Czy to to?

Lena_Russian_Girl

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2007
Posty
90
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Norge ;)
Hej dziewczyny.
Ja juz 3 raz staram sie o fasolke
Nie daje za wygrana :)
Mam juz 22 dzien cyklu.
Od 10 do 17 dnia znowu mielismy staranka.
Okresy mam srednio co 28-31 dni wiec musze jeszcze poczekac.
Cos sie jednak wydarzylo.
W 15 dniu cyklu dostalam okropnego bolu piersi
Bolaly tak bardzo, ze mialam problemy z oddychanie, bo byl to bardzo ostry i nieprzyjemny bol. Teraz zaczelam wiecej jesc, bola mnie jajniki, piersi mam jak 2 bolesne i nabrzmiale balony, czesto mnie naciaga i tempke mam podwyzszona.
Nie chce sobie robic nadzieje, ale do 3 razy sztuka :)


W sumie wiekszych nadzieji sobie nie robie, ale jedyne co mnie zastanawia to te 2 ciemno niebieskie zylki z boku piersi.
Nigdy czegos takiego u siebie nie zauwazylam.
Co to moze oznaczac ???
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
mozesz byc w ciazy ale i rowniez nie musisz, wszystko wyjasnilyby badania... widoczne ciemniejsze zyly na piersiach nie musza byc objawem ciazy tylko nabrzeknieniec piersi np przez nabranie na wadze.. ale zeby byc pewnym pojdz do ginekologa
 

Emilia1985

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
179
Punkty reakcji
0
jeśli chcesz wiedzieć przed terminem miesiączki to idź do laboratorium i zrób laboratoryjny beta HCG...będzie wiadomo czy poziom rośnie...a może być różnie...mnie też jajniki bolały bardzo przed terminem miesiączki jak zaszłam w ciąże...
 

Lena_Russian_Girl

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2007
Posty
90
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Norge ;)
jeśli chcesz wiedzieć przed terminem miesiączki to idź do laboratorium i zrób laboratoryjny beta HCG...będzie wiadomo czy poziom rośnie...a może być różnie...mnie też jajniki bolały bardzo przed terminem miesiączki jak zaszłam w ciąże...

Ja mam tak, ze mnie zawsze jajniki bola od owulacji do samego okresu.
Jedynie bol piersi mam wiekszy. Nie moge ich dotykac, bo strasznie bola.
Niestety mieszkam w Norwegi w malym miasteczku i nie wiem czy oni i gdzie bete wykonuja :(
 

kaskapracz

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2008
Posty
881
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
warszawa
U mnie pierwszym z objawow ciąży było powiększenie się i stwardnienie piersi i strasznie bolaly! Zrób test najlepiej
 
Do góry