Czy to zazdrosc?

chockolateman

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2009
Posty
30
Punkty reakcji
0
SIema mam dosc dziwny problem bo nie wiem jak okreslic pewien stan uczucia, chodzi mi o to ze chodzilem z dziewczyna z mojego miasta i teraz jestesmy dobrymi przyjaciółmi lecz obecnie do mojej bylej podbija moj kumpel z klasy z gimnazjum i nic nie czuje juz do bylej i nic nie mam do kumpla a jest to dobry kolega lecz jakos sie dziwnie czuje tak jakby zasdrosny sam niewiem,co myslicie o tej sytuacji?
 

betka347

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
84
Punkty reakcji
0
Wiek
34
hym... a jak myslisz???? widocznie drazni Cię ,że ktoś moze z nią być.... to to jest zazdrość. ale jeżeli uważasz, że mimo tego nic do niej nie czujesz i to tylko taka maleńska zazdrość to nie mieszaj:p sam powinieneś wiedzieć najlepiej, skąd ja mam wiedzieć na podstawie tego opisu czy to zazdrość....
 

Migootka

Rodowita Łodzianka
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
1 090
Punkty reakcji
4
Wiek
106
Miasto
Łódź
Normalne, ludzkie odczucie. Tak zawsze było, jest i będzie.
Z czasem minie. :)
 

Sin

Zbanowany
Dołączył
21 Styczeń 2007
Posty
267
Punkty reakcji
0
Wiek
35
zazdrosc, normalne... jezeli nei zrobisz fochów to obojetnosc przyjdzie z czasem ;)
 

Kirma

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2007
Posty
292
Punkty reakcji
0
Wiek
33
To chyba normalne. Byłeś z dziewczyną, a teraz widzisz, że jakis inny samiec się do niej dobiera :p
Na pewno przejdzie ^^
 

astana

absolwent
Dołączył
23 Styczeń 2009
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Zazdrość 'powypadkowa'. Jeśli nic do niej nie czujesz, niedługo powinna przejść.
 

czajor07

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
uważam, że to jest jak najbardziej normalne uczucie. każdy pewnie na twoim miejscu czułby się co najmniej dziwnie. pogadaj szczerze z kumplem, może to coś da...
 
Do góry