Czy Warto Wiazac Sie Z Pierwszą Miłoscią Całe Życie?

Status
Zamknięty.

agusia0406

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2005
Posty
40
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Hejka :) Wiecie...kiedyś tzn.jakieś 2 lata temu chciałm poznac chłopaka, z którym bede chciał spedzic całe życie. Często zmieniałam chłopaków, z początku podobało mi sie to, ale wciaz szukałam tego jedynego. I tak sie stało poznałam "go"bardzo go kocham i jestem z nim najszczęśliwsza na świecie. Chciałbym z nim spedzic całe życie i wiekszosc przyjaciół mówi nam ze tak bedzie. "On"tak naprawde został moją pierwszą PRWADZIWA miłoscia, ale czy nie należy czasem zwolnic tempa i spróbowac czegoś innego. Nie mam żadnych wątpliwości co do tego czy chiałabym z nim byc na zawsze, jednak chciałbym wiedziec co o tym sądzicie?? A podkreślam że mam ...naście" lat. Pozdrawiam :)
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
Tylko pogratulowac optymizmu :) i zyczyc ci duzo szczescia. Wiele pierwszych milosci konczy na slubnym kobiercu . Skoro czujesz ze to ten jedyny to po co szukac innego, zmian????
 

papillon

guru
Dołączył
5 Lipiec 2005
Posty
2 418
Punkty reakcji
0
Ja też tak uważam jak Nika.Po co szukać czegoś,co się już znalazło.
 

asisko0

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2005
Posty
2
Punkty reakcji
0
Życie jest za krótkie żeby nie żyć! Nie zastanawiaj sie nad tym tylko kochaj i bądź kochaną!
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
to cudowne, bedzie mogli wspominac, ze tylko do siebie cuzliscie to, co cuzjecie, czy cujecie andal- anwet jak bedziecie wspominać :)
Kiedyś mozesz pożaowac, jeżeli teraz chciałabys zmiany...
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
Pierwsz milośc jest najlepsza, chlopak z którym jestem jest moim pierwszym chlopakiem i jestesmy juz ze soba prawie 2 lata!!!! jestem z nim strasznie szczęsliwa i nie wyobrazam sobie zycia bez niego, wydaje mi się, ze lepszego bym nie znalazla!!! Więc Ty tez nie szukaj szczęscia, skoro jest obok!!!
PS Ja tez jeszcze mam naście lat :)
 

aniolek_600v

czarnulka :*
Dołączył
3 Październik 2005
Posty
371
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
okolice Konina :D
moim zdaniem jesli uważasz że to prawdziwa miłość to nie powinaś próbować z kimś innym bo potem można czasami nie wrócić do tej osoby bo 2 razy sie nie wchodzi do tej samej wody :)
 

Nivcia

(= *Skromna duszyczka* =)
Dołączył
29 Październik 2005
Posty
300
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
ze ślicznej wioski :P
Ehhh..ja do pewnego czasu myslam ze puki jest sie mlodym to trzaba z tego kozystac i bawic tyle ile sie da :) ( czyt. zmienic facetow jak rekawiczki, balowac, i nie przejomowac sie jutrem) ale zminilo sie to od czasu kiedy poznalma mojego Skarba...
Wiec mysle ze pierwsz milosc moze przetrwac i na pewnoe nie bedzie sie zalowalo...:)
 

Madziara

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
201
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
gdzieś tam...
ja tez miałam wielu chłopaków a teraz jestem juz bardzo długo z moim chłopakiem i naprawde oboje mamy woieelka nadzieje ze uda nam sie juz na zawsze byc razem:) nie chce nikogo innego? Po co mi zmiany skoro teraz jestem najszczesliwasza na swiecie;)
 

zoltan

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2005
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Z nienacka...
ja tez miałam wielu chłopaków a teraz jestem juz bardzo długo z moim chłopakiem i naprawde oboje mamy woieelka nadzieje ze uda nam sie juz na zawsze byc razem:) nie chce nikogo innego? Po co mi zmiany skoro teraz jestem najszczesliwasza na swiecie;)
Nie zawsze jest tak, jak sobie człowiek wymarzy ;) nie wszystko idzie po naszej mysli...
Ale musisz byc pozytywnie nastawiona na przyszlosc, oboje musicie sie bardzo kochac, a napewno wam sie uda :)
Powodzenia :)
 

agusia0406

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2005
Posty
40
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Po co?? Chciałam dowiedziec sie co wy o tym wszystkim myślicie. I jak w waszym życiu sie układa itd. Pozdrawiam.
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
spróbowac czegoś innego

Co ty masz na mysli to pisząc?
A wczesniej to tylko bawiłas sie Facetami?
Myslisz, że teraz kiedy juz naprawde kochasz bedzioe zawsze dobrze?
życie to nie film.
Ale jesli jestes szczęsliwa to chyba nie powinnas prosić o jakies rady co my o tym myslimy?
nic tylko gratulowac.
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Co ty masz na mysli to pisząc?
A wczesniej to tylko bawiłas sie Facetami?
Myslisz, że teraz kiedy juz naprawde kochasz bedzioe zawsze dobrze?
życie to nie film.
Ale jesli jestes szczęsliwa to chyba nie powinnas prosić o jakies rady co my o tym myslimy?
nic tylko gratulowac.
Arina jednak, Ty mozesz myślec już o związku do konca życia na powaznie :) starsza, mysle, ze doświadczona :p a Aqa chyba jescze nie ma nawet 17 lat :) cyz tam nie wiem ile :p w kazdym razie hmn.. ja na to inaczej spojrzałam. Na to "bawienie się facetmai" to nei zabaawa, a przygoda cuzje się chyba keidy facet chce tylko pare chwil z Toba spędzic, a keidy całe zycie :p i jezeli chcesz etgo samego, top jaka w tym przeszkoda???? :)
 

Krysssstian

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
19
Punkty reakcji
0
skoro kochasz naprawde to nie ma miejsca na mysli ze mogłabys byc z kims innym równie szczęśliwa.. coś o tym wiem bo też mam -naście lat..i kocham kogos ponad życie..chciałbym być z tym kims do końca swoich dni :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry