Czy to niemożliwe? Czy jednak możliwe?!

magdaaa007

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2008
Posty
49
Punkty reakcji
0
Miasto
Tu gdzie powinnam być :]
jestes dziewicą ? ;> faaaajnie :D a p0 czym to stewierdzasz ? skoro uprawiacie petting? ;p chyba ze jednostronny .. no to ma chlopak fajnie ;D
masz miesiaczke normalnie i zadnych obiawów? ojoej chyba ci sie tylko przytlo. :p albo moze masz wzdecia ?;> lub wzdyma cie przed okresem.. ojojojo <przytul> .POZDRO

jestes dziewicą ? ;> faaaajnie :D a p0 czym to stewierdzasz ? skoro uprawiacie petting? ;p chyba ze jednostronny .. no to ma chlopak fajnie ;D
masz miesiaczke normalnie i zadnych obiawów? ojoej chyba ci sie tylko przytlo. :p albo moze masz wzdecia ?;> lub wzdyma cie przed okresem.. ojojojo <przytul> .POZDRO
No to ten.. ;d
 

luvPierre

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2009
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
32
jestes dziewicą ? ;> faaaajnie :D a p0 czym to stewierdzasz ? skoro uprawiacie petting? ;p chyba ze jednostronny .. no to ma chlopak fajnie ;D
eeee, dziewicą przestaje się być w trakcie pierwszego stosunku[penetracji]. można uprawiać peeting,będąc dziewicą, co w tym dziwnego? notabene brak błony dziewiczej nie oznacza braku dziewictwa, a palcem nie przebije się błony xD


Laska musiałabyś mieć niesamowite 'szczęście', żeby po takim 'zapłodnieniu' być w ciąży :D nie denerwuj się tak tym, bo sama siebie nakręcasz. pamiętaj, że strach ma wielkie oczy ;) a na przyszłość po prostu trochę bardziej uważajcie.
 

ga134gza

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Tarnów
Dzieki ;) zaznaczam tylko, ze to nie jest tak ze ja nie jestem odpowiedzialna czy cos. To jest akurat rzecz podczas ktoreej bardzo uwazam i miedzy innymi nie chce jak narazie uprawiac sexu. Mam jeszcze na to czas. Wystarcza mi to co jest teraz. I w sumie to jest wina mojego chlopaka, bo to on sie zapomnial i dotknal spermy. Od tamtego czasu on bardzo uwaza nawet momentami przesadza. Ale mam nadzieje ze nic nie bedzie... :)
 
Do góry