

tak jak pisalem sa ludzie ludzie i ludzie zwierzeta :)
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
to bylo trafne wyjasnienie z biologicznego, zwierzecego punktu widzenia.. ale ludzie.. w kazdym razie niektorzy.. ostanio mam wrazenie ze niestety mniejszosc ale zdarzaja sie ludzie ktorzy maja umysl i cos wiecej niz zwierzeta bo ponoc je przewyzszamy.. takze sa ludzie ktorzy nie mysla tylko biologicznymi prymitywnymi popedami ale jest cos wiecej, umysl, uczucia itd. takze sa tacy ktorzy reprezentuja inne postawy, malo ale sie zdarza :)

tak jak pisalem sa ludzie ludzie i ludzie zwierzeta :)

znam twoje podejście do seksu. nie rozumiem go ale je szanuję. ale słowa które podkreśliłem są naciągnięte. bardziej mile widziane by było dla mnie "naturalnymi popędami'. To ze ludzie potrzebują seksu tak jak każde inne zwierzę to nie jest objaw naszej prymitywności a tylko kolejny dowód ze jesteśmy zwierzętami. a dokładnie:

Człowiek (Homo) - rodzaj ssaka należący do rodziny człowiekowatych (Hominidae), rzędu naczelnych. Obecnie najbardziej dominujący rodzaj zwierzęcia na planecie Ziemia (w sensie np. tempa przemiany jej powierzchni, ale już nie, np. liczności przedstawicieli).

Współcześnie występuje tylko jeden gatunek z tego rodzaju:
człowiek rozumny (Homo sapiens).
.


ja tam nie boję się stwierdzenia ze jestem zwierzęciem. jakoś nie uwłacza to mojej czci ani nie rani dumy ;-)

pozdrawiam, ponury.
 

Playboy77

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2007
Posty
73
Punkty reakcji
0
Miasto
Z mojej metropolii:P
Ok, ale czy kierujesz sie tym "zwierzęcym popędem" i zaliczasz laski każdą po kolei jak za przeproszeniem dziwka?

To jest problem postawiony w temacie.
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
znam twoje podejście do seksu. nie rozumiem go ale je szanuję. ale słowa które podkreśliłem są naciągnięte. bardziej mile widziane by było dla mnie "naturalnymi popędami'. To ze ludzie potrzebują seksu tak jak każde inne zwierzę to nie jest objaw naszej prymitywności a tylko kolejny dowód ze jesteśmy zwierzętami

widzisz ja uwazam ze cywilizowany i rozumny czlowiek to cos wiecej nie zwierze.. ma umysl i wyzsze potrzeby.. funkcjonuje rowniez na innych plasczyznach niz te prymitywne, no dobra moze zle slowo mialem na mysli pierwotne, biologiczne... no i wlasnie czlowiek umie nad tym zapanowac i nie stanowi to zadnego problemu, zwierzeta sie kieruje tylko biologicznymy instyktami.. chodzi o to zeby to czlowiek rzadzil popedami a nie one nim.. jak tak jest to taka sytuacja jest wlasnie prymitywna.. nigdze nie pisalem ze trzeba odrzucac "zwierzeca nature" ale powina byc ona ujarzmiona i ustepowac tej duchowej.. bo wlasnie to Nas rozni od zwierzat ze mamy umysl i dusze i wedlug mnie jestesmy czyms wiecej niz zwierzetami.. tak przynajmiej powino byc :) .. z przykroscia stwierdza ze nie zawsze no ale cuz...

seks dla samego seksu i rozladowania pierwotnej potrzeby jest dla mnie prymitywny i poprostu takiego podejscia nie uznaje, mam inne ale nikogo nie potepiam.. kazdy niech robi co uwaza za stosowne.. wedlug mnie seks powinen byc dopelnieniem (nie podstawa) zwiazku kobiety z mezczyna, forma jescze mocniejszej bliskosci okazywania sobie uczuc i dawania siebie.. miec jeszcze wymiar uczuciowy i emocjonalny.. i takie mam podejscie nie wiem dlaczego jest ono niezrozumiale?? :) .. moze dziwne, moze zadko kto takie ma.. moga mnie nawet uwazac za naiwniaka czy frajera ale wydaje mi sie ze co jak co ale to jest przynajmiej logiczne :)

ja tam nie boję się stwierdzenia ze jestem zwierzęciem. jakoś nie uwłacza to mojej czci ani nie rani dumy ;-)

ja wogle okreslenie "byc czlowiekiem"

pozdrawiam, Troll
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Ok, ale czy kierujesz sie tym "zwierzęcym popędem" i zaliczasz laski każdą po kolei jak za przeproszeniem dziwka?

To jest problem postawiony w temacie.

nie zaliczam. zresztą whateva ;x ogólnie jak dziewczyna się szanuje i dobrze prowadzi to bardzo mi się podoba. faceci mi powiewają koło ptaka.

ale: nie mam nic do seksu bez zobowiązań. byle zeby była w tym pasja... a takie głupie rżnięcie to puszczanie się po prostu ;]
 

Playboy77

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2007
Posty
73
Punkty reakcji
0
Miasto
Z mojej metropolii:P
Dla mnie to niech będzie jak jest, byleby faceci nie uważali, że oni mogą sie zabawiać a dziewczyny powinny siedzieć przy jednym kolesiu i nic więcej. Powinni uszanować naszą równość również pod tym względem.
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
czyli zebyś mogła się puszczać i nikt nie miał ci tego za złe? (odpowiedz tak lub nie)
 

Playboy77

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2007
Posty
73
Punkty reakcji
0
Miasto
Z mojej metropolii:P
nie.

chciałabym, żeby chłopcy byli tak samo oceniani jak dziewczyny. Nie chodzi tu o to, że chciałabym, żeby dziewczyny sie puszczały i uchodziło im to płazem. Chodzi mi o to, że wiele facetów robi dokładnie to samo i nikt na to nie zwraca uwagi. Przeciwnie w wypadku płci pięknej. Czy panowie mają jakieś przywileje?;/
 

Pink_

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Stolnica
nie wkurza mnie. ale zalezy jak ta panna się zachowuje, bo czasem okreslenie 'dziwka' idealnie do niej pasuje.
a pozatym - jej :cenzura: jej sprawa.
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Czy panowie mają jakieś przywileje?;/

jak pisalem ja oceniam obie storny tak samo.. sa kobiety ktore sie "pusczaja" i sa faceci co mysla tylko swoim (...) ... w obu przypadkach mam o takich ludziach nienajlepsza opinie.. ale nie potepiam kazdy sie bawi jak lubi :)
 

ania503

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
114
Punkty reakcji
0
Takie jest życie.
Z faceta nigdy kur.wy nie zrobią.
A z nas kobitek niestety tak :(
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Takie jest życie.
Z faceta nigdy kur.wy nie zrobią.
A z nas kobitek niestety tak :(

a co chcialabyś się popuszczać bez konsekwencji? :D

bo z tego co laski mówicie to tak wynika, natomiast większość z was nawet jakby miała 100% pewność, że o waszym przypadkowym seksie nikt się nie dowie to i tak byście sie na niego nie zdecydowały...
 

Playboy77

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2007
Posty
73
Punkty reakcji
0
Miasto
Z mojej metropolii:P
a co chcialabyś się popuszczać bez konsekwencji? :D

bo z tego co laski mówicie to tak wynika, natomiast większość z was nawet jakby miała 100% pewność, że o waszym przypadkowym seksie nikt się nie dowie to i tak byście sie na niego nie zdecydowały...


Nie. Chodzi o to że wy jak chcecie to sie puszczacie i wszyscy mają to w :cenzura:e. Oczywiście potępiam to.. Nie chodzi o to, że nam sie tego zabrania, tylko że wam sie na to pozwala. Wiem, trochę niezrozumiale.
 
Do góry