czy to naprawdę "zakazana" miłość (?)

malwa23

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Hej. jakieś półtora roku temu zakochałam się w moim nauczycielu i to wcale nie jest uczucie które trwa tydzień czy miesiąc.. bo ono trwa do dziś. Wtedy wiele razy próbowałam mu powiedzieć co do niego czuje, ale nie miałam odwagi. jednak napisałam mu list, i w tym liście napisałam mu wszystko, a moja przyjaciółka mu go dała. jak przeczytał go, stwierdził że musi ze mną koniecznie pogadać.. i pogadał już od tamtej chwili nie raz. twierdził tylko "nic nigdy nie bedzie nas łączyć", "to nierealne” i tum podobne. Jednak od tamtej pory, wszystko się między nami zmieniło. Uśmiecha się do mnie, zaczepia, po prostu traktuje mnie inaczej .. zupełnie inaczej niż inne dziewczyny. W tym roku skończyłam gimnazjum i na zakończenie mieliśmy komers i tańczyłam z nim, nie powiem, ze nie byłam odpicowana. ;) gdy skończyliśmy tańczyć powiedział mi że ładnie wyglądam, a potem tylko szukał mnie wzrokiem. W dniu zakończenia roku szkolnego, po długiej przerwie nie rozmawiania o tym co do niego czuje, zapytał się czy mi się wszystko ułożyło jeśli o jego chodzi. Ja powiedziałam mu że nie, bo nie umiem go okłamywać .. powiedział mi, że gdyby miał 10 lat mniej, ze mnie zawsze bardzo lubił i będzie za mną tęsknić i że mnie nigdy nie zapomni i że ma nadzieje że będę go odwiedzać. Moje przyjaciółki twierdzą, że on patrzy się na mnie jakby zobaczył anioła , uwodzi mnie każdym gestem i spojrzeniem. Jak Wam się wydaje? Nie myślicie że jego zakochanie i to co do mnie mówił (w tym roku) to trochę się gryzie z tym co mówił przedtem ? jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Bardzo proszę o pomoc .. przepraszam na moje chaotyczne bardzo pismo. wydaje mi się że to co najważniejsze napisałam. teraz proszę o Wasze zdanie ...
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Chcesz, żeby traktował Cię inaczej, doszukujesz sie oznak zainteresowania Tobą, wiec je dostrzegasz... Uwodzi Cie każdym gestem i spojrzeniem? Czyli co robi, konkrety proszę.
 

malwa23

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
patrzy się na mnie słodko . ;) dotyka mnie nieraz .. prawi komplementy
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Patrzy sie normalnie, Ty to odczytujesz jako "słodko", komplementy- jakiego typu? "Dobrze odrobiłaś zadanie domowe" ? :) A dotyka jak? Bo chyba nie z podtekstem seksualnym

Powiedział Ci raz i drugi, ze to nierealne to tak jest, gdyby był zainteresowany uczennicą z gimnazjum, to już byście byli ze sobą, wie gdzie Cię spotkać :)
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Pamela ma rację, wmawiasz sobie, widzisz co chcesz widzieć i dopisujesz do tego podtekst.

Lub druga opcja: koleś napalił się na nastolatkę, nie dlatego że to akurat Ty jesteś taka wspaniała (bo tego kwiatu pół światu) ale dlatego że chętna i też sobie wmówił. Dobrze przynajmniej że nic nie zaproponował i zachował klasę :)

Odpuść sobie maleńka, zapomnij, znajdź sobie kogoś innego, wakacje masz
 

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
gdyby był zainteresowany uczennicą z gimnazjum, to już byście byli ze sobą, wie gdzie Cię spotkać :)
Nie ma takiej mozliwości, kontakty z uczennicą gimnazium kończą się utratą pracy.
Może chcial poczekać aż ukonczysz szkole i wtedy ta znajomośc ma szanse na rozwój. Moze obawial sie prowokacji i oskarżenia o molestowanie, ostatnio to takie modne.
Ważne kim jest ten mężczyzna, czy jest duzo starszy, czy ma rodzinę? Od tego uzależniam moja radę dla Ciebie.
 

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
Jak widać bariery gimnazjum nie zwyciężyła. ;)
 

niesia87

Anioł ;)
Dołączył
26 Sierpień 2009
Posty
942
Punkty reakcji
21
Wiek
37
Miasto
Łódź
Tak. Jesteś niepełnoletnia, mało co wiesz o życiu. A może on ma rodzinę (chodź nic o tym nie wspomniałaś, może nawet nie wiesz). Powiedział Ci, że nic z tego nie będzie więc chyba wszystko jasne. Te słodkie spojrzenia? Jakoś nie chce mi się w to wierzyć, daj sobie spokój.
 

youngperson

feel sleepy
Dołączył
27 Listopad 2009
Posty
665
Punkty reakcji
14
Miasto
warmińsko - mazurskie
Moim zdaniem to są tylko i wyłącznie Twoje chore wyobrażenia. Im szybciej sobie to uświadomisz tym lepiej dla Ciebie. Nie chcę być niemiła, ale o miłości nie masz najmniejszego pojęcia dziecko kochane.
 
Do góry