czy to sie nadaje? mój tekst

19urban10wdz

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
29
pod bit I'm Sorry (instrumental)


to dla ciebie slonce,dla ciebie jest ten track, nawet nie wiesz jak po tylu latach jest mi Ciebie brak wiedz ze bardzo zaluje czasu juz nie wroce ale jeszcze nie raz ta melodie zanuce, jeden taki blad a boli przez cale zycie, lamietaj nadal mi na tobie zalezy, mozesz mi na slowo wierzyc, wszystko oddalbym by z toba te mile chwile po raz kolejny przezyc, dla mnie liczysz sie tylko ty, przepraszam wylewam tylko na kartke to co we mnie tkwi..

ref.
nauka na bledach nie jest mi potrzebna, w zyciu jestes potrzebna mi tylko ty, gdy to nawijam nawet teraz ze smutkiem leca mi lzy (leca mi lzy)

Ja zyc tak nie umiem, gdy mi powiesz w oczy "nie chce cie juz znac" ja to zrozumiem odejde ze szklankami w oczach, :cenzura: z tym ze bede plakal po nocach, lecz dobre chwile bede tez wspominal, na koniec zycze ci jak najlepiej bys poznala kogos innego lepszego niz tego Piotrka lamusa, wybacz mi kolejny raz cie przepraszam ja moge tak bardzo dlugo, bo jestes ta jedyna,ukochana ma dziewczyna, na pamiatke mam teb track po tej nawijce zostal ze mnie ludzki wrak

ref.
Nauka na bledach nie jest mi potrzebna, w zyciu jestes potrzebna mi tylko ty, gdy to nawijam nawet teraz leca mi lzy (leca mi lzy) ostatnia szansa wybacz mi..
 

MagikPFK

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Takie "miłosne nutki" kojarzą mi się z mezem, doniem i inna czołówką polskiego hip-hopolo
 

Poyeb

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2012
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Pod względem technicznym to nie najgorzej :). W paru miejscach pogubiłeś się z rymami.
Co do tematyki. NIe nam oceniać tematyki tekstu, jest to twoja indywidualna sprawa i MagikPFK sory bardzo ale uj Ci do tego :).
Sam nie jestem zwolennikiem miłosnych tekstów w rapie, ale każdy pisze na temat jaki chce :). My mamy ocenić jedynie stronę techniczną.
 

19urban10wdz

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Pod względem technicznym to nie najgorzej :). W paru miejscach pogubiłeś się z rymami.
Co do tematyki. NIe nam oceniać tematyki tekstu, jest to twoja indywidualna sprawa i MagikPFK sory bardzo ale uj Ci do tego :).
Sam nie jestem zwolennikiem miłosnych tekstów w rapie, ale każdy pisze na temat jaki chce :). My mamy ocenić jedynie stronę techniczną.
okej dzieki. Rozumiem jeszcze to na czysto przepisze, poprawie bledy..
 
Do góry