Czy to wypada?

Status
Zamknięty.

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Nie za bardzo wiedziałam czy to napisac ale najbardziej pasuje jako moda damska. Idę za 3 dni do do koleżanki na 11 urodziny. Jest bardzo wesoła i zabawna, wszystko traktuje z przymrużeniem oka, więc czy wypada jej kupić stanik??? Tam bedą jej rodzice, dziadkowie,ja i inne dziewczyny z podwórka oraz naszych 2 kolegów. Czy się nie obrazi i nie zrobie jej siary??? Gdzieś czytałam że to bardzo popularny prezent i nikt się nie obrażał. Proszę odpiszcie.
 
M

Mia

Guest
kurde. niektórzy to potrafia zatkac nawet tak pyskatą osóbke jak ja.

a czemu miałoby nie wypadac?przecież nie kupujesz jej wibratora...
jej mama tez nosi stanik, ciocia i babcia tez...
ale nie jestem do konca przekonana do tego pomysłu. stanik to ona powinna przymierzyc. to jet rzecz osobista i lepiej gdyby wybrała ją sobie sama.
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
ale jeśli wybiorę jakiś zabawny, jest szczupła więc kupie najmniejszy, a ona nosi takie obleśne workowate.
 

SonicBOY

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2007
Posty
179
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
wawa
hmm MIA akurat jej mama ciocia i babcia też moga mieć wibrator więc co to za argumentacja? :D

Ja myślę, że nie wypada jej kupować stanika, ciekawe na co 11 latka go założy ? chyba na posladki heheheheh
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
No nie wiem..............a co pomyslą sobie o mnie nasi koledzy, którzy mają 11 i 12 lat??? Nie wiem, czy kupić czy nie???
 
M

Mia

Guest
daruj sobie ten stanik. troche taki głupawy pomysł powiem szczerze.

SonicBOY jak ja 11lat miałam to juz byłam całkiem nieźle wyposarzona ;)
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Nie moge sobie tego darować.........jestem kreatywna i nie dam żadnej maskotki, porcelanowej figurki czy kubka. Ja muszę być inna niz wszyscy.
 
M

Mia

Guest
Nie moge sobie tego darować.........jestem kreatywna i nie dam żadnej maskotki, porcelanowej figurki czy kubka. Ja muszę być inna niz wszyscy.

kup zwykła drewniana ramkę i pomaluj ja, oklej kawa lub grochem...

namaluj cos na szkle

wyhaftuj

zrób książke okolicznosciowa-wkleje ci fotke jak bedziesz chciałą to ci napisze jak ję zrobić
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
32
Miasto
Kaer Morhen
popieram to, co napisała Mia - trochę głupkowaty pomysł z tym stanikiem. moim zdaniem równie dobrze byś jej mogła kupić zapas podpasek. :] stanik to jednak jest rzecz hm... intymna. za rok, czy dwa możesz jej, kupić. teraz moim zdaniem za wcześnie na takie prezenty :p
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
32
Miasto
Kaer Morhen
zioomal, z tego stanika sobie 'cudo' możesz zrobić i na to samo wyjdzie <_<

będąc na miejscu tej Twojej koleżanki, to wątpię czy taki prezent by mnie ucieszył :]
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Ona wszystko traktuje z przymrużeniem oka, więc chyba by ją z lekka zdziwił.
 

Zancik

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
moim zdaniem nie wypada kupować jej stanika....macie dopiero po 11 lat :/, pomyśl nad czymś innym, bardziej odpowiednim...​
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Tylko że ja nie piszę żeby nabijac posty, tylko zeby się wypowiedzieć, a ja mam 13 lat i chcę dać na zasadzie starszej koleżanki z doswiadczeniem dla młodszej niedoświadczonej. Może by jakieś smieszne gacie czy skarpetki ???
 
Status
Zamknięty.
Do góry